Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [v2.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 1 Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 2 Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 3 Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 4 Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 5

Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hileli MOD APK [2.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun başından sonuna kadar tüm kahramanları toplayın, topladığınız eşyalarla kahramanınızın gücünü sürekli yükseltin ve geliştirin.


Z Stick Battle Dragon Warrior 2.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi.Çok para ve elmas almak için oyuna ikinci kez girin.

Z Stick Battle Dragon Warrior, size şimdiye kadarki en iyi dövüşlerden birçoğunu sunacak ve oyuncuları duramayacakları kadar kaptıracak. Tüm kahraman savaşçıları toplayın, onlara korkunç savaşlarda katılın; sizin gibi bir lider tarafından geliştirilen beceri ve stratejilerle patronlarla savaşın. Her benzersiz güç sınıfıyla savaşçıların gücünü sürekli olarak yükseltin. Her beceri sınıfının mükemmel avantajları vardır; en iyi sonuçlar için keşfedin.


Z Stick Battle Dragon Warrior v2.5.1 MOD APK


Bu bir aksiyon oyunu ve tabii ki bu oyuna gelirken göreviniz savaşmaya devam etmektir. Z Stick'te farklı zorluk seviyelerine sahip beş seviye seçeneğiniz olacak. En büyük kahraman savaşçılar olarak oynayın ve seçtiğiniz oyun modlarında savaşları tamamlayın. Elbette oyun modlarında farklılıklar var ve zorluk ve zorluk aynı değil.


Z Stick Battle Dragon Warrior Para Hilesi


Ekibinizin kahraman savaşçılarının katılımıyla Z Stick'te sayısız zorlu savaş gerçekleşecek. Oyuncuların bu oyuna katılması için pek çok fırsat var, özellikle de sonsuz savaş karakteri seçimi. Bu oyun, yenmeniz gereken birçok kahraman ve canavarla tasarlandı ve hepsi harika grafiklerle yapıldı. Bu nedenle, yeterince kahraman savaşçı toplayın, güçlerini kullanabileceğinizden emin olun ve büyük savaşlar yapın.


Z Stick Battle Dragon Warrior Altın Hilesi


Muhtemelen bu oyunda savaşların cazibesinden asla kaçamayacaksınız. Ek olarak, oyuncu farklı karakterleri özgürce seçer. Bu oyun, birçok heyecan verici karşılaşmanın gerçekleştiği yerdir, ancak yalnızca tek bir yerde değil, savaşlar birçok farklı alanda yapılır. Yeni alanlarda araziye yabancı hissediyorsanız, savaşamıyorsanız veya uygun stratejiler geliştiremiyorsanız endişelenmeyin; oyun size net talimatlar içeren ondan fazla harita sağlayacaktır.


Z Stick Battle Dragon Warrior Elmas Hilesi


Z Stick'te oyuna ilk girdiğinizde aldığınız orijinal savaşçılar tam potansiyellerine ulaşmamış olabilir. Buradan oyunun sonuna kadar tüm kahramanları toplayın; şansınız varsa hepsini toplayın. Özellikle oyuncular, oyunun gerektirdiği yeterli öğeye sahip olduklarında kahramanları güçten savaş becerilerine kadar seçip yükseltebilirler. Durum ne olursa olsun patronu yenebilmenizi sağlayarak kahramanın gücünü maksimuma çıkarın.


Z Stick Battle Dragon Warrior Apk Hile


Her savaş size benzersiz bir savaş deneyimi sağlayacak ve hatta kaybettiğinizde rakiplerinizden inanılmaz manevralar öğrenebilirsiniz - büyü yapmak veya olağanüstü saldırılar gerçekleştirmek gibi uzun menzilli dövüş yeteneklerine ek olarak bu oyuna gelin. Tecrübeli bir savaşçının dövüş yeteneklerine, bir boksörün saldırılarına ve rakiplerinizi muazzam bir güçle yumruklama ve tekmeleme yeteneğine sahipsiniz.


Z Stick Battle Dragon Warrior Apk indir


Z Stick'te birçok savaşa katıldıkça, seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar çok oyuncunun düşmanın psikolojisini kavraması ve birçok mükemmel saldırı gerçekleştirmesi gerekir. Becerileri tamamen bir araya getirebilir ve olağanüstü saldırıları serbest bırakabilirsiniz. Karşı saldırıya geçme şansı vermeden düşmana saldırı yöntemleri vermek büyük bir beceri olur ve kazanma fırsatını garanti eder.


Z Stick Battle Dragon Warrior Apk Son Sürüm


Oyuncular, 5 oyun modunda uygun oyun modunu seçerken zorlu savaşlara katılan en büyük kahraman savaşçıları canlandıracak ve kontrol edecekler. Oyun, yenmeniz gereken kahramanlar ve benzersiz canavarlar da dahil olmak üzere 50'den fazla unutulmaz karakter sunuyor. Bir strateji oluşturun ve sahip olduğunuz ondan fazla haritaya göre kahraman gücünü uygun şekilde dağıtın; Farklı alanlarda tüm gücünüzle savaşın.


Z Stick Battle Dragon Warrior indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Life of King APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar