Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18] 1 Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18] 2 Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18] 3 Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18] 4 Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18] 5 Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [v2.18] 6

Crime Revolt Mega Hileli MOD APK [2.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her maç 10 kişiden oluşacak ve iki takıma bölünecek.


Crime Revolt 2.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - Harita Hilesi
  2. - Recoil Yok
  3. - Mermi Yayılması yok
  4. - Kamera sallanması yok
  5. - Zıplama Düğmesi Etkin
  6. - Süper Atlama Hilesi
  7. - Kapsam alanında olmasa da Keskin nişancı Atışı aktif
  8. - Sapma yok
  9. - Beklemeden yeniden doğma
  10. - Reklam yok
FPS oyunları artık birçok insan için garip bir kavram değil. Bu, aksiyon ve rekabetçi oynanışa sahip, birinci bakış açısına sahip bir nişancı oyunu türüdür. Şu anda, FPS oyunları birçok PC / Konsol neslinde popüler olmuştur. Bu tür bir oyunun getirdiği tek şey, modern tabancalar ve büyük hasar veren gürültülü patlamalarla heyecan ve boğulma. Bu tür motif oyunlarının oynaması oldukça kolay, erişilebilir ve günümüzde oyun endüstrisinde en popüler olduğu söylenebilir. Özellikle son birkaç yılda oyun türündeki FPS oyunları mobil oyun pazarında patlama yaşıyor. FPS oyun köyünün heyecan verici pazarında, sizi silah ateşi arenasında eğlence dolu anlar yaşatabilecek bir oyunla tanıştıracağım - Crime Revolt. Edkon Games tarafından yayınlanan Crime Revolt, oyunculara silah ve mermileri sevenler için uygun gerçek bir atış stili sunuyor.


Crime Revolt v2.18 MOD APK


Diğer çoğu FPS oyunu gibi, Crime Revolt oyununda da seçkin askerlerin içine dalacaksınız. Kullanabileceğiniz her türlü silah vardır; Tek yapmanız gereken düşmanlara isabetli mermiler vermektir. Her maç 10 kişiden oluşacak ve iki takıma bölünecek. Ve tabii ki oyun, oyuncuların oyunu olabildiğince sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilmesi için oyuncuların internete bağlı olmasını gerektirir. Salon arayüzünde, oyuncular en sevdikleri silahı seçmekte özgür olacaklar. Oyuncuların aldığı silahların çoğu zamanla açılır.


Crime Revolt 2.18 Harita Hilesi


Bu yüzden oyuncular mümkün olduğunca çok sayıda silah açmak için birçok maçta savaşmak zorunda kalacak. Her maçta, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar veya yakın dövüş silahları dahil olmak üzere yalnızca üç farklı silah türü getirilmesine izin verilir. 


Crime Revolt Hile Apk


Oyuncuların tüm sınırlı mühimmatı kullanması zor olacak. Oyunun çoğu hızlı tempolu ve dramatik bir şekilde gerçekleşeceğinden, sahip olduğunuz tüm mermileri kullanın yoksa ölürsünüz. Oyunun kontrol sistemi genellikle mobil oyun pazarında bulunan diğer çoğu FPS oyunuyla birçok benzerliğe sahiptir. Bu yüzden oyuna alışmak son derece kolay olacak.


Crime Revolt Apk Android oyun CLUB


"Crime Revolt", basit arayüzüne ve kullanımı kolay oynanışına ek olarak, oyunculara birçok heyecan verici özellik de sunuyor. Birincisi, oyun oyunculara son derece zengin bir silah sistemi veriyor. Bir silah istediğiniz her seferinde, oyuncunun o silahı alabilmek için savaşması, para biriktirmesi ve deneyim kazanması gerekir. Bu oyun tasarımının birçok oyuncuyu oyunu fethetme konusunda heyecanlandırdığı söylenebilir. 


Crime Revolt Otomatik Nişan Hilesi


Ek olarak, oyun aynı zamanda her biri karakter için belirli istatistikleri artırma yeteneğine sahip birçok farklı kostüm setine de sahip. Sadece bu değil, oyuncunun zırhı da kostüm satın aldıktan sonra artacaktır, bu gösterge savaşçılarınızın düşman mermi yağmurundan daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olur. Diğer FPS oyunlarına benzer şekilde, oyunda ayrıca Takım, Ölüm Maçı, Zombi, Puan Yakalama ve Bayraklar dahil seçebileceğiniz birçok çekici oyun modu vardır.


Crime Revolt hile oyun İndir


“Crime Revolt” daki grafikler de etkileyici bir nokta. Oyun ekranının sahnesi nispeten geniş bir tasarım ve yüksek gerçekçiliktir. Mermilerin, duman efektlerinin ve ateşin etkileri net bir şekilde tasvir edilerek oyunculara heyecan duygusu yaşatır. Oyundaki renkler oldukça taze, yüksek kontrastlı ve testere dişi efektine rastlamıyor. Genel olarak, “Suç İsyanı” nın grafikleri büyük detaylar ve gerçekçilikle tamamlandı. Oyunun FPS oyunlarının hayranları için doğduğu teyit edilebilir.


Crime Revolt indirin (MOD, Harita Hilesi / Otomatik Nişan)


Bir önceki android oyun Street Boss Shootout APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar