Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0] 1 Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0] 2 Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0] 3 Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0] 4 Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0] 5 Adalet Namluda 2 Full MOD APK [v14.0] 6

Adalet Namluda 2 Full MOD APK [14.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, modern silahların yanı sıra gerçek hayatta gerçek askerler de sunuyor.


Adalet Namluda 2 14.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tam Sürüm
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın. 

Adalet Namluda 2, atıcılar arasında popülerlik kazanıyor. Bu sürüm yayınlandı Oyuncuların yayıncılarından 1. bölümün çekiciliğini sürdürmelerini isteme çabaları sayesinde, bu oyuna gelince, deneyiminiz nihayetinde katıldığınız savaşlarda yatıyor ve son derece şiddetli olacak. Oyunun oynanışta herhangi bir yeniliği yok, sadece saf bir nişancı, ancak taktiklerin çeşitliliği her şeyin anahtarı. Ayrıca oyun, oyunculara şu anda en göz alıcı grafiklerden birini de veriyor.


Adalet Namluda 2 v14.0 MOD APK


1. bölümle karşılaştırıldığında, oyuncular 2. bölümdeki zor görevlerden daha fazla keyif alabildiler. Adalet Namluda 2 size 90'a kadar bir dizi zorluk sunuyor. Tam bir hikayeyi kolayca deneyimleyebilmeniz için belirli bir düzende tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Geçtiğiniz savaş, dağların engebeli arazisi ile zorlu olacak. 


Adalet Namluda 2 İndir Android oyun club


Aslında burası uzun zaman önce inşa edilmiş bir askeri üs. Şu anda, her şey yok edildi ve artık etrafta hiçbir şey kalmadı. Bu savaş alanında gözlem yapmak ve doğru kararlar vermek esastır. Yanlış karar verirseniz, takım arkadaşlarınızı tehlikeye atacağınızdan emin olabilirsiniz.


Adalet Namluda 2 ücretsiz indir


Bu oyunun oyuncuya kazandırdığı bir özellik, TSK Envanteri tarafından kullanılan 10 silahın hassas tasarımını kullanmasıdır. Silahların nasıl çalıştığını araştırmak için biraz zaman harcarsanız Adalet Namluda 2'de doğru temsil edildiğini göreceksiniz. Ancak, güçlü silahların kilidini açmak daha pahalıya mal olacak ve onları kullanmak için de belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekiyor.


Adalet Namluda 2 APK dayı


Oyun, modern silahların yanı sıra gerçek hayatta gerçek askerler de sunuyor. Korucu Ordusunun lideri olarak oyuncu, hücum kampanyasında tüm bu yarışların kontrolünü elinde tutar. Her farklı durumda, bu yüksek eğitimli askerleri herhangi bir şekilde kullanacağınıza karar vermelisiniz. Doğru taktiklerle, bu savaş sizden hızlı bir şekilde faydalanacaktır. Jandarma Özel Harekat (JÖH) – Polis Özel Harekat (PÖH) – Mavi Bereli Komando – Bordo Bereli Komando, oyunda kullandığınız dört tip kuvvetin isimleridir.


Adalet Namluda 2 APK Hile


Oyunda gerçekleştirebileceğiniz çeşitli askerler ve görevler olsa da seçebileceğiniz sadece iki karakter sınıfı bulunuyor. Assault, hızlı bir şekilde nasıl saldırılacağına karar verir, bu da başlangıçta avantaj sağlarsanız düşmanları hızla ezmenize olanak tanır. Sniper, oyuncuların sabırlarını geliştirmelerini gerektirir. 


Adalet Namluda 2 Full Apk indir


Son derece ayrıntılı planlar planlamanız gerekecek çünkü bu askerlerin düşmanın canlılığını yavaş yavaş tüketmek için zamana ihtiyaçları var. Bir noktada, tüm düşman kuvvetlerini temizleyecekler ve siz kazanacaksınız. Oyun stiline bağlı olarak, lütfen tercihlerinize uygun olanı seçin.


Adalet Namluda 2 indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Real Car Parking HD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar