Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1] 1 Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1] 2 Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1] 3 Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1] 4 Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1] 5 Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v10.2.1] 6

Days After Ölümsüzlük Hileli MOD APK [10.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombi kıyametinin en korkunç sonuçlarıyla yüzleşmeniz gereken bir hayatta kalma atış oyunudur.


Days After 10.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
  2. Maks Dayanıklılık Hilesi
Days After Zombie Survival Game Apocalypse War, mobil cihaz kullanıcıları için bir hayatta kalma nişancı oyunudur. Oyuncular vahşi bir ortamda savaştı ve birçok Zombi istilasıyla karşı karşıya kaldı. Düşmana karşı güçlü bir kale inşa ederek Zombie ile savaşları deneyimlemek için oyunu birlikte cihazınıza indirin. Zorluklardan kurtulmayı göze alabilirseniz, burada bir hayatta kalma yolculuğu başladı.


Days After v10.2.1 MOD APK


Days After, zombilerle savaşma macerası ile birlikte vahşi doğada hayatta kalmanız gerektiğinde karakteri zor bir duruma sokuyor. Bir hayatta kalma nişancı oyunu ile tasarlanan, insanlık Zombi güçleri tarafından yok edildi ve sen hayattasın ve vahşi doğada hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısın. Bu zorlu ortamın ortasında hayatta kalmalı, gerekli kaynakları toplamalı, aletler yapmalısın. Bu şeyler hayatta kalma ve Zombileri yok etme, hızlı bir şekilde üsler inşa etme ve silah toplama yolculuğunuz için faydalı olacaktır.


Days After Craft Hilesi


Etrafta vahşi hayvanlar, zombiler gibi birçok tehlike pusuda bekliyor, bu yüzden oyuncuların huzurlu vakit geçirmesi zor. Yaşamaya devam etmek istiyorsanız, durmadan denemeli, üsler kurmalı, yiyecek almalı ve beklenmedik savaş için silah almalısınız. Oyun, birçok farklı yere sahip büyük bir harita sunuyor ve terk edilmiş dünyada karakterlerin keşfedebileceği birçok yer var.


Days After Ölümsüzlük Hilesi


Zorlu yolculuklar, üssü çok fazla terk etmemelisiniz. Öykünücü olarak tasarlanmış bu oyunla karakterin susuzluk, açlık ve enfeksiyon tehdidi gibi birçok koşulla yüzleşmesi gerekiyor. Hayatta kalma yöntemlerini, hayatta kalma ipuçlarını ve daha faydalı bilgileri öğrenmek için şanssız insanların günlüklerini alın. Oyuncular için birçok görev var, gizemli enfeksiyon hikayelerini soymak ve ortaya çıkarmak için karakollara baskın görevleri var.


Days After Hasar Hilesi


Görevleri ne kadar hızlı çözerseniz, hayatta kalma savaşında faydalı olacağına söz veren ödülleri o kadar çabuk alırsınız. Medeniyet kalıntılarına yaklaştığınızda Zombi kuvvetleri daha şiddetli saldırır; oyuncu arkasını dönmezse her an hayatını kaybedebilir. Oyuncuların keşfetmesi için birçok değerli kaynak var; Güçlü silahları toplamak, oyuncuların Zombie ile savaşta dayanmalarının anahtarıdır.


Days After Dayanıklılık Hilesi


Oyun, oyunculara yüksek kaliteli grafikler, çeşitli araziler, silahlar ve çok ayrıntılı ve dikkatle çizilmiş karakterler sunuyor. Oyuncuların seçebileceği iki erkek ve kadın karakter vardır ve oyunun gerçekliğini artıran birçok benzersiz karakter vardır. Kontrol tuşları ekranda esnek bir şekilde düzenlenmiştir, bu da oyuncuların savaşa katılırken ustalaşmasını kolaylaştırır.


Days After Hile Apk


Hayatta kalma atmosferinin tadını çıkarmak için Days After oyununu hemen telefonunuza indirin. Hayatta kalmak için savaşmalısın. Sıkıcı evinizi daha heyecanlı ve heyecanlı hale getirmek için bu oyunun çok sayıda olumlu geri bildirim alacağını umuyoruz.


Days After indir (MOD, Ölümsüzlük / Dayanıklılık Hilesi)


Bir önceki android oyun Biathlon Manager 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar