Muscle Hero Future Evolution Hileli MOD APK [v1.25.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Muscle Hero Future Evolution Hileli MOD APK [v1.25.0] 1 Muscle Hero Future Evolution Hileli MOD APK [v1.25.0] 2 Muscle Hero Future Evolution Hileli MOD APK [v1.25.0] 3

Muscle Hero Future Evolution Hileli MOD APK [1.25.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların yeşil bir dev rolünü oynadığı ve insanlara karşı görevleri tamamladığı ilgi çekici bir rol yapma oyunudur. Şehrin barışını tehdit etmeye devam etmek için gücünüzü koruyun.


Muscle Hero Future Evolution 1.25.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Ennemies / Aptal Düşmanlar

Muscle Hero, görevi yerine getirmek için yeşil bir dev olarak rol yapma ürününü piyasaya sürmek için gerçek hayattaki süper kahraman versiyonunda çeşitli içerikleri tamamlar. Güçlerinin kaynaklarına sahip olabilecek, kozmik bir süper kahraman gibi yaşayabileceksiniz. 


Muscle Hero Future Evolution v1.25.0 MOD APK


Yüzleşme süreci birçok farklı yerde gerçekleşecek ve bir dev olmak için isyan edebilirsiniz. Evrimleşmiş yaratıklar arasındaki bir savaşta, belirli bir plana sahip olmanız ve her zaman yeteneklerinize güvenmeniz gerekecek. Yükseltilmiş deneyim alanı, erişim sırasında artık donma hatalarıyla karşılaşmamanıza yardımcı olur.


Muscle Hero Future Evolution Para Hilesi


Dünya için çetin çatışmalarla bitmeyecek olan Muscle Hero, yavaş yavaş bir süper kahramanın işine alışmanız için farklı gereksinimler de sunuyor. Karakterleri kontrol etmenin, becerilerini geliştirmenin en basit yolları gösterilir. Küçük savaşlara ve aynı seviyedeki düşmanlara katılarak yeşil devin görünüş ve etki gereksinimlerini karşılayacaksınız. Bu gergin savaşta her zaman daha fazla sürpriz vardır.


Muscle Hero Future Evolution Hile Apk


Yeşil devin gücüne sahip olarak Muscle Hero'nun sağlam duvarlarını yıkabilir veya her şeyi parçalayarak harap olmuş savaş alanları yaratabilirsiniz. Silahlı insanlar etrafınızı sararsa, kaçmak için etraftaki her şeyi parçalayın. Sahne her zaman bir kaos halindedir çünkü herhangi bir arabayı kaldırıp atacaksınız. Alevler tutuştuğunda iki tarafın karşı karşıya gelmesi daha zor bir aşamaya girdi.


Muscle hero APK dayı


Tüm kontrol tuşları, doğrudan dokunmatik ekranınızda Muscle Hero tarafından tasarlanacak ve düzenlenecektir. Oyuncu, sürekli büyü yapmak için onlara hafifçe vurur veya art arda dokunur. Zafer, manevranın hızına, kullanılan stratejiye ve içinde bulunduğunuz duruma bağlı olacaktır. 


Muscle Hero Apk Hile


Bazı yetenekler, kilidini açmaya uygun olmadığınız için ortaya çıkamaz. Başarıları biriktirmek ve diğer birçok heyecan verici aktivitenin kilidini açmak için sıkı bir şekilde savaşın.Muscle Hero ve beklenmedik sürprizler, siz ve diğer birçok oyuncu üzerinde her zaman özel bir iz bırakacaktır. 


Muscle Hero Apk indir


Yeşil dev rol yapma içeriği ile hikaye, avlanan canavar olmanız yönünde gelişiyor. Farklı kampanyalar, herhangi bir yerde varlığınızı içerecektir. Oyuncular kolay kolay yenilmeyecekler; oradan çıkmak ve yeni başarılar elde etmek için beceri ve taktikleri uygulamaları gerekiyor. Daha da heyecan verici içerikler sunacağız, dev olacak ve oradan çıkmasına yardım edeceğiz!


Muscle Hero indir (MOD, Dumb Enemies)


Bir önceki android oyun JETZ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar