Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104]

Puan: 4.24 (Oylar: 29)
Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104] 1 Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104] 2 Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104] 3 Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104] 4 Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104] 5 Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [v2.104] 6

Lords Mobile Elmas Hileli MOD APK [2.104] - Kendi krallığını kur yönet ve geliştirmek için binaları yükselt. Android için son sürümü ücretsiz indirin.


Lords Mobile 2.104 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Otomatik Savaş PVE
 2. Vip 15 Özelliklerinin Kilidi Açıldı.
 3. Ordu SDR +% 10
 4. Ordu DEF +% 10
 5. Ordu MAKS SP +% 10
 6. Seyahat Hızı +% 10
 7. Oyuncu Deneyimi Artışı +% 50
 8. Gıda Üretimi +% 25
 9. Taş Üretimi +% 25
 10. Kereste Üretimi +% 25
 11. Elmas Üretimi +% 25
 12. Altın Üretimi +% 25


Lords Mobile -  IGG.COM taktik oyunları sayesinde dünya çapında ünlü. Oyuncular, Castle Clash gibi birinci sınıf taktik oyunları hızla deneyimleyebilirler. Yavaş tempolu, ancak büyük ölçüde geliştirilmiş oynanışı ile gerçek taktik yeteneklere sahip oyuncuları kendine çekiyor. Ancak sıradan oyuncuların kendi krallıklarını kurmaları çok da zor değil. Lords Mobile , cesurca taktiksel olmasına rağmen sevimli grafiklerle kontrol etmesi kolay olsa da, Google Play'de 100 milyondan fazla indirme çekti.


Lords Mobile v2.104 MOD APK


Bu oyunun küresel nüfusu 190 milyonu aştı, bu yüzden konu söz konusu olduğunda, rekabet aşırı derecede yükseliyor. Bu nedenle, Google Play'in en rekabetçi oyunu ve Android platformu 2017'deki en iyi oyun seçildi. Lords Mobile'ın tüm dünyası, çok sayıda oyuncunun merakına hizmet edecek şekilde genişletildi.


Lords Mobile 2.104 Para Hile Apk


Oyun taktik bakımından çok büyük olduğu için, önce size bir savaşa nasıl katılacağınızı göstereceğim. Aslında bir takımı yönetmek oldukça basittir, ancak onu etkili kılmak ve düşmanı ezmek için öğrenmek uzun zaman alır. Oyunun savaşı, yukarıdan aşağıya bir ekranda gerçekleşecek. Her ordu haritanın yarısına bölünecek ve bir kapı ile ayrılacaktır. Okçular, süvari, piyade, kalkan birlikleri vb. Gibi birçok türden birliklerle savaşabildiğinizde oyundaki çok oyunculu oyun geliştirilir.


Lords mobile mücevher hilesi - (android)


İlk olarak, 6 tür diziliş mevcuttur, sadece takımı görün Ekibi değiştirin, yapmak için değiştirmeliyiz. Her şey kendi yaratıcılığına dayanır ve rakibe karşılık veremez. Ayrıca, dövüş ruhunu hazırlamak için rakibin ana gücünü de görebilirsiniz. Savaşlara ek olarak, inşa etmeniz ve korumanız gereken geniş bir krallığınız var. Bu krallıkta, binaları yükseltmek için çok para kazanmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Her binanın askeri kamp, ​​saray, enerji madeni için bir yer ve altın madeni gibi kendi işlevleri vardır. Rakibiniz çevrimiçi olmamayı seçerse, krallığa vurur ve kaynakları almak için soyar.


Lords Mobile 2.80 Elmas Hile Apk


Agresif olmayın! Birliklerinizi eğitmeye odaklanın. Bununla birlikte, yiyecekleri acıkmayacak şekilde donatmanız gerekir. Oyuncular gıda üretimine altın, odun, taş, yağ yerine öncelik vermelidir. Daha fazla kaynak bulabilmek için bölgenizi sürekli genişletin. Bir savaşa başlamadan önce düşmanı araştırın. Bu, makul stratejiler bulmak için düşmanın güçlü ve zayıf yönlerini bilmenize yardımcı olabilir.


Lords Mobile Son Sürüm MOD APK indir


Bu tür oyunlarda, oyuncuların diğer üyelerle etkileşime girmesi gerekir. "Lonca" da iyi takım arkadaşları bulabilirsiniz. Onlara savaşlarda katılın ve hatta kaynak inşa etmede, askerleri eğitmede birbirinize yardım edin. Bir savaşta, yalnızca güçlü ve seçkin bir ordu kurmamalı, aynı zamanda güçlü kahramanlar da çağırmalısınız. Bu insanlar askerlere önderlik etme görevi olacak. Ayrıca rakibe saldırmak için kendilerine ait özel becerileri vardır. Yeni sürümde, üretici daha çok oyun için bir topluluk oluşturmaya odaklanıyor. İzleyiciler için belirli yerlere gönderilen en son haberler kolayca güncellenebilir. Güç ve ekipmanı yükseltmek için şubeler var. Oyuncuların kendilerine meydan okuyabilmesi için bazı harikalar açılır.


Lords Mobile İndir (MOD, Otomatik Savaş / VIP 15)


Bir önceki android oyun World Bus Driving Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 29 Oylar ve 5 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
5
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Lords mobil"

80ibrahim08

3 yıl önce

Elmas

"Muhammed'e cevap"

admin

3 yıl önce

Siyah ekran sorunu genellikle OBB dosyasını yanlış kurduğunuzdan veya önbellek temizliği yapmamanızdan kaynaklanır.

"Lords mobile"

Muhammed

3 yıl önce

Abi oyuna girdiğimde siyah ekranda kalıyor

"Sezer'e cevap"

admin

3 yıl önce

Merhaba Sezer, oyunlara yeni sürüm geldikçe elmas ve para hilesi olayları değişiyor. Bu sürümde maalesef Genelde üretimler üzerine hileler var. Bir sonraki güncellemeye göre elmas hilesi gelebilir. Şimdiden bişey diyemiyoruz.

"Lords mobil"

Sezer

3 yıl önce

Hocam elmas hilesi acilmiyo bide vip 15 oldum ama sistem gorevlerinin verdi hediyeler acilmiyo

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar