Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

Düşüş Savaşı 1v1 PVP Ödül Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2048 oyununun alternatifi veya benzeri olarak düşünebileceğiniz bir oyun, öne çıkan özelliği ise 1v1 karşılaşmaların olması.


Düşüş Savaşı 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi. Reklamları izlemeden ödüller kazanın!
Düşüş Savaşı, ünlü 2048 oyunuyla aynı konsepti kullanan ancak oyuncuları teşvik etmek için birçok yeni mekaniğe sahip özel bir bulmaca oyunudur. Öne çıkan şey, oyuncuların ilgi çekici ancak basit bulmacalar yoluyla birbirlerine meydan okudukları 1v1 mekaniğini tanıtmasıdır. Bunun da ötesinde, çevrimiçi etkinlikler ve günlük görevler, oyuncuların daha ileri gitmeleri ve dünya sıralamasındaki en iyilerden birine kaydolmaları için her zaman büyük ödüllere sahip olacaktır.


Düşüş Savaşı v1.1.2 MOD APK


Düşüş Savaşı, 2048'e benzer bir konsepte sahiptir, bu nedenle oyuncunun amacı, belirtilen hedefleri tamamlamak için tüm uyumlu blokları bırakıp eşleştirmektir. Ancak, yeni bloklar rastgele görünecek ve oyuncuların rakibi yenmek için her şeyi en kısa sürede bir araya getirmesi gerekiyor. Oyun ayrıca, biri oyuncu, diğeri rakip için olmak üzere iki ayrı ekran ve rekabet gücünü artırmak için puanlar gösterecek.


Düşüş Savaşı Para Hilesi


Ek olarak, oyuncular ayrıca blokları hareket ettirmek veya gerekli sayıyı oluşturmak da dahil olmak üzere oyunda rastgele görünen birkaç ikincil görevi tamamlamalıdır. Bazı özel zorluklar veya bulmacalar da oyuncuları profesyonel AI ile karşı karşıya getirerek zorluğu yeni zirvelere taşıyor. Aksine, ödüller ve oynanış daha heyecan verici ve eğlenceli hale gelecek ve oyuncunun bu karmaşık bulmaca türündeki deneyimini geliştirecektir. 


Düşüş Savaşı Elmas Hilesi


Oyun, oyuncunun bulmacalardaki yeteneğini sınırlayacak ancak aynı zamanda daha heyecan verici ve heyecan verici içeriklere sahip birçok yeni oyun modunu da tanıtacak. Ayrıca, oyuncuların yaratıcılığını teşvik etmek için birkaç yeni ayrıntı ortaya çıkacak ve onları rakibin bloğundaki hedefleri tamamlamalarını sağlayacak. Bazı modlar bazen oyuncuların işbirliği yapmasını sağlar, böylece ödülleri paylaşır ve daha zor seviyelerle karşı karşıya kalır.


Düşüş Savaşı Altın Hilesi


Diğer oyun modlarından farklı olarak, turnuvaların cömert ödülleri vardır ve oyunculara bir rütbe verir ve diğer oyunculara meydan okumak için bunu akıllıca kullanır. Ayrıca, oyuncuların profesyonellerle yüzleşebilecekleri yerler vardır, böylece beyni tüm zorlukları mümkün olan en iyi zamanda tamamlaması için uyarır. Ayrıca oyuncular, mükemmel performansları için aldıkları ödülü artırmak için aynı anda birden fazla turnuvaya veya maça katılabilir.


Düşüş Savaşı Hile Apk


Düşüş Savaşı'daki her meydan okuma, oyuncu için zorluklar sunabilir, ancak oyuncuların yararlanabileceği ek güçlendirmelere sahiptir. Kullanımları çeşitlidir ve oyuncular karmaşık durumlardan kurtulmak için bunlardan yararlanabilir. Bazı oyun modları, kullanılabilecekleri zamanları bile sınırlayacak ve oyuncuların esnek olmalarına ve kazanmak için her şeyi etkili bir şekilde kullanmalarına izin verecek, ancak kullanımı birkaç puana mal olacak.


Düşüş Savaşı Apk indir


Düşüş Savaşı, özel öğeler aracılığıyla daha fazla kişiselleştirmeye sahip olacak ve oyunculara birçok olağanüstü ve benzersiz tasarımla birlikte oyun deneyiminde birçok iyileştirme sağlayacak. Bu unsurlar, olağanüstü turnuvaları veya etkinlikleri tamamlamanın getirdiği ödüller olarak görülüyor. Ayrıca oyuncuların seçimlerini çeşitlendirmek ve ayrı bir arayüz tasarlarken onlara yaratıcı fikirler vermek için farklı limitlere ayrılmıştır.Drop Battle'dan gelen büyüklük ve eğlence sonsuzdur, çünkü birçok tanıdık mekanik ve farklı stil uygular. Ayrıca, birkaç zorluk veya etkinlik, herkesi sürekli olarak 1v1 gerçek zamanlı maçlara ve daha fazlasına meydan okurken onlara çok ilerleme sağlayacaktır.


Düşüş Savaşı 1v1 PVP indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun One Gun 2 Stickman APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar