Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13] 1 Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13] 2 Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13] 3 Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13] 4 Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13] 5 Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [v1.13.13] 6

Moonlighter Full Tam Sürüm MOD APK [1.13.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahraman olmayı hedefleyen maceracı bir dükkan sahibi Will'in günlük rutinlerini takip eden, haydut-lite özelliklere sahip bir Aksiyon RPG'sidir.


Moonlighter 1.13.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm (Erken Erişim)

11 Bit Studios, Beat Cop ve This War of Mine gibi kaliteli ürünleri nedeniyle oyun camiasında oldukça popüler. Bu iki oyun, çekici dövüş oyunları ve aynı zamanda bu ay piyasaya sürülen üçüncü yeni ürünün temeli ile tanınıyor. Oyuncular yine de heyecan verici savaş deneyimine getirilecekler. Ra her zamanki gibi, yeni genç varyant, onu dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların gözünde daha çekici hale getirecek. Yayıncısının tanıttığı gibi, Moonlighter bir aksiyon RPG olacak


Moonlighter v1.13.13 MOD APK


Görüntüleri hayal etmeyi kolaylaştırmak için The Legend of Zelda veya The Binding of Isaac gibi ünlü ürünlere bakabilirsiniz. Oyuncular zindanlarda pek çok zorlu ve heyecan verici zorluklar yaşayacak, canavarlarla savaşacak ve bir sürü ganimet toplayacak.


Moonlighter Para Hilesi


Oyunun grafikleri mükemmel, 3D formatı kullanıyor ancak tasarımı eski Pixel oyunlarını andırıyor. Bu tarz da oldukça tanıdık, bugün oyun pazarında bulmak zor değil. Dünyası, oyuncuların rahatça deneyimleyebilmesi için kapsamlı bir şekilde tasarlanacak. Zorluklar birçok görevle iç içedir ve ödüller, oyuncuların oyun boyunca gezinmeleri için her zaman bir hedeftir.


Moonlighter Altın Hilesi


11 Bit Studios'un belirttiği gibi, Moonlighter oyunu, RPG'nin iki unsuru ve tüccar simülatörü arasında sorunsuz bir işbirliği olacak. Rol yapma dövüşünün türü iyi bilinir, ancak bir dükkan sahibi olarak oynamak, oyuncular arasındaki ekonomik ilişkiyle çok ilgili olduğu için bunu yapabileceğinizden emin değildir. Kazanmak için çok çaba sarf etmeniz gereken eşyalar, kar elde etmek için bir meta olarak tezgahlarınızda görünecektir. Doğrudan aldığınız para, en çok ihtiyaç duyulan hedefler için faydalı bir şekilde kullanılmalıdır. Örneğin, paranızı personel sistemlerini işe almak ve yükseltmek için kullanacaksınız. Maceralarınız sırasında mağazadaki tüm zor işleri yapmanıza yardımcı olacaklar.


Moonlighter Full Apk indir


İş yapmak, ticaret yapmak imkansız olmalı. Moonlighter, oyuncuların sağlam bir ekonomik sistem oluşturmak için diğer birçok tüccarla arkadaş olmanın yollarını bulmasını gerektirecek. Oyunun gelişim sürecinde çok önemli bir rol oynuyorsunuz. Girişimciler, topluluğun beklentilerini büyütmek için yeni işlere başlarken bu arkadaşlarına yardım etmekten korkuyorlar. Her şey bedava bir şey değil. 


Moonlighter Hile Apk


Onlara yardım ettiğinizde, kesinlikle başka faydalar elde edeceklerdir. Yeni ekipman toplamanız ve mevcut ekipmanı yükseltmeniz gerektiğinde, çevredeki arkadaşlar yararlıdır. Herkesin kendine özgü güçlü yanları vardır, bu yüzden yardım etmekten çekinmezler.


Moonlighter Apk indir


Şu anda Moonlighter'ın piyasaya sürülmesi hakkında kesin bir bilgi yok. Sadece bu yıl Android işletim sisteminde yayınlayacağı ilk birkaç kelime. Umarım, yayıncı tüm oyunu hızla tamamlar. Bu oyun hakkında en son bilgileri bekliyorsanız, lütfen buradan güncelleyin. Bu oyunun ön kaydı hakkında bilgi alır almaz geri döneceğiz.


Moonlighter indir (MOD, Full / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Match Masters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar