Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v2.2] 1 Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v2.2] 2 Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v2.2] 3 Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v2.2] 4

Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçağı kontrol eden ve insanları tüm konumlarda güvenli bir yere getirmekten sorumlu olan pilot sizsiniz.


Uçuş Simülatörü 2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Uçuş Simülatörü, oyuncuları benzersiz bir hava dünyasına getirirken her zaman heyecan ve drama yaratır. Oyuncu, tam deneyime ve özel becerilere sahip bir pilot olacak. Oyun size her zaman heyecan verici yolculuklar sunar ve oyuncular bu durumu kendileri halledebilir. 


Uçuş Simülatörü v2.2 MOD APK


Sadece bu değil, aynı zamanda yolculuk içindeki hataları düzeltmenin bir yolunu bulmalısınız. Tüm değerli yolcularımıza kazasız belasız yolculuklar dileriz. Oyunculara kokpiti kontrol etme ve yolcuların havalimanına taşınmasıyla ilgilenme görevi verilecek. 


Uçuş Simülatörü Para Hilesi


Bu görev, benimsemeniz gereken bir meydan okuma ve bir derstir. Daha spesifik olarak, frekanslar, gerektiğinde alarm sinyalleri bile her zaman görünecektir. Başarılı bir uçuş yapabilmek için oyuncuların ana parametreleri bilmesi gerekir. Bu Uçuş Simülatöründe en güvenli uçuşu ortaklaşa oluşturmak için birinci zabitle işbirliği yapın.


Uçuş Simülatörü Altın Hilesi


Uçuş Simülatörü'nde her uçuşta kazalar kaçınılmazdır. Oyuncuların uçağı doğru yönde kontrol edebilmeleri için gittikleri yerin yerini bilmeleri gerekiyor. Yüksek basınç, ince hava ve hatta nadir görülen olaylar gibi olayları akıllıca ele almanız gerekir.


Uçuş Simülatörü Hile Apk


Her olay, bu oyunda bir sonraki göreve devam etmenize yardımcı olacak bir bagajdır. Üstelik büyük bir sorun olduğunda manuel olarak da yönlendirmeniz gerekiyor. Flight Simulator, her zaman yolcuların güvenliğini ve canını en üst sıraya koymanızı ister. 


Uçuş Simülatörü Apk indir


Uçuşlarda yolcular için memnuniyet yaratmamız ve tüm ihtiyaçlarını karşılamamız gerekiyor. Elbette bir kaç tane de yetersiz noktalar olacak ama oyun bir an önce düzeltmenizi de istiyor. Oyuncuların ayrıca rollerini bilmeleri ve verilen görevleri iyi yerine getirmeleri gerekir.


Uçuş Simülatörü indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mega Ramp Car Jumping APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar