Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 1 Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 2 Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 3 Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 4 Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 5 Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 6

Mr Pumpkin 2 Para Hileli MOD APK [1.0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun sırasında oyuncular maceralarını karanlık bir dünyada yaşayacaklar; tüm karakterler ve eşlik eden yerler, oyunun gizemli doğasına uygun olarak karanlık maçlarda tasvir edilmiştir.


Mr Pumpkin 2 1.0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Bulmaca oyunları, rahatlama anları ve inanılmaz derecede düşündürücü ve yaratıcı beyin gelişimi arayanlar için her zaman ilk tercihtir. Bu türü seviyorsanız, bugün piyasada oldukça seçkin bir bulmaca türüne sahip eğlence oyunlarından biri olan Mr. Pumpkin 2 Walls of Kowloon'u hemen deneyebilirsiniz. Yeni bulmaca sistemi ve birçok açık uçlu aktivite sayesinde oyun, ilk lansmanından itibaren her zaman çok fazla coşkulu destek aldı.


Mr Pumpkin 2 v1.0.15 MOD APK


Mr Pumpkin 2, önceki sürümlere son derece başarılı bir dönüş; sadece bulmaca oyununu mükemmel bir şekilde yeniden üretmekle kalmaz, aynı zamanda tamamen yeni bir görünüm sunar. Oyun, Kowloon'da surlarla çevrili bir şehrin kaotik bir labirentini keşfetmeniz için sizi zamanda geriye götürecek olan hareketli bir mahallede geçmektedir. Bu oyuna gelen oyuncu, tahmin edemeyeceğiniz gizemli hikaye gizemlerini çözerek ve cevapları bularak kişinin yönüne karar verme gücüne sahip olacak.


Mr Pumpkin 2 Para Hilesi


Bu hikayeler genellikle, bahisler, kavgalar ve hatta birçok dramatik durum içeren cinayet hikayeleri hakkında yasa dışı hikayeler gibi birçok ortak tema etrafında döner. Tanıklar arasındaki diyaloglardan öğrenerek ve geçmişte şüpheli örnekleri toplayıp araştırarak bu gizemlerin cevaplarını bulmak için sizi gerçek bir dedektife dönüştürecek: suç mahalli ve çok daha fazlası. Oyuncuların her durumda heyecan ve beyin stimülasyonunu deneyimlemelerini sağlayın.


Mr Pumpkin 2 Apk Android Oyun club


Bu bir bulmaca oyunu olduğu için, Mr Pumpkin 2 sağladığı her bulmacaya çok dikkat ediyor. Her bulmaca belirli bir durum için bölünecek ve zamanla kademeli olarak artacaktır. İpuçlarını araştırmak ve yeni vakalar keşfetmek için karakteri hareket ettirmek için, oyuncunun oyunun sunduğu her bulmacayı tamamlaması gerekir. İlk seviyede, sorular oldukça basittir. Yine de, daha sonra, sorular giderek daha karmaşık hale gelecek ve oyuncuların olan her şeyi dikkatlice gözlemlemelerini ve beyinlerini en uç noktaya kadar uyarmalarını gerektirecek. Oyuncu birçok cevapsız soruyla takılırsa, oyunun sağladığı ayrıntılı ve faydalı talimatları kullanmayı unutmayın. Örneğin, köylülerle sohbet ederek ve onlara bir kutu kibrit vererek anahtarları bulmak veya anahtarları tekrar tekrar ve çok yönlü açtığınızda başarılar için haydutlar veya kadınlarla sohbet etmek; daha fazla talimat tam olarak sağlanır.


Mr Pumpkin 2 Apk indir


Bu oyunun en önemli özelliği sadece çekici bulmaca setlerine sahip olması değil, aynı zamanda bir karakter sistemi ve çeşitli konumlar içermesidir. Her karakter, suçlular, sohbet odası patronları, konuşkan kadınlar ve daha fazlası gibi çeşitli roller oynar. Birden fazla konumun yanı sıra her durum, oyuncuların daha fazla ipucu keşfetmesine ve her zamankinden daha çeşitli oyunlara sahip olmasına yardımcı olur.


Mr Pumpkin 2 Apk Hile


Mr. Pumpkin 2 ayrıca grafik kalitesi için özellikle takdir edilmektedir. Oyun sırasında oyuncular maceralarını karanlık bir dünyada yaşayacaklar; tüm karakterler ve eşlik eden yerler, oyunun gizemli doğasına uygun olarak karanlık maçlarda tasvir edilmiştir. Sadece bu da değil, oyun aynı zamanda her eylemde nihai ses efektlerini üretmek için ses kalitesiyle mükemmel bir şekilde birleşerek her duruma daha fazla duygu ve drama katıyor.


Mr Pumpkin 2 Son Sürüm apk


Bu oldukça klasik bir tarza sahip bulmaca oyunlarından biridir ve oyuncuların eski zamanlara dönmesi için zamanda geriye gitmelerine yardımcı olur. Grafiklerde hem yeni oynanışı hissedebiliyorsunuz hem de eskiyi hissedebiliyorsunuz. Oyunun sunduğu tüm soruları başarıyla cevaplayabilir misin? Beyninize meydan okumak için Mr Pumpkin 2'ye gelin.


Mr Pumpkin 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Bike Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar