Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153] 1 Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153] 2 Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153] 3 Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153] 4 Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153] 5 Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [v1.4.153] 6

Ultimate Robot Fighting Para Hileli MOD APK [1.4.153] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Robotların güçlenmesine yardımcı olmak için onları geliştirebilir veya gücün kilidini açmak için değişken parçaları bir araya getirebilirsiniz.


Ultimate Robot Fighting 1.4.153 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.Para harcandıkça artar!

Ultimate Robot Fighting, oyunculara daha önce hiç olmadığı kadar harika bir deneyim sunan, benzersiz bir rol yapma öğesiyle birleştirilmiş bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun, insanlar ve robotlar arasındaki rekabet hakkında büyüleyici bir hikayeye sahip.


Ultimate Robot Fighting v1.4.153 MOD APK


Ultimate Robot Fighting oyununda düşman ordusuyla savaşmak için modern silahlara ve benzersiz becerilere sahip harika robotlara dönüşeceksiniz. Arenaya girmeden önce, robot için benzersiz özelliklere sahip olmak için kendi kart destenizi toplamalı ve onu büyük ödüller ve fırsatlar kazanmak için tüm potansiyeliyle kullanmalısınız.


Ultimate Robot Fighting Para Hilesi


Bu aksiyon oyununda oyuncu, robotunu kontrol edecek ve arkadaşlarıyla birlikte diğer AI robotlarıyla savaşacak. 3v3'e meydan okumak için mevcut becerileri ve silahları kullanacaksınız. Oyun bağlamı, ünlü bir AI bilim adamına insanlar tarafından meydan okunduğunda ve onu kızdırdığında gerçekleşir. Bu yüzden robot savaşçılarını savaşmaları ve çelik robotların gücünü göstermeleri için getirdi. Her zaferden sonra size puanlar verilecek ve bu puanlar yeni robotlar veya silahlar satın almak için kullanılabilir.


Ultimate Robot Fighting Altın Hilesi


Özel güçleriyle düşmanlara saldırmak için robotunuzu kontrol etmek için kaydırma ve dokunuşlar yapmanız yeterlidir. Dövüşmek için 45 benzersiz robottan 3'ünü seçecek ve yavaş yavaş kendinize seçkin robotlardan oluşan bir takım oluşturacak ve yıkıcı hareketleri serbest bırakacaksınız.


Ultimate Robot Fighting Apk Hile


Robotların güçlenmesine yardımcı olmak için onları geliştirebilir veya gücün kilidini açmak için değişken parçaları bir araya getirebilirsiniz. Veya kazanmak için en fazla avantaja sahip olmak için savaş dizilişini karıştırabilirsiniz. Ek olarak, karakterlerin yıkıcı gücünü artırmak için kartlar ve hız aşırtma kullanabilirsiniz.


Ultimate Robot Fighting Apk Son Sürüm


Ultimate Robot Fighting'e katıldığınızda, birçok farklı yeni ve farklı stille büyük savaş alanlarını keşfedeceksiniz. Size heyecan verici deneyimler ve kendi duygularınızı getiren arenalarda antik çağlardan modern düşmanlara meydan okuyacaksınız.


Ultimate Robot Fighting Apk indir


Ek olarak, 3D grafikler, oyunculara eşi benzeri görülmemiş acımasız savaşları yeniden yaratan güzel ve süper klasik savaş görüntüleri getirdi. Arenanın rastgele seçimi, oyunculara sürprizler ve çekicilikler sunacak. Arenadaki dövüş efektleri de keskin ve benzersiz tasarlanmış, oyuncuların heyecanını artırıyor.


Ultimate Robot Fighting indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Z Stick Battle Dragon Warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar