Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [v4.5.06]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [v4.5.06] 1 Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [v4.5.06] 2 Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [v4.5.06] 3 Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [v4.5.06] 4 Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [v4.5.06] 5

Thrill Rush Theme Para Hileli MOD APK [4.5.06] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en büyük eğlence parkında sonsuz parkurlarla bir roller coaster oynama hissini yaşayın.


Thrill Rush Theme 4.5.06 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm karakterlerin kilidi açık
  2. Para Hilesi. Yeterince paranız olmadığında bile para harcayın.

Thrill Rush Theme, dünya çapında birçok oyuncuyla oldukça popüler olan Uphill Rush oyununun yükseltilmiş bir versiyonudur. Size aynı derecede heyecan verici eğlence deneyimleri sunan benzer bir oyun arıyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir oyun olacaktır. Bu oyuna gelirken, size çok yüksek eğlence getirmeyi vaat eden birçok farklı benzersiz özelliğe sahip özel bir roller coaster yarışına katılacaksınız. Bir roller coaster üzerinde oturan ve tehlikeli yerlere yerleştirilmiş yüksek bir rayda koşan karakteri kontrol etmek, oyuncuların bu macera oyununun korkusunu bilmeleri için yeterlidir.


Thrill Rush Theme v4.5.06 MOD APK


Üretici Spil Games'in Thrill Rush Theme oyununda bahsedilecek ilk şey şüphesiz eğlence ve eğlence her zaman üstte olacak. Ve oyuncularına eğlenceli ve olumlu şeyler katabilmek için oyunun dikkat etmesi gereken en önemli şey kesinlikle oynanış. Bu nedenle bu oyuna gelen oyuncular, süper hızlı trenden eğlenceli durumlarla birlikte benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaklar.


Thrill Rush Theme Para Hilesi


Geliştirilen ilk fikirlerden itibaren, süper hızlı tren her zaman oyun yapımcısının bağlamı olmuştur. Çünkü bu, oyunculara gerçekten sürükleyici deneyimler veren gerçekçi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor ve geliştirici onları bu oyuna dahil etmek istiyor. Oyununuza girerken, oyuncular havada bir hız treni kullanarak iki fantastik eğlence parkı dünyasını ziyaret edebilecekler.


Thrill Rush Theme Altın Hilesi


Oyun, çekici bir oynanışa sahip olmanın yanı sıra size çeşitli ve heyecan verici seçenekler sunabilmek istiyor. Oyununuzda hemen tanıyacağınız ilk şey, kesinlikle kontrolünüzdeki hız trenleri araçları olacaktır. Tanklar, tek boynuzlu atlar, köpekler, uğur böcekleri veya yunuslara benzeyen 40'tan fazla farklı planör ve daha fazlası arasından seçim yapmanız için hazır.


Thrill Rush Theme Hile Apk


Üstelik, planörün şeklini özelleştirebilmenize ek olarak, kontrol ettiğiniz karakterin meleklerden, korsanlardan, ordu askerlerinden veya bir Amerikalı erkek veya kızdan güzel kostümleri ve seçebileceğiniz 20'den fazla başka kostümü olacak. itibaren. Ayrıca oyuncular, oyunun Seviye Düzenleyicisinde kendi benzersiz varlıklarını oluşturarak oyunu daha da kişiselleştirebilirler.


Thrill Rush Theme Apk indir


Oyun, gerçek oyun deneyimine oynanış gibi çok iyi özellikler geliştirmenin yanı sıra görsel konulara da büyük önem veriyor. Oyuncularınız için mükemmel bir deneyim yaratabilmek için grafikler temel özelliklerden biri olacaktır. Bu nedenle oyun, grafikler için oyuna birçok benzersiz özellik ekledi.


Thrill Rush Theme Apk Son Sürüm


Oyuncular üzerinde güçlü bir izlenim bırakan önceki oyunların özel kimliklerine dayanarak, Thrill Rush Theme Park'ın grafik stili benzer olacaktır. Ancak bunun yerine tasarımcılar, hız treni temasına uyması için grafiklerin kendi ayarlamalarını ve geliştirmelerini de yaptılar. Böylece oyuncular havadaki planörleri kontrol ettiklerinde, keyifli ve ferahlatıcı duygulara sahip olacaklar.


Thrill Rush Theme indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Farm Land APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar