Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6] 1 Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6] 2 Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6] 3 Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6] 4 Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6] 5 Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [v6.6] 6

Battle Stick Warriors Legend Para Hileli MOD APK [6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İstilacıları ortadan kaldırmak için Süper Çöp Adam olarak savaşın, Ki Güçlendirmeleri kazanın ve büyülü becerilerinizi geliştirin.


Battle Stick Warriors Legend 6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mana Bekleme Süresi Yok
  2. Para Hilesi. Altın Harcayın Size çok Altın/Taş verir

Bilgi : Altın eksi değerlere giderse oyunun ana menüsündeki videoyu izleyiniz.

Battle Stick Warriors Legend, oyuncuları şimşek saldırıları ve güçlü SSJ sopa saldırılarıyla düşmanları yok etme becerileri konusunda eğiten, bağımlılık yapan bir dövüş oyunudur. Bu rol yapma oyununda, düşmanları yenebilmek için süper bir sopa savaşçısı kişiliğini üstleneceksiniz.


Battle Stick Warriors Legend v6.6 MOD APK


Saldırı taktiklerimizin, düşmanı yenmek için stratejiler başlatmaya devam ettiğiniz yer olan kullanımı kolay olması amaçlanmıştır. Oyundaki kontrol şeması şimdiye kadarki en basiti! Sadece saldırı kombinasyonlarından faydalanmanız, ki güçlendirmeleri, koşmanız, inanılmaz derecede yüksek içgüdü seviyeleri geliştirmeniz ve destansı yeteneklerinizi kullanarak efsane ejderhalar olan tüm düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Süper sopanızın ölümcül gücüyle düşmanlarınızla savaşın.


Battle Stick Warriors Legend Para Hilesi


Battle Stick Warriors Legend oyununda hikaye modu, hikayede ilerlemek için tamamlanması gereken toplam 5 bölüm ve 80 kilometre taşı içerir. Kule modu: Kule, dövüş hünerlerini gösterebilmeniz için sizi ejderha savaşçılarına dönüştürecek 37 hikaye içerir. Endless, ejderha savaşçılarının rolünü üstlenerek ve sürekli savaşa girerek tüm becerilerinizi test ettiğiniz bir moddur.


Battle Stick Warriors Legend Altın Hilesi


57'den fazla karakter, çeşitli yeteneklere sahip yaklaşık 80 karakter ve çok sayıda farklı çubuk seviyesi. çok sayıda süper sopa ve güçlü düşman, çok çeşitli destansı z yetenekleri ve muhteşem. Çok çeşitli görevler ve bunlarla ilgili ödüller.


Battle Stick Warriors Legend Apk Hile


Oyuna normal bir kişi olarak başlıyorsunuz, ancak güçlü bir süper çöp adama (2,3,4) yükseltme seçeneğiniz var. Görevi Zor ve Kendini Ödüllendiren Sistem İnanılmaz görseller ve kontrollerin kullanımı daha kolay olamazdı.


Battle Stick Warriors Legend Apk indir


Hediyelerle birlikte ejderha savaşçıları da dahil olmak üzere çeşitli paket satışlarında büyük tasarruf Kendinizi daha güçlü kılmak için her gün bir mücadele verin.  Dört gölge şövalye arasından seçim yapın. Her biri benzersizdir ve farklı bir çalma stilini temsil eder. Oyuncular ister biçmek ister atış gücü kullanmak istesinler, zafere giden yol onların ellerindedir. Sonsuz savaş denemelerini ve kişiselleştirmeyi teşvik eden sağlam bir beceri ağacına ve derin envanter sistemine dalın. Zırhlı genç bir adamın ruhuna bile sahibiz! Başka hangi oyun bunu karşılayabilir?


Battle Stick Warriors Legend Mana Hilesi


Fethedin Klasik dövüş oyunlarından ve modern aksiyon RPG'lerinden ilham alan Combat, sihir ve silah tabanlı hack-and-slash oyun tarzının yüksek oktanlı bir karışımıdır. Sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü, savaş stratejisi ve düşmanların yıkımı için farklı seçenekler sunar. Eşsiz savaş sistemi, herhangi bir oyuncu tarafından erişilebilir, ancak en sert aksiyon RPG hayranlarını tatmin edecek kadar derin. Ne için bekliyorsun? Mistik kara kılıcı kapın ve karanlığa dalın.


Battle Stick Warriors Legend Apk Son Sürüm


Yeni bir animasyon sistemi ve grafik motoruyla desteklenen oyunseverler “Bunun bir konsol oyunu olmadığına inanamıyorum” diyecekler. Bu doğru, oyun çok iyi görünüyor! Aurora'nın mobil oyun için optimize edilmiş gotik fantezi dünyası, dudak uçuklatan büyülü efektler ve destansı savaş sahnelerini hayata geçirmek için benzersiz bir şekilde gölgelendi.


Battle Stick Warriors Legend indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Ninja Star APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar