Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3] 1 Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3] 2 Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3] 3 Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3] 4 Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3] 5 Countryballs at War Hileli MOD APK [v0.3] 6

Countryballs at War Hileli MOD APK [0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaşlarda amacınız birliklerinizi savaş alanına göndererek düşmanın sınırlarını geçmektir.


Countryballs at War 0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked. Tüm paralı olan içeriklerin kilitleri açık

Countryballs at War, sıra tabanlı mekaniklere ve gerçek zamanlı savaşlara sahip büyük bir strateji oyunudur. Amacınız güçlü bir ordu kurarak, vergi oranlarını kontrol ederek, halkınızın mutluluğunu artırarak ve ülkenizi yükselterek ülkenizi bir dünya süper gücü haline getirmektir.


Countryballs at War v0.3 MOD APK


Countryballs at War'da savaş ilan edebilir, müttefikler talep edebilir, barış anlaşmaları imzalayabilir ve düşmanlara ve zayıflamış uluslara barış teklif edebilirsiniz. Müttefiklerinizi dikkatli seçmelisiniz çünkü düşman her zaman bölgelerinizi almaya ve sizi yok etmeye çalışacaktır. 


Countryballs at War Para Hilesi


Ülkenizi yönetmezseniz ülkenizde isyanlar çıkar ve isyanlarla neredeyse topraklarınızın ve ordunuzun yarısını kaybedersiniz. Her oyuna bir saldırı ve bir saldırı puanı ile başlayacaksınız. Bir bölgeye her saldırdığınızda, bir saldırı puanına mal olur. Aynı şekilde, diplomatik eylemleri her kullandığınızda, bir diplomasi puanına mal olur. Bir dönüşü bitirdikten sonra bu noktalar sıfırlanacak. Akademide bu puanların limitini yükseltebilirsin!


Countryballs at War Hile Apk


Savaşlarda amacınız birliklerinizi savaş alanına göndererek düşmanın sınırlarını geçmektir. Düşman bunun kolay kolay olmasını kabul etmeyecektir. O halde müttefiklerinizi savaşa çağırmalı ve güçlü bir ordu kurmalısınız!


Countryballs at War Apk indir


Güçlü bir ordu kurmak için, "Kışla" ve "Topçu Deposu"ndaki birimlerin kilidini açmalı ve yeterli kaynağa ulaştığınızda onları yükseltmelisiniz. Her ülke için çok sayıda 'benzersiz' birim var ve bir sonraki güncellemelerde daha fazla birim yakında geliyor.


Countryballs at War Apk Dayı


Countryballs at War'da 'Pirates Invasion' gibi dünya olayları var. Korsanlar genellikle limanları olan bölgeleri işgal eder, bu yüzden dikkatli olun! Son olarak, tüm su topu oynamak için kullanılabilir, ancak bazıları kilitlidir. Kilidini açmak için onları bulmalısın! Bazı bölgelerde gizlenirler. Oyunda 'İpuçları Al!' seçeneğine tıklayarak bazı ipuçları alabilirsiniz.


Countryballs at War indir (MOD, Kilitler açık)


Bir önceki android oyun Army Battle Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar