Farm Land Para Hileli MOD APK [v2.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Farm Land Para Hileli MOD APK [v2.2.7] 1 Farm Land Para Hileli MOD APK [v2.2.7] 2 Farm Land Para Hileli MOD APK [v2.2.7] 3 Farm Land Para Hileli MOD APK [v2.2.7] 4 Farm Land Para Hileli MOD APK [v2.2.7] 5

Farm Land Para Hileli MOD APK [2.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların rahatlatıcı bir yaşam tarzı oluşturmak veya hedefler ve eğlenceli aktivitelerle aşırı derecede eğlenmek için tonlarca çiftlik odaklı tamamladığı bir oyundur.


Farm Land 2.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Kullandıkça azalmaz

Farm Land, en kullanıcı dostu ve basit konsepti kullanır ve oyunculara rahatlatıcı ve dramatik bir deneyim sunmak için çiftlik unsurlarını birleştirir. En çok göze çarpan şey, yalnızca çiftlikte ortaya çıkan ve herkesi en iyi duruma getirmek için stresli koşullarla gelen çok sayıda faaliyet veya iş. Oyuncular ayrıca, çeşitli yüksek kaliteli yiyecekleri çalıştırmanın veya yetiştirmenin çok eğlenceli olduğu, çiftçiliğe adanmış bir adayı dekore edebilir veya tasarlayabilir.


Farm Land v2.2.7 MOD APK


Oyuncular Farm Land'e geldiklerinde, yaptıkları ilk şey, kendilerini yiyecek olmayı bekleyen yırtıklarla dolu işlere kaptırmaktır. Bununla birlikte, her yiyecek türü, ilgili araçlara ihtiyaç duyar ve karakterin sürekli etkileşimi, çiftlikte bir şeyleri yönetmede veya toplamada önemli hale gelecektir. Harika olan şey, çiftliğin, oyuncuya çiftçilik kariyerinde yeni yiyeceklere erişmesi için daha fazla fırsat vermek için ilerlemeyi veya sembolik işleri önemli ölçüde genişletebilmesidir.


Farm Land Para Hilesi


Oyundaki görsel kalite arkadaşçadır ve oyuncu hareket ettikçe ve mükemmellik için birçok mahsulü biçerken bir heyecan hissi yaratacaktır. Çiftlik ile etkileşime girerken, görsel efektler veya animasyonlar da çok hoş ve oyuncuların rahatlaması için sonsuz pozitif enerji gösteriyor. Birçok aktivite veya birçok yiyecek koleksiyonu da göz alıcıdır ve insanları çiftliği geliştirmek ve zengin olmak için daha fazla şey toplamak konusunda daha hevesli hale getirir.


Farm Land Elmas Hilesi


Farm Land oyununu daha heyecanlı hale getirmek için çoğu mini oyun genellikle çiftlikteki öğelerde veya yapılarda görünür. İçerikleri de zengindir ve düzenli olarak değişir, esas olarak oyuncuların her zaman gerekli öğelere sahip olmasını sağlamak için çiftlikle ilgili birçok şeye odaklanır. Mini oyunların yanı sıra, diğer birçok yer, kişisel envanteri optimize etmek ve daha değerli eşyalar için ticaret yapmak için gereksiz şeyleri tüketmek için eşya alışverişi yapmak için uygun yerlerdir.


Farm Land Apk Dayı


Oyuncular bir gelir kaynağını korumak veya birden fazla köylüden rastgele öğelerle gelen talepleri karşılamak istiyorsa, farklı mahsuller yetiştirmek çok önemlidir. Alanı çeşitlendirmek, alan için yeni bir renk yaratmak için zanaat yapmaya veya başka birçok şey yapmaya yardımcı olacağından da yararlıdır. Oyuncular ayrıca araziyi genişletebilir ve bir çiftlik adasından müreffeh bir hayatın tadını çıkarmak için farklı mahsuller veya bitkiler yetiştirmek için daha fazla alan geliştirebilir.


Farm Land Hile Apk


Birçok özel öğe veya araç, yalnızca Farm Land'in adaların etrafında oyuncuların ticarete odaklanması için tanıttığı önemli NPC'lerde görünür. Belirli sayıda öğeye ihtiyaç duydukları için süreç de basittir ve öğenin ödülü veya değeri, dostluk düzeyine göre değişebilir. Özel satıcılar yalnızca belirli durumlarda görünecek ve öğeleri veya gereksinimleri zor ancak oyuncuların zamanları için değerli olacaktır.


Farm Land Apk indir


İşleme tesisleri, daha özel ürünler üretmeye devam edebilmeleri için hayvanlar için gıda ürünleri oluşturmak üzere mevcut malzemeleri kullanma konusunda uzmanlaşacak. Oyuncular, çiftlik adasının boyutuna bağlı olarak daha fazla yeni tesisin kilidini açabilir, böylece daha fazla şey üretmek için daha fazla hayvan türü yetiştirebilir. Ana faaliyetlere ek olarak oyundaki ek bir süreçtir ve oyuncu sürekli olarak adaya daha fazla yatırım yaptığı için adayı canlı ve hayat dolu hale getirir.


Farm Land Apk Android Oyun Club


Farm Land, çiftlik işi etrafında dönen samimi ve basit bir oynanışa ve oyuncuların rahatlaması için birçok eğlenceli oyuna sahip olduğu zaman eğlenceli ve benzersiz bir oyundur. İçerikteki genişletmeler de etkileyici ve derinlemesine, ayrıca oyuncuların araştırma yapması veya herhangi bir işi iyi bir şekilde kullanması için daha fazla fırsat yaratmak için çiftlik teması.


Farm Land indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hello Neighbor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"farmland"

asena yıldız

1 yıl önce

güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar