Polyfield Mermi Hileli MOD APK [v0.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Polyfield Mermi Hileli MOD APK [v0.4.0] 1 Polyfield Mermi Hileli MOD APK [v0.4.0] 2 Polyfield Mermi Hileli MOD APK [v0.4.0] 3 Polyfield Mermi Hileli MOD APK [v0.4.0] 4 Polyfield Mermi Hileli MOD APK [v0.4.0] 5

Polyfield Mermi Hileli MOD APK [0.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncularına teatral, ilgi çekici bir savaş deneyimi yaşatabilecek bir oyundur.


Polyfield 0.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mermi Hilesi

Polyfield, oyuncularına teatral, ilgi çekici bir savaş deneyimi yaşatabilecek bir oyundur. Birinci şahıs nişancı oyunlarına özel bir tutkusu olan bir oyuncuysanız, bu oyun koleksiyonunuzda bulundurmanız gereken bir oyun. Bu oyuna geldiğinizde, en yoğun savaşların olduğu büyük bir haritaya konacaksınız - burada sadece nihai kazanan zaferi alacak.


Polyfield v0.4.0 MOD APK


Belirli bir oyunla başlayabilmek için açılış, oyuncularına her zaman özel duygular verecektir. Oyuncular üzerinde özel bir izlenim ve duygu yaratabilmek için oyunun açılış bölümünün dikkatli bir şekilde hazırlanması gerekecek. Bu nedenle Polyfield oyun tasarımcıları, oyuncuları için benzersiz deneyimlere sahip bir savaş sahnesi araştırıyor ve inşa ediyor.


Polyfield Para Hilesi


Savaşlar kesinlikle kimsenin günlük hayatta olmasını beklemeyeceği travmatik olaylar olacaktır. Ancak bazı nedenlerden dolayı, birçok askerin nihai hedefi korumak için görevlerine başlaması için savaşların yapılması mümkündür. Ve Polyfield, size geniş bir savaş süresi ve şiddetli savaşlar ile ikinci bir dünya savaşı ortamı vermek söz konusu olduğunda bir istisna değildir.


Polyfield Mermi Hilesi


Ve oyuncularına en iyi deneyimi yaşatabilmek için oyun her zaman üreticilerin dikkat etmesi gereken bir özellik olacak. Tüm farklı oyunlarda, oyun her zaman oyunculara üreticinin mesajını verebilecek ruh olarak kabul edilir. Birçok farklı çalışmanın ardından oyunun geliştiricisi, ürünü için tanıdık bir aksiyon oyun stili de seçti.


Polyfield Silah Hilesi


Bilinen aksiyon oynanabilirliği ile oyun yapımcıları oyunu istedikleri sisteme göre hızlı bir şekilde geliştirebilecekler. Özellikle en dramatik atış oyunlarında aksiyon tarzı doğru seçim olarak değerlendirilecektir. Bu aynı zamanda Polyfield'ın olağanüstü gerçekçi ve dramatik bir birinci şahıs nişancı oyun sistemi geliştirmesine izin verdi.


Polyfield Hile Apk


Ancak tanıdık bir oyunla her zaman oyunun oyuncuları motive edebilmek için ortaya koyacağı zorlu zorluklar gelecektir. Savaşlarında oyuncular bir takıma ayrılacak ve rakibin takımıyla savaşacak. Ve kazanabilmek için, rakip takımı olabildiğince çabuk yok edebilmek için becerilerinizi ve tekniklerinizi kullanmanız gerekecek.


Polyfield Apk indir


Oyun modunun ayarlanmasının yanı sıra oyun sistemi de savaşçılarını en iyi kontrol sistemiyle donattı. Oyunculara kontrol konusunda zorluk yaşatmamak adına oyunun kontrol sistemi son derece klasik bir tarzda tasarlanacak. Sol köşedeki düğme ve sağ köşedeki diğer fonksiyon tuşları ile karakterinizi son derece yumuşak hareket etmesi için kontrol edebileceksiniz.


Polyfield Apk Dayı


Son özellik her zaman oyuncunun deneyimini doğrudan etkileyen önemli bir role sahiptir: grafikler. İyi grafik kalitesine sahip bir oyun, oyuncularına en iyi oyun ilhamını verebilecektir. Oyuncuların psikolojisini ve ihtiyaçlarını anlayan oyunun yapımcıları sizin için mükemmel bir grafik sistemi de yarattı.


Polyfield Apk Son Sürüm


Oyuncuların hissedebileceği en etkileyici nokta kesinlikle oyunun savaş manzarası olacak. Savaş alanının içindeki tüm çevre, yaratıcı tasarımcılar tarafından keyifli duygular uyandırmak için son derece ayrıntılı ve gerçekçi. Polyfield grafikleriyle deneyimleyeceğiniz en sıra dışı şey ise şüphesiz karakterlerin ve silahların çok özgün ve yeni bir kare tarzında tasarlanmış olması olacak.


Polyfield indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Black Commando APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar