World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349]

Puan: 4.42 (Oylar: 66)
World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349] 1 World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349] 2 World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349] 3 World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349] 4 World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349] 5 World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.349] 6

World Bus Driving Simulator Para Hileli MOD APK [1.349] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Otobüs oyunları arasından en iyileri arasında gösterilen dünya turu yapabileceğiniz bir otobüs oyunu.


World Bus Driving Simulator 1.349 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Gerçek parayla satılan oyun içi otobüslerin kilidi açılır.

En sık kullanılan toplu taşıma söz konusu olduğunda, otobüs ve metro gibi şeyler var. Her toplu taşıma türünün maliyet, seyahat süresi ve konfor seviyesi gibi kendine has özellikleri vardır. Özellikle otobüsler geniş mekanlarla tasarlanıyorlar, hatta birçok ülke ayrı bir tasarıma sahip ve insanların her zaman doğru yere zamanında ulaşmasını sağlamak için ayrı bir rota kullanıyorlar. Dahası, birçok farklı platformda zaten birçok otobüs sürüş simülatörü oyunu var, ancak World Bus Driving Simulator hala mobil platform için her şeyden önce öne çıkan oyun. Gerçekçi 3B grafikler, geniş bir açık dünya kullanır ve oyunculara otobüs sürerken en sürükleyici deneyimi sunar. 


World Bus Driving Simulator v1.349 MOD APK


Oyuncuların World Bus Driving Simulator'a geldiklerinde şahit olacakları ilk şey, bu oyunun geliştirilmiş 3B grafikleriyle oluşturulan gerçekçi ve canlı manzara. Dahası, dünyanın tüm detayları da Brezilya, Meksika ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şehirler tarzında yeniden inşa edilecek. Oyuncular ayrıca çekici bir görünüme sahip en iyi otobüsleri kullanmayı deneyimleyecekler ve renk özelleştirilebilir. Sadece bu değil, otobüs aynı zamanda her detayında birçok çekici ve otantik özelliğe sahip olacak. Tabii ki oyunun grafikleri, oyuncuların oyunun tadını çıkarırken en otantik deneyimi yaşamaları için gündüz ve gece döngüleri, hava durumu ve diğer birçok şey gibi birçok fiziksel mekanizmayı da uygulayacaktır.


World Bus Driving Simulator 1.349 Para Hile Apk


Her otobüsün şekli, iç mekanı, tasarımı ve daha fazlası gibi kendi stilleri olacak. Ve kontrol mekanizması, otomatik veya manuel şanzıman, sürüş dişlisi, pedal ve oyuncunun aracı en gerçekçi şekilde kontrol etmesi için diğer birçok özellik gibi çeşitli ve üretken olacaktır. Oyuncular ayrıca farklı kamera açılarıyla sürüş manzarasının tadını çıkarabilirler ve her kamera, genel kamera, yukarıdan aşağı, ilk bakış açısı vb. Gibi benzersiz bir deneyim getirecektir. Daha da ilginç olan, oyuncunun da trafiği takip etmesi gerektiğidir. Sağ şeritte araç kullanmak, kırmızı ışığı geçmemek ve kazalara neden olmamak, hatta hız sınırını aşmak gibi kurallar. Oyun kuralları uyguladı, böylece oyunculara en sevdikleri otobüsleri sürerken yeni bir deneyim yaşattı.


World Bus Driving Simulator 1.349 Otobüs Hile Apk


World Bus Driving Simulator, bir otobüs sürüş simülasyon oyunudur, bu nedenle oyuncunun karşılayabileceği fiyata bağlı olarak oyunculara farklı otobüs türleri sunmalıdır. Tabii ki, oyuncu aynı anda birden fazla otobüsü barındırabilir ve bir toplu taşıma şirketi açabilir, şoför kiralayabilir ve birçok işi halledebilir. Oyunun otobüs sayısı sonsuzdur, hatta tasarım, stil ve köken bakımından çeşitlilik gösterir. Her otobüsün kendi performans özellikleri vardır ve oyuncular onları daha da öne çıkacak şekilde özelleştirebilirler. Oyuncular ayrıca iç mekanlar tasarlayabilir ve en sevdikleri otobüslerin tadını birinci şahıs görüşleriyle çıkarabilirler.


World Bus Driving Simulator Son Sürüm Apk indir


Otobüslerin tek kullanımı toplu taşıma aracı haline gelmek ve olması gereken doğru güzergahta koşmaktır. Ancak bu oyunda durum farklıdır, çünkü oyuncu bir sonraki hedef istasyona kendisi karar verebilir ve müşteriler aynı rotadaysa otomatik olarak arabaya adım atar. Bu, oyunculara oyunun tadını çıkarmak için daha fazla özgürlük ve dünya manzarasını keşfetme şansı verecek. Otobüse ne kadar çok yolcu binerse, gelir o kadar yüksek olur, hatta oyuncu bir tur grubunu belirlenen bir yere taşımak gibi işler alabilir. Otobüsün halka açık olması gerekmez, ancak ünlü futbol takımlarını taşıyabilir veya diğer toplu taşıma işlerini yapabilir. Tabii ki yolda, oyuncu aynı zamanda arabayı durdurabilir ve sürücünün sağlığını geri kazanmak ve diğer şeyleri yeniden sağlamak da dahil olmak üzere yakıt ikmali yapabilir.


World Bus Driving Simulator apk Dayı


Bu oyuna gelen oyuncular, otobüsler, çeşitli işler, gerçekçi kontroller, canlı grafikler ve daha fazlası gibi birçok şeyin tadını çıkaracaklar. Ancak en heyecan verici şey, mükemmel ışık efektlerine sahip binlerce farklı sahne içeren sonsuz geniş caddelerle birbirine bağlanan geniş bir dünya. Oyunun dünyası da pek çok farklı stille geliştirilerek, birçok farklı özellik yaratılıyor, oyunculara dünyanın birçok ülkesinde olduklarını düşündürüyor. Sadece sokak sahneleri değil, aynı zamanda modern şehir tasarımı, büyük şehirlerdeki yüksek binalar ve banliyö bölgelerinde huzurlu stil. Sadece otobüsün ve işlerinin tadını çıkarmakla kalmaz, oyuncular da gerçek bir dünyanın en canlı şekilde tadını çıkaracaklar.


World Bus Driving Simulator APK -- PARA hilesi


World Bus Driving Simulator, oyuncuların arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekleri veya çok sayıda otobüs gerektiren büyük işlere katılabilecekleri çevrimiçi çok oyunculu bir özellik sunacak. Özellikle oyundan gelen büyük etkinlikler, farklı konumlara birden fazla konvoy gerektirdiklerinde, oyuncular daha sonra takımlarını kaydedecek ve büyük ödüller almak için görevleri tamamlayacaklar. Oyun, oyunculara otobüs sürerken en otantik deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda arkadaşlarıyla oyunun tadını çıkarabildiklerinde onlara sonsuz eğlence sağlıyor.


Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü Para Hilesi MOD APK


Dünya Otobüs Sürüş Simülatörü, otantik bir deneyim sunduğunda ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesine izin verdiğinde en iyi Otobüs Simülatörü oyunlarından biri olarak kabul edilir. Otobüs şoförü olmayı deneyimlemek ve istediğiniz şekilde otobüs tasarlamak istiyorsanız o zaman bu oyuna gelin ve kariyerinize başlayın.


World Bus Driving Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun GT Speed Club APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 66 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar