Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73] 1 Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73] 2 Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73] 3 Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73] 4 Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73] 5 Street Diver Mega Hileli MOD APK [v1.73] 6

Street Diver Mega Hileli MOD APK [1.73] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun zorluğu 3. seviyeden itibaren artacak ve oyuncunun tüm bu seviyeleri geçmeyi gerçekten denemesi gerekecek.


Street Diver 1.73 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Kilidi Açılmış Geliştirici Seçenekleri:

  1. Seviyeyi geçmek için - oyun sırasında Otomatik Zıpla + Döndür düğmesine basın
  2. Tüm seviyeleri açmak için - haritada, açık kilit simgesine tıklayın
  3. Tüm karakterleri açmak için - karakter seçim menüsünde, açık kilit simgesine tıklayın
  4. Geliştiriciler için düğmeleri gizlemek için - ayarlarda Hata Ayıklama Etkin'i tıklayın

Belki de herkes Google Play'deki aksiyon oyunlarına, eğlenceye veya beyin hackleme bulmacalarına aşinadır. Oyun geliştiricileri, oyunculara meydan okumak veya oyuncu zekasının gelişimini teşvik etmek için, onlara yorgun ve stresli çalışma saatlerinden sonra rahatlama ve rahatlık hissi veren birçok farklı türe sahip birçok oyun yayınladılar. Street Diver, kolay oynanışı nedeniyle devasa bir oyuncunun sabrına meydan okuyan bir oyundur. Sokak dansı ve akrobatik bir oyun. Oyuncular, şehirlerden vahşi batıya veya bilim kurgu dünyalarına kadar birçok farklı yerden atlamak zorunda kalacaklar; Oyun, oyuncuların kendilerini keşfetmeleri ve meydan okumaları için birçok seviyeye sahiptir.


Street Diver v1.73 MOD APK


Oynamanın kolay yolları olan oyunların aksine, bu Street Diver oyunu zorlu bir oynanışa sahiptir; oyuncuların geçmek için gerçekten sabırlı olmaları gerekir. Bu, birçok farklı seviyeye sahip güzel bir atlama oyunudur. Oyunun zorluğu 3. seviyeden itibaren artacak ve oyuncunun tüm bu seviyeleri geçmeyi gerçekten denemesi gerekecek.


Street Diver 1.73 Para Hile Apk


Street Diver oyununun amacı, oyuncunun daha fazla bonus puan elde etmek için özellikle vurulan hedeflere ayaklarını indirmesi ve fantastik ön ve açık dönüşler yapması gerektiğidir veya çarparsan, rolün yanı sıra oyunlardan bonuslar alacaktır. Oyundaki kontrolcü basittir, ancak doğru hedefe yere vurmak için baş aşağı vuruş yapmak için karakteri kontrol etmek kolay değildir. Bu heyecan verici bir oyun ve test için herkesin indirmesi gerekiyor. Oyun, oyuncuların bir sonraki seviyeyi geçmesi ve kilidini açması için çeşitli zengin seviyelere sahip büyük bir haritaya sahiptir. Karakterinizi kontrol etmek için, karakterinizin ileri doğru koşmasını sağlamak için uygun gördüğünüz her zaman ekrana dokunmanız ve karakterinizin yuvarlanarak zıplamayı geri yapması için parmağınızı yukarı kaydırmanız yeterlidir. Karakteriniz havada uçarken ekrana dokunursanız, karakterinizin dönmeye başlaması için basmaya hazırlıklı olmalısınız.


Street Diver Altın Hilesi


Oyundan birçok yıldız ve daha fazla puan kazanmak için gerçek yeteneğinizle seviyeleri tamamlamaya çalışmalısınız. Oyunun sonsuz haritasını keşfetmek için seviyeleri atlayın ve sonraki seviyelerin kilidini açın. Oyunda Viking dünyaları, uzay şehirleri, evren, demiryolları gibi birçok farklı akrobatik konum var ... bunlar sizin atlayışlarınızla iyi bir şekilde yapabileceğiniz harika alanlar.


Street Diver Karakter Hilesi


Oyunun işaretlediği doğru konumda yere atladığınızda, yıldızlar ve artı puanlar gibi farklı çekici ödüller alacaksınız, aldığınız artı puanlar karakteriniz için yeni kıyafetler veya botlar satın almak veya kilidi açmak için kullanmak için kullanılacaktır. istediğiniz diğer karakterler. Ayrıca en iyi ve en komik dans hareketlerinizi diğer sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu, oyunun daha fazla oyuncu çekmesine yardımcı olacaktır. Oyunun oynanışı, oyunculara heyecan verici ve unutulmaz anlar getirmeyi vaat eden ragdoll fizik mekanizmasına dayalı olarak tasarlanmıştır. Oyunun oynanışı oynamak zordur, bu nedenle oyuncunun karakteri doğru bir şekilde kontrol edebilmesi ve seviyeleri geçebilmesi için bu fizik mekanizmasını anlaması gerekir. Bu oyun, kolay oynanışı nedeniyle oyuncunun sabrına çok meydan okuyor. Ancak, oyuncuların ısrarcı olmayı ve bu akrobasi hareketlerini fethetmeyi istemesini sağlayan şey budur.


Street Diver Hile Apk


Street Diver'ın birçok zorlu seviyesini geçtikten sonra oyuncular birçok yıldız alacak. Bunları oyundaki rock yıldızları, savaşçılar, sporcular, zombiler, mumyalar, atlı biniciler gibi çeşitli karakterlerin kilidini açmak için kullanacaklar ... ve diğer 50'den fazla karakter kreasyonu kilidini açmanızı bekliyor. Sevdiğiniz karakterlerin kilidini açmak için yeterli yıldız biriktirmelisiniz, ancak bazı karakterler yalnızca oyun tarafından belirlenen seviyeye ulaştığınızda kilidini açabilir. Oyun, karakterin kilidini açmanın yanı sıra, insan vücudunun öğelerinin veya diğer bölümlerinin kilidini de açar. Birçok farklı setin ve öğenin kilidini açacak, ardından tercihlerinize göre kendi benzersiz karakterinizi oluşturmak için bunları birleştireceksiniz. Ayrıca oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak eklenen çok sayıda yeni içeriğe de sahiptir. Pek çok yıldız kazanmak için sabırla akrobatik olun ve birçok farklı seviyede değiştirmek için en sevdiğiniz karakterlerin veya öğelerin kilidini açın.


Street Diver APK Son Sürüm indir


Street Diver, kontrol ettiğiniz komik akrobasi hareketleriyle heyecan verici deneyimler getiren, oyunculara eğlence anları getiren bir arcade oyunudur. Ayrıca oyunun her güncellemesinde yeni seviyeler gelecek ve böylece oyuncular oyun ekranında kendilerini güçlendirebilecekler.


Street Diver'ı İndir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Steel And Flesh 2 New Lands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar