Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5] 1 Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5] 2 Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5] 3 Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5] 4 Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5] 5 Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [v7.5] 6

Stickman Ghost 2 Galaxy Wars Para Hileli MOD APK [7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kudretli bir gölge çöp adam olun ve en iyi çevrimdışı aksiyon RPG'sinde imkansızı yapın


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars 7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş hilesi
Unimob adlı mobil oyunun babası, Stickman Ghost 2 Galaxy Wars adlı yeni bir oyun tarzıyla ünlü çöp adam oyununu da başlatıyor . Stick War: Legacy veya League of Stickman gibi ünlü oyunlara aşina olsaydınız, Stickman Ghost 2  Galaxy Wars yine de Stick War ile aynı oyun stilini ve grafiklerini taşıyacaktır. Ancak hikaye, "Galaxy Wars" adlı benzersiz ve tuhaf bir başlık barındıracak şekilde tamamen yeniden tasarlandı.


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars v7.5 MOD APK


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars sizi uzaya çıkaracak ve çöp adam kahramanlarıyla uzaylıları yok etmek için savaşa katılacak. Galaxy Wars'da birçok yeni meydan okumaya ve zor görevlere sahip olacaksınız. Bu sefer, rakipleriniz son derece zeki uzaylılar olacak, daha fazla güce, daha gelişmiş silahlara ve daha fazla beceriye sahip olacaklar. Yine de Çöp Adam kahramanları, tabanca, kılıç, yay gibi silahları kullanmanız ve kötü uzaylıları yok etmek için beceriyi kullanmanız gerekecek. Stickman Ghost 2 Galaxy Wars ile her Stickman Hero'nun farklı bir gücü ve becerisi vardır, bu nedenle her bir karakterinizi son derece ilgi çekici bir savaş alanı oluşturmak için yükseltebilirsiniz.


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars 7.5 Para Hile Apk


Hikaye, Star Wars savaşı patlak verdiğinde, galaksinin savaşta batmasına neden olurken, uzaylılar her zaman güzel Dünyamızı istila etmek isterler. Böylece, bu yüzyılın istilasına karşı savaşmak için Stickman süper kahraman ekibi kuruldu. Keskin kılıçlarla bir Ninja, yetenekli bir yakın dövüş katili, bir süper kahraman veya en iyi silahı olan bir keskin nişancı topçusu olarak oynayın. Tek yapmanız gereken şeytani robotlarla savaşmak. Tüm zamanların benzersiz bir aksiyon rol yapma oyunu yaratmak için birçok unsuru birleştiren çekici oyun Basit oyun, dokunmatik tuşlara alışmak kolaydır Silah sistemi çok çeşitlidir, çok daha fazla yükseltilebilir. Dünyadaki tüm oyuncularla çevrimiçi oynayın. İngilizce, Japonca, İspanyolca, Vietnamca gibi birçok farklı dili destekler.


Stickman Ghost 2 Apk Oyun İndir Club


Stickman Ghost 2'de, Android oyuncuları destansı çöp adam dövüş zorluklarını üstlenme ve kötülükleri yenmek için nihai görevlerinizi tamamlama şansına sahip olacaklar. Eşsiz ve yenilikçi oyun içi mekaniklerle tamamen yenilenmiş uzay düşmanlarına karşı savaşırken eğlenin. Her zaman dövüş ve aksiyon oyununun tadını çıkarmanıza izin verecek birçok oyun içi öğeyi keşfedin. Yeni sopa dövüşü ve savaş oyunları kombinasyonlarıyla daha çekici ve çekici bir oyunun kilidini açın. Sonuç olarak, harika mobil aksiyon başlığında kendinizi birçok hoş sürprizin içinde bulacaksınız.


Stickman Ghost 2 Hile Apk


Stickman Ghost 2'de Android oyuncuları oyun içi yolculuklarına ilginç hayalet savaşçı olarak başlayacaklar. Yüzü veya formu olmadan, ancak birçok büyük güç ve yeteneğe sahipseniz, bildiğimiz dünyayı tüketmekle tehdit eden uzay düşmanlarını yenebilecek nihai ninja savaşçısı olacaksınız. Her biri kendi göz korkutucu güçlerine sahip çok çeşitli düşmanlarla destansı savaşlara katılın. Kalabalık düşmanlar, dinamik eylemler, güzel ve etkili beceri hareketleri ve daha fazlasıyla sürükleyici savaşların tadını çıkarın. Eşsiz rakiplere meydan okurken, derin uzayda düşmanlarınıza karşı savaşırken eğlenin. Bağımlılık yaratan oyun içi zorluklarda farklı sınıflardan ve artan güçlerle farklı rakiplerle mücadele edin. Düşmanları sürekli uzaklaştırmak için ilginç savunma savaşlarınızın kilidini açın. Veya yeni zorluklara geçmek için düşmanları yenmek için sonsuz saldırılara katılın. Ve aynı zamanda, çöp adamımız düşmanlara karşı bu destansı dövüşlerde yalnız olmayacak. Çöp adamımıza doğru savaşlarında yardımcı olacak birden fazla uzay gemisi ve evcil hayvan olacak. Düşmanlarınızı alt etmek ve yolculuklarda ilerlemek için onların nihai güçlerini kullanmaktan çekinmeyin.


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars nasıl indirilir?


Stickman Ghost 2'de Android oyuncuları, basit ve sezgisel dokunmatik kontroller sayesinde eğlenceli aksiyon oyunlarının tadını hızlıca çıkarma şansına sahip olacaklar. Burada, dinamik analog ve kullanışlı dokunmatik düğmeleri kullanarak karakterlerinizi 2D harita üzerinde hareket ettirmekte özgürsünüz. Stickman Ghost 2'deki dokunmatik kontrolleri kolayca birleştirerek hızlı kombinasyonlar yapın ve beceri saldırılarınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirin. Ve aynı zamanda, benzersiz 2D nişancı mekaniği ile birlikte hack and slash'in harika oynanışı, kesinlikle oyun içi eylemlerin tadını çıkarmanıza izin verecektir. Kendinizi oyun içi seviyelere çabucak dahil edin ve kesinlikle eğlenceli mobil başlık ile eğlenin.


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars hile


Heyecan verici hikaye modu ile RPG aksiyonlarının harika oyununa şimdi kendinizi kaptırabilirsiniz. 100'den fazla farklı oyun içi aşamada büyüleyici hikayeyi keşfederken eğlenin, her biri kendi benzersiz zorluklarını ve keyfini çıkarmanız için heyecan verici bir oyun sunuyor. Ek olarak, artan aksiyon oynanışı ile kendinizi her zaman giderek daha zor seviyelere çekebilirsiniz, bu da oyunun her zaman keyifli kalmasını sağlar.


Stickman Ghost 2 Galaxy Wars indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Soccer 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar