Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 1 Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 2 Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 3 Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 4 Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 5 Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 6

Boşta Posta Kralı Para Hileli MOD APK [1.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular üç karakteri oyunun başında yönetecek ve görevlerini yerine getirmek için tıklamalar yapacaklar.


Boşta Posta Kralı 1.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Sınırsız Para Hilesi

Kurulumu : APK'ları Split APKs Installer (SAI) ile yükleyin. Buradan indirin. Oyunu Lucky Patcher ile açın (aksi halde mod çalışmayacaktır). APKS & ZIP Dosyası Nasıl Kurulur? Sitemizden.apks veya .zip dosyalarını indirin. Bölünmüş APK Yükleyicisini İndirin (SAI) SAI'yi açın, ayarlara gidin ve Kurulumdan önce imzayı etkinleştirin (ROOT olmayanlar için) APK'yı yükleyin ve her iki dosyayı da seçin ve yükle'yi tıklayın. Oyuna girin.


Boşta Posta Kralı
 adlı oyunda oyuncular, her dakika para kazanan bir posta dağıtım hizmeti sahibi rolünü üstleniyorlar. Oyun çalışanlarının görevlerini karı maksimize etmek için gereken şekilde tamamlayabilmelerini sağlamak için, çalışanların işlerini doğru bir şekilde yapmalarının yollarını arayacaksınız. Ancak, oyunu oynarken hem kazancınız hem de üssünüzün büyüklüğü arttırılabilir. Kısacası, ona çekileceksiniz.


Boşta Posta Kralı v1.1.3 MOD APK


Boşta Posta Kralı oyununda beklerken oyundaki herhangi bir aktiviteyi ve karakterleri görebilirsiniz. Bu etkinliklere katılım, oyuncuların oyunun sunduğu eğlenceli ve görsel olarak uyarıcı dünyayı deneyimleyecekleri anlamına gelir. Anlaşılması kolay olsa da, mekanikler basit ve anlaşılır olduğu için bu oyunda herhangi bir komplikasyon yoktur. İşte o zaman oyunu öğrenecek ve çok para kazanacaksınız.


Boşta Posta Kralı Para Hilesi


Bu oyunun içinde oyuncular, posta teslim eden kişilerin faaliyetlerini gözlemleyecek ve üç ana faaliyete ayrılacak: posta alma, asansörler ve depodaki taşıyıcılar. Sadece basit bir dokunuşla bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu nedenle, bunlarla ilgili bilgiler hızlı bir şekilde ortaya çıkabilir ve sorunsuz bir kâr etme süreci sağlamak için bu göstergelere dikkat etmeniz gerekecektir. Idle Mail Tycoon'un amacı, çalışanlarınızın ödemelerini almak için işlerini doğru bir şekilde yapabilmelerini sağlamak da dahil olmak üzere size çeşitli görevler atayarak kendi posta dağıtım hizmetinizi başlatmanıza yardımcı olmaktır. Üç karakter, para kazanma sürecinde üç rol oynar. Ayrıca mektupları toplayan ve düzenleyen ofis çalışanları asansör odasında yer almaktadır. Bir görevde ne kadar ilerlediğinizi izlemek için karakterin üzerindeki çubuğu kullanın.


Boşta Posta Kralı Altın Hilesi


Bu numarayı başarılı bir şekilde transfer ettiğinizde, asansör sistemi, posta alma işlemiyle ilgilenen personele sahip olacak ve bir sonraki alan olan depoya indirecektir. Bundan sonra, bu mektupları almak ve taşımak için deponun altında başka bir karakter olacak. Oyuncu, işlemin sonunda ofisten son alım alanına kadar gördüğü ilgili sayıda jeton alır. Oyunun ilk aşamalarında, bununla ilgilenmek için zaman ayırmanız gerekecek. Oyuncular bu üç karakteri oyunun başında yönetecek ve görevlerini yerine getirmek için tıklamalar yapacaklar. Başka bir deyişle, bu eylemi yapmazsanız, onlar da işe yaramaz. Dolayısıyla bu nispeten yavaş bir geliştirme aşamasıdır ve oyuncudan çok fazla yönetim gerektirir. Ancak zamanla çok para kazanacaksınız ve bundan sonra manuel yönetimden daha fazla ve daha verimli para kazanmanız için yöntemler olacaktır.


Boşta Posta Kralı Hile Apk


Dikkat etmeniz gereken ilk faktör, bu oyundaki karakterlerin ürettiği paradır. Bu faktöre gelince aklınıza hemen mail düzenleyicisi gelecek çünkü bu oyunda alacağınız paranın miktarına o karar verecek. Bu nedenle, oyunun ilk aşamalarında, etkileyici miktarda para kazanmak ve diğer karakterleri yükseltmeye devam etmek için bu karakterin istatistiklerini yükseltmeye odaklanacaksınız. Diğer karakterler, envanterinize eklenecek fonlar için bu miktarda parayı ihtiyaç duyulan yere taşıma görevine sahip olacaktır. Yani bu kişilerin istatistikleri öncelikle hız ve hareket hızı alma ile ilgilidir. Bunlar da oyunda belli bir miktara ulaştıktan sonra dikkat etmeniz gereken aşağıdaki önemli faktörlerdir. Ayrıca, bazı işler için, seviye 10'a yükseltildiğinde, aynı göreve sahip ek bir çalışan görünecektir.


Idle Mail Tycoon Para Hilesi indir


Sürekli tıklayıp bu karakterlerin çalışmasını izlemekten sıkıldıysanız, bir menajer tutmanız gerekir. Tabii ki, etkinlikleri yalnızca belirli bir süre devam eder, ancak çalışanları çalışmaya motive ederken daha fazlasını başarmanıza yardımcı olabilirler. Özellikle oyundaki üç pozisyona karşılık gelen en fazla 3 menajeri işe alabilirsiniz, çalışanlar işlerini otomatik olarak yapacak ve miktar hızla artacaktır.


Boşta Posta Kralı hile nasıl indirilir?


Bu oyunda, kazandığınız parayı kullanma konusunda makul bir stratejiniz varsa, büyük miktarda para kazanmak da ulaşılabilir bir faktördür. Otomatik işlem çok para kazanmaya uygun olduğunda, etkileyici miktarda para alacaksınız. Bunu başardığınızda ortaya çıkan sonuç, tesisin daha fazla katını açmanızdır. Böylece kısa sürede daha fazla para kazanabilir ve tesisiniz için daha fazla yönetici tutabilirsiniz.


Boşta Posta Kralı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mafia Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar