4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0] 1 4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0] 2 4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0] 3 4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0] 4 4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0] 5 4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [v20.0] 6

4x4 Off-Road Rally 7 Para Hileli MOD APK [20.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bataklık, kum, orman vb. zorlu arazide ilginç yollarda güçlü 4x4 sürün.


4x4 Off-Road Rally 7 20.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
4 × 4 Off-Road Rally 7 , oyunculara en yeni deneyimi sunmak için süper gerçekçi 3D grafikleri fizikle birleştiren bir yarış oyunudur. Aynı zamanda bu oyunun yarış alanı olan diğer oyunlara göre de bir farkı var. Oyuncuları şehirler veya yarış pistleri gibi düz parkurlara götürmek yerine, bu oyun oyuncuları bataklıklar, dağ yolları, kum vb. Gibi engebeli yollara götürür. Daha da ilginç olanı, oyuncuların yalnızca 4 × 4 arabaları kullanabilmesidir. 


4x4 Off-Road Rally 7 v20.0 MOD APK


4x4 Off-Road Rally 7, oyunculara, oyuncuların eğlenmesi için sayısız farklı arazi yarışları sunacak. Ayrıca oyuncunun yarış deneyimini başka bir düzeye çıkarmak için bazı benzersiz ve zorlayıcı unsurlar da ekleyecektir. Bu oyun, parkuru yapmak için çoğunlukla Offroad arazisini kullanıyor ve daha da şaşırtıcı olan, oyuncunun yalnızca 4 × 4 araç kullanmasıdır. Tabii ki, oyuncuların toplaması için birçok farklı 4 × 4 türü vardır ve her biri özelleştirilebilir ve dekore edilebilir, böylece oyuncuların bu oyunda her zaman eğlenmesi sağlanır. Ayrıca, oyun, oyuncuların eğlendirmesi için birçok başka eğlenceli şeye sahiptir, ayrıca yarış modlarında çok çeşitlidir ve oyunculara her zaman yarış türü ile yeni bir deneyim yaşatacaktır.


4x4 Off-Road Rally 7 Para Hilesi


Her oyuncunun mücadelesi rastgele bir yerde gerçekleşecek ve oyunun iyi bir hikayesi yok veya oyuncuların dünyayı keşfetmesine izin veriyor. Bunun yerine, oyuncuyu diğerleriyle heyecan verici bir yarışa sokacak ve ilk bitiren kazanan olacak. Yarışın ödülü cömert ve ilgi çekicidir ve oyunculara gelecekte daha fazla fayda sağlar. Ayrıca, bu oyunun seviye tasarımı da birinci sınıfta; oyuncuların oyundan zevk almalarına veya yarış sırasında etrafa bakmalarına yardımcı olmak için iklim ve renkle birlikte farklı bir atmosfer getiriyorlar.


4x4 Off-Road Rally 7 Hile Apk


Bu oyunun kontrol mekanizması basit olacak ve çok karmaşık olmayacak şekilde tasarlanmış ancak aracın hızlanma mekanizması gerçeğe benziyor. Bu, oyuncuların en yüksek hız için vites kutusunu makul bir şekilde nasıl kullanacaklarını bilmeleri veya hızı her yolda daha iyi kontrol edebilmeleri gerektiği anlamına gelir. Oyun ayrıca, oyuncuların parkuru kontrol etmesini ve gözlemlemesini kolaylaştıran temiz, akıllı ve pratik bir kontrol arayüzüne sahiptir. Oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşamaları için oyunun grafikleri de önemli bir rol oynamaktadır. Bir yarış oyunu için fiziksel mekanikle birleştirilmiş süper gerçekçi bir 3D grafikler en iyisidir. Arazinin çeşitliliği oyuncular için birçok zorluk yaratacak ve fiziksel mekanikler, oyuncuların üstesinden gelmesi gereken bir zorluk olacaktır.


4x4 Off-Road Rally 7 MOD APK -- PARA hilesi


Oyunda ayrıca yarış pistleri, oyun modları, etkinlikler, araçlar ve eşyalar gibi oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için pek çok şey var. Bu oyun oyuncuların yalnızca 4 × 4 arabaları kullanmasına izin verse de, oyuncular istedikleri arabayı özgürce seçebilir veya tercihlerine göre keyfi olarak özelleştirebilirler. Oyuncunun araçlarında ayrıca onları daha çarpıcı hale getirmek için dış donanım bulunur ve oyuncunun arabasının daha etkileyici hale gelmesine yardımcı olmak için bazı eklentiler de eklenebilir.


4x4 Off-Road Rally 7 RP hilesi


Bir yarış hayranıysanız ve çekici kontrollerle gerçekçi 3D yarışların tadını çıkarmak istiyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Katılın ve çamurlu yollarda sürerken becerilerinizle övünmeye başlayın.


4 × 4 Off-Road Rally 7 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Snipers vs Thieves APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar