Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98] 1 Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98] 2 Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98] 3 Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98] 4 Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98] 5 Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [v2.98] 6

Star Warfare Alien Invasion HD Para Hileli MOD APK [2.98] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarlarla yüzleşmekten bıktıysanız, oyun, silahlarınızı kullanacağınız ve becerilerinizi ve gücünüzü göstermek için diğer oyuncuları alt etmeye çalışacağınız çok oyunculu bir moda sahiptir.


Star Warfare Alien Invasion HD 2.98 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Gerçek parayla ücretsiz satın alın!
Star Warfare Alien Invasion HD oyununu ilk kez deneyimlerken oyuncuları büyüleyen, tamamen eğlenceli bir canavar dövüşü oyunudur . Oyuncular karşılaşacakları seviyenin yetenek ve zorluğuna göre kendilerine uygun oyun modunu seçeceklerdir. Bu nedenle, oyun sırasında oyuncular seviyeleri geçmek için becerilerini kullanacak ve tamamen havalı görünümlü ekipmanların kilidini açmak için çok para kazanacaklar.


Star Warfare Alien Invasion HD v2.98 MOD APK


Oyuncular Star Warfare Alien Invasion HD oyununda ilk ekranına katıldığında, grafiklerden oyunun getirdiği eğlenceye kadar olan izlenimden gerçekten etkileneceksiniz. Oyun, oyuncunun canavarlarla dolu bir ortamda hareket etmek ve onları yenmek için zaman harcayacağı tamamen anlaşılabilir. Aynı zamanda, onlar da sizin tarafınızdan sayıca fazla ve onlarla savaşmak için zırhtan silahlara kadar gelişmiş ekipmanlarla donatılacaksınız. Oradan bölümü en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaksınız.


Star Warfare Alien Invasion HD Para Hilesi


Ekranın üst kısmında oyun içi canavar simgesi olan bir çubuk göreceksiniz. Bu çubuk tamamen mora döndüğünde bölümü tamamlamış olursunuz. Yani o ortamdaki hareket, silahlarınız ile düşmanları olabildiğince hızlı bir şekilde alt etmeye ve düşmanlarınızdan gelen saldırılardan kaçınmaya çalışacaksınız. Ayrıca her zaman karakteri desteklemek ve daha fazla para kazanmak için almanız gereken eşyalar olacaktır. 


Star Warfare Alien Invasion HD Apk indir


Star Warfare'a bir kez geldiğinizde, tamamlamak için zaman harcayacağınız tamamen çeşitli sayıda haritaya sahip olduğundan, bu sizi epey zaman alacaktır. Orada durmamakla birlikte, bir haritanın genellikle geçmeniz gereken birçok aşaması olacaktır. Yani giderek zorlu seviyeleri olan bir haritayı oynayacaksınız ve belirli bir seviyeye geldiğinizde korkutucu bakışlara ve oldukça uzun sağlık çubuklarına sahip patronlar karşınıza çıkacak.


Star Warfare Alien Invasion HD Altın Hilesi


Bu oyunun oynanışı yalnızca PvE seviyelerine sahiptir, ancak zorlu görevlere katılmak için diğer oyuncularla da işbirliği yapabilirsiniz. Bunu açıklamadaki etken ise bölümlerin zorluğu ve karşılaşacakları bosslardır. Ayrıca, canavarlarla yüzleşmekten bıktıysanız, oyun, silahlarınızı kullanacağınız ve becerilerinizi ve gücünüzü göstermek için diğer oyuncuları alt etmeye çalışacağınız çok oyunculu bir moda sahiptir.


Star Warfare Alien Invasion HD Elmas Hilesi


Star Warfare'de oyuncular, para kazanmanız için kaynak olacak etkileyici varlıklarla karşılaşacak ve görevi tamamladıktan sonra bazı bonus ödüller alacaksınız. Madeni para ve sarf malzemelerinin düşme oranı da orana göre tamamen rastgele. Ayrıca, patronlar söz konusu olduğunda, diğer normal canavarlardan daha yüksek bir mithril düşürme oranına sahip bir varlık olan tek patronla karşılaşacaksınız. Oyunda satılan eşyaları gördüğünüzde bu malzemenin nadirliğini görebilirsiniz.


Star Warfare Alien Invasion HD Apk Hile


Bu oyundaki eşyaların kilidi, karakterin gelişiminin ilerlemesine göre açılacaktır. Başka bir deyişle, rütbenizi yükseltirseniz, beğendiğiniz şeyleri satın alabilmeniz için daha benzersiz öğeler açılacaktır. Ancak belirli sayıda seviyeyi geçtiğinizde yapacağınız şey budur çünkü ekipmana harcanan para miktarı maliyetlidir. Aynı zamanda, zırhtan silaha kadar her öğenin farklı bir statüsü var, bu yüzden ayarlarınızı dikkatli seçmeniz gerekecek.


Star Warfare Alien Invasion HD indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sushi Bar APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar