WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 1 WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 2 WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 3 WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 4 WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 5

WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [2.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android telefon ve tabletlere yeni bir hayatta kalma oyunu daha...


WarZ Law of Survival 2.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz işçilik (kaynaklar olmadan öğeler oluşturabilirsiniz);
  2. Envanterdeki öğeleri bölmek, sayılarını artırır;
  3. Tek öğeleri paylaşabilirsiniz;
  4. Kapalı tarifleri kullanarak zanaat yapabilirsiniz;
  5. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:
  1. Ölümsüzlük hilesi,
  2. Yüksek hasar hilesi.
Hayatta kalma oyunları, mobil oyun pazarında büyük bir popülerlik kazanıyor. Geliştiriciler, bizim için aşikar olan bu türdeki ürünleri piyasaya sürmek için yarışıyorlar. Ancak bu tür birçok oyunda iyi ve çekici bir oyun seçmek basit bir şey değildir. Bugün sizi savaş zamanında geçen bir hayatta kalma oyunuyla tanıştıracağım: WarZ Law of Survival adlı oyun.


WarZ Law of Survival v2.1.3 MOD APK


Noelle Collier tarafından yayınlanan WarZ Law of Survival, oyunculardan çok fazla beklenti alıyor çünkü tek bildikleri PUBG klonlarının eskidiği, gelir elde etmek için yeterince yeni olmadığı. Oyuncular için sigara. Law of Survival, mobil oyun pazarına yeni bir giriş olacak ve kuşkusuz Rules of Survival veya Survival Squad'ın zorlu bir rakibi olacak. 


WarZ Law of Survival Hasar Hilesi


Şu anda oyun dünya çapında piyasaya sürüldü ve 18 yaşın üzerindeki oyuncular için Google Play'den indirmek için yaşınızı buna göre düzenlemeniz gerekecek, ancak her zamanki gibi aşağıda bir APK dosyası da sağlıyoruz. Zeki insanlar bunu her zaman sever.


WarZ Law of Survival Para Hilesi


Hikaye hakkında, WarZ Law of Survival, şimdiye kadar deneyimlediğim en derin oyunlardan biri. Oyun, insanların savaşın bıraktığı ağır sonuçlara maruz kaldığı, her yerde ortaya çıkan ve insanları kana susamış zombilere dönüştüren bir virüs olan Birinci Dünya Savaşı bağlamında gerçekleşir. ve dünyadaki tüm insanların hayatlarını tehdit ediyor. Bir bakıma kana susamış zombilerle dolu ıssız bir adada hayatta kalmanız gerekecek. Yemek yok, barınma yok, arkadaş yok, ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz?


WarZ Law of Survival Ölümsüzlük Hilesi


Law of Survival'ın oynanışı çok karmaşık değil, oyuncular ıssız bir adaya konacak, şimdi zombiler ortaya çıkarsa sığınak bulmanız gerekiyor. Ardından, kendinizi savunmak ve onlara saldırmak için silahları bulmanız gerekiyor. Bu dünyada saklanmak için evler, köprüler veya başka binalar inşa edebilirsiniz. Bir silah bulmak çok gereklidir, yakınlardaki tehlikeli durumlarda, silahlar her zaman en iyi silahtır ve en yaygın olarak kullanılır. Bazen ormanda saklanan yırtıcılardan tehlikede olacaksınız, bu yüzden her yöne dikkatli olun.


WarZ Law of Survival indir (MOD, Mega Mod)


Bir önceki android oyun Sky Raptor Uzaylı Saldırı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar