Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81] 1 Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81] 2 Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81] 3 Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81] 4 Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81] 5 Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [v1.2.81] 6

Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hileli MOD APK [1.2.81] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Türkçe adı Ancient Planet Kule Savunması Offline olan bu strateji oyunu tam size göre.


Ancient Planet Tower Defense 1.2.81 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
Ancient Planet Tower Defense Offline, en talepkar oyuncuları bile şaşırtacak ve onları uzun saatler boyunca ayrıntılı, nefes kesici oyunlarına sürükleyecek. Olaylar, gerçek bir uzaylı istilasının gerçekleştiği antik dünyanın günlerinde ortaya çıkıyor ve şimdi fatihlerin saldırısını dizginlemek için her türlü çabayı göstermeniz gerekiyor. İnanılmaz sayıda kötü uzaylının saldırısını püskürtebilir misin?


Ancient Planet Tower Defense v1.2.81 MOD APK


Ancient Planet Tower Defense Offline oyununda modern animasyon, benzersiz oyun tasarımı, antik dünyanın inanılmaz teknolojileri ve düşmanı yenmek için geniş oyun fırsatları ile yüksek kaliteli grafikler sizi bekliyor. Savunmaları düzgün bir şekilde düzenleyin, yorulmadan pompalayın, çünkü her seviyede oyunun karmaşıklığı artacaktır. 40'tan fazla ayrıntılı seviyeyi tamamlayarak güçlü yönlerinizi test edin, çeşitli rakiplerle savaşın, üslerinizi ve savunma kurulumlarınızı yükseltin ve ayrıca benzersiz bir hikayeyi değerlendirin.


Ancient Planet Tower Defense Offline Para Hilesi


Galaktik bilginin değerini korumak için en eski uygarlığa girin, onu çalışmaya başlayan düşman saldırılarından korumaya hazır olun ve kalenizdeki öğrenmeye hevesli yabancılar geliyor. Kadim uygarlığınızdan, tüm galaksiyi ele geçirmelerine yardımcı olacak gizli bilgiler. Kesinlikle kararlı olmalı ve saldırıları hemen savuşturmalı, bu güçlü kadim uygarlığın en son teknolojisini kullanmalı ve tüm evrenin yüzünden kaybolmasına izin vermemelisiniz. 


Ancient Planet Tower Defense Offline Elmas Hilesi


Eski bir uygarlığın kalesi, yabancı istilacı orduları tarafından saldırıya uğrar. Antik çağın güçlü tekniklerini kullanın ve düşman ordularının saldırısını püskürtün! Bu oyun, kuleleri yükseltmenin yanı sıra her şeyi sağlar. Yeni iyileştirmeler, her seviye için istisnai stratejilerin seçilmesine izin veriyor. Aadhaar bile yükseltilebilir! Düzeltmeler istendiğinde sıfırlanabilir ve dağıtılabilir, ücretsizdir ve tüm sayfalarınızı geri alırsınız; hikaye, savaş gazilerinin anısına dayanmaktadır.


Ancient Planet Hile Apk


Sanatçımız, oyundaki görüntüsünü yeniden yaratmak için antik gezegeni ziyaret etti; - Karakter sesleri gerçek insanlara benziyor; Oyun, Galaksinin Akıllı Medeniyetler Yüksek Konseyi'nin emriyle geliştirildi.  Başarılı stratejiler tasarlayın ve bunları ihlal edenleri devirmek için uygulayın. Düşmanların her birinin size karşı kullanacakları potansiyel yetenekleri vardır. 


Ancient Battle APK Dayı


Üs savunma ve askeri kalelerin hayranıysanız, bu sefer Antik Gezegen Kule Savunması'nı deneyimleyebilir ve yeteneklerinizi üç zorlu seviyede test edebilirsiniz. Oyunu çalıştırmak için internet bağlantısına gerek duymadan, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çalıştırabilir, reklamsız ve çevrimdışı ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.


Ancient Planet Tower Defense Offline Apk indir


Ancient Planet Tower Defense Offline konusu, eski bir gezegenin çok sayıda uzaylı istilacı tarafından saldırıya uğraması ve araziyi çeşitli silahlarla savunmanız gerektiğidir. Güçlü antik teknolojiyi kullanın ve düşman ordusuna saldırarak saldırılarını püskürtün! Eski bir uygarlığın kalesi, uzaylı varlık orduları tarafından işgal edildi. Bu oyunda güçlü antik teknolojileri kullanmalı ve düşman ordusunun saldırılarını püskürtmelisin!


Ancient Planet Tower Defense Offline Apk Son Sürüm


Galaktik bilgelik değerini korumak için en eski uygarlığı savun, etkili olduğu bilinen düşman saldırılarına karşı savunmaya hazırlan. Uzaylı yaratıklar kalenize giderler, tüm galaksiyi ele geçirmelerine yardımcı olacak eski bir uygarlık hakkında gizli bilgileri öğrenmeye heveslidirler. Kararlı olmalı ve saldırıları anında geri püskürtmeli, bu güçlü antik uygarlığın en son teknolojilerini kullanmalı ve tüm evrenin yüzünden kaybolmasına izin vermemelisiniz.


Ancient Planet Tower Defense Offline indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Legion - Mass Battler APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar