Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3] 1 Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3] 2 Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3] 3 Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3] 4 Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3] 5 Rogue Hearts Mega Hileli MOD APK [v1.6.3] 6

Rogue Hearts Para Hileli MOD APK [1.6.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman zindanlarını bulmak ve yok etmek için elinizden geleni yapın.


Rogue Hearts 1.6.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. İşçiliği için maksimum seviye
  3. Kritik hasar hilesi
  4. Daha fazla deneyim
  5. Daha Fazla HP
  6. Sınırsız beceri kullanımı
  7. Para hilesi
  8. İşçiliği için altın gerekli değildir

Rol yapma, birçok oyuncuyu cezbeden heyecan verici bir oyun türüdür. Iron Blade, MU Awaken, Eternium veya Art of Conquest, uygulama pazarındaki en önemli isimlerdir. Bu oyunlara katılan oyuncular sadece kahramanlar olarak resmedilmiyor, görkemle dolu, aynı zamanda çarpıcı 3D grafiklerle tasarlanmış yeni bir dünyaya dalmış durumda. Rogue Hearts, yukarıda bahsedilen isimlerin yanı sıra birçok oyuncu tarafından da sevilen bir oyundur. Grafiklerin yanı sıra özelliklerle ilgili olarak, aynı türdeki diğer oyunlardan çok da farklı değil, ancak oyun biraz değişti, artık serbest oyun değil sıra tabanlı bir oyun var.


Rogue Hearts v1.6.3 MOD APK


Rogue Hearts sizi karanlık ordusuna karşı savaşa getiriyor. Eski zamanlarda, üç dünyanın da varlığı vardı: cennet, dünya ve cehennem. Göksel dünya tanrıların yaşadığı yerdir, yeryüzü insandır ve cehennem şeytani yaratıkların geliştiği yerdir. Sonra, bölge lordu için bir komplo kuruldu. Yeri ve cehennemi tek bir yerde birleştirmek istedi. Şeytani ordu, insanları yok etmek ve kalkınma üsleri olarak zindanlar inşa etmek için alt alemlere gönderildi. Bu durum karşısında insanlar tanrılara dualar gönderdiler, ancak yüce kurallar nedeniyle bu savaşa doğrudan katılamıyorlar. İnsanlıkta yeterli niteliklere sahip bazı insanlara güç verdiler ve bu insanlar insan hayatını koruyan savaşçı olacaklar. Bu savaşın sonu nasıl olacak?


Rogue Hearts 1.6.3 Para Hile Apk


Rogue Hearts'ta bir kahraman rolünü oynayacaksınız ve göreviniz düşman zindanlarını bulmak ve yok etmek. Başlangıçta, vücudunuzda yalnızca pasif bir güce sahipsiniz. Bu nedenle, gücünüzü aktif hale getirmek ve düşmanla savaşmak için yeni beceriler öğrenmek için kaynak ve ekipman toplamanız gerekir. Görev sistemi size rehberlik edecek, ne yapmanız gerektiğini gösterecektir. Bu süreçte her yere seyahat edecek, tüm düşmanlarla savaşacak ve birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Bunun gibi birçok deneyimden sonra gittikçe daha güçlü olacaksın. Oyun mekanizmasında, hareket etmek için analog çubuğu kullanacaksınız ve saldırmak için ekranın sağ köşesinde görünen becerileri kullanacaksınız. Her dövüştüğünde, beceriyi seçeceksin, sonra düşmanın sırası hasar alma zamanı. Saldırı altındasın ve HP'nin kaybedilmesi gerekiyor. Bir parti yenilene kadar kavga devam eder.


Rogue Hearts 1.6.3 Hasar Hile Apk


Rogue Hearts gibi bir RPG ile karakterler yaratacak ve geliştirilecek sınıfları seçeceksiniz. Her karakterin beceri sistemi, kostüm, seviye, silahlar gibi temel işlevleri vardır ... Savaş sırasında seviye atlamak için deneyim kazanacaklar. Seviye yükseldiğinde, karakter daha fazla beceri öğrenmek, yeni eşyalar donatmak veya silah geliştirme sistemini açmak gibi diğer potansiyellerinin kilidini açacaktır. Paralel olarak, karakterin görünümünü özelleştirebilirsiniz. Bu sadece karakterin daha dikkat çekici bir görünüme sahip olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ekipman, saldırı ve savunma özelliklerini geliştirmelerine yardımcı olarak savaşlardan yararlanmalarını sağlar. Becerilere de dikkat edilmesi gerekiyor. Bu, gücünüzü kolayca daha güçlü ve daha güçlü hale getirmenin iki yoludur.


Rogue Hearts APK Son Sürüm indir


Gördüğünüz gibi karakterin maksimum 4 yeteneği var. Ancak, bu beceriler ilk başta mevcut değildir. Yalnızca belirli görevleri gerçekleştirdiğinizde ve yeterli seviyeye sahip olduğunuzda öğrenebilirsiniz. Ayrıca Rogue Hearts'ın karakter yaratma tarzı oldukça etkileyici. Her ayrıntıya keskinlik, karakterin ifadesini gözlemlemeyi mümkün kılıyor. Aynı zamanda, karakterin becerisinin de ışık efekti, hoş gölge dökümleri var, dövüşü canlı kılıyor, oyuncular için heyecan uyandırıyor.


Rogue Hearts'ı İndir (MOD, Kritik Hasar / Deneyim)


Bir önceki android oyun Flip Diving APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar