Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 1 Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 2 Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 3 Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 4 Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 5 Cat Run Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 6

Cat Run Para Hileli MOD APK [1.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şirin Kitty Cat'inizi şehirde koşuşturun ve bu inanılmaz sonsuz koşu oyununda sınırları zorlayın.


Cat Run 1.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Her zaman odalar inşa etmek ve onları dekore etmek istediyseniz, Cat Run'a gelebilirsiniz. Burası size kendi eviniz için en modern dekorasyon aksesuarlarını getiriyor. Ancak delil toplamak kolay değildir. Huysuz fareler tüm altın paralarınızı almaya çalıştığı için, kilidini açmanız ve sizin tarafınızdan fethedilmesi gereken kedilerin rolünü oynamak için bize katılın. Kasabayı çevreleyen fantastik yarış pistleri, etrafta koşmanız ve keşfetmeniz için sizi bekliyor. Oyuncular koşarak tekrar koştuğunda ve bütün bir evi inşa edebildiğinde daha mükemmel bir şey olamaz.


Cat Run v1.5.3 MOD APK


Burası hız dünyası lakabını hak ediyor. Cat Run oyununda, oyuncular birçok değerli eşyaya sahip olabilmek için hızlı koşacaklar. Ekranda beliren karakter grubu, başka bir cennetin kapısını aralamanıza yardımcı olmak için son derece sevimli. Özellikle Tex, Stanley, Summer oynayacağınız karakterlerden üçü ve yüzlerce benzersiz sihirli aksesuarla birlikte konuşma yeteneğine sahipler.


Cat Run Para Hilesi


Orada durmayan Cat Run, sizi hala yapım aşamasında olan bir eve getiriyor. Sahibi son derece sevimli bir Kitty'dir. Ancak bu yarım kalmış işin kaynağı iğrenç farelerdir. Ne pahasına olursa olsun onları yok etmeyi bırakmadılar. Bu yüzden bu kedi her zaman oyuncunun sınırsız yardımına ihtiyaç duyar. Ana karakterin kasabadaki fareleri kovalamasına yardım etmeniz gerekecek.


Cat Run Altın Hilesi


Yolculuk boyunca, yani kasabanın yolları ya da izleri, yüzlerce madeni para ile karşılaşacaksınız. Herhangi bir kedi ve farenin dikkatini çeken parlak bir yay oluşturmak için bağlanırlar. Oyuncular mümkün olduğunca çok para toplamaya devam edecekler. Kedinin onları toplamak için sola ve sağa hareket etmesine izin veriyoruz. Ana amaç için yeni ürünler satın almanızın temeli budur.


Cat Run Hile Apk


Cat Run, oyunculara sizin için arsa olarak heyecan verici bir hikaye açar. Spesifik olarak, fareler, takip etmeniz gereken hedeflerdir. Oyuncular, yüksek hızda koşma veya yüksek irtifada atlama gibi benzersiz becerileri kullanabilirler. Bununla kalmayıp, hızlanmanıza yardımcı olması için uzun mesafe kayma gibi diğer birçok özelliği de kullanabilirsiniz.


Cat Run Apk indir


Oyun bununla da kalmıyor, size birçok farklı zorluk da sunuyor – yani, engellerin durdurulamaz görünümü. Göreviniz, yeni yolu hızla takip edebilmeniz için bunların üstesinden gelmek. Aksi takdirde, yeni bir yolculuğa en baştan girmek zorunda kaldığınızda tüm eylemleriniz ve çabalarınız anlamsız hale gelecektir. Yolun karşısına düşen hayvanlar veya ağaçlar da dahil olmak üzere bazı engeller ortaya çıkacaktır.


Cat Run indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Goo Fighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar