Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 1 Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 2 Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 3 Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 4 Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 5 Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 6

Captain Tsubasa ZERO Mega Hileli MOD APK [3.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çocukluğunuza dönmek için harika bir oyun.


Captain Tsubasa ZERO 3.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. MAX ATIŞ GÜCÜ
  3. MAX MIRACLE SHOOT

Captain Tsubasa ZERO, çocukluğunuz Japon manga çizgi romanlarıyla mı geçti? Doraemon, Conan, Naruto veya Kaptan Tsubasa, çocukluk anılarınızın bir parçasıdır. Bana göre futbol tutkusu, çocukluğundan bugüne kadar sonsuza dek büyülenen genç futbol takımı çocuktan kaynaklanıyor. Japonya'da 3 Nisan benim için yine büyük bir olay olacak; Kaptan Tsubasa yeni bir TV animesi yayınlayacak. Aynı zamanda, oyunun doğrudan ilham kaynağı, dünya çapındaki oyun ve futbol hayranlarına daha belirgin etkiler eklemek için ön kayıt portalını da açar. Üç nesnenin ihtiyaçlarını karşılayan ve başlatan bir oyun: oyun hayranları, anime meraklıları Kaptan Tsubasa ve futbol tutkunları. Bu, üretici için iyi bir işarettir.


Captain Tsubasa ZERO v3.0.0 MOD APK


Geçen yıl Ekim ayında KLap'ın spor oyunu Captain Tsubasa: Dream Team'i aldığımız için çok mutluyuz . Uzun zamandır açık ara fark yaratmıştır. Şu anda oyun 1 milyon indirmeye ve günde 10000'den fazla oynamaya ulaştı. Bu, Tsubasa'nın kaptanının cazibesinin asla azalmadığını kanıtlıyor. Bugün Captain Tsubasa Zero adlı yeni bir oyun almaya devam edeceğiz! Mucize Atış . Ancak, bu sefer oyunun arkasındaki kişi LINE - Kore'den mobil oyun geliştirmede büyük bir adam.


Captain Tsubasa ZERO 3.0.0 Şut Hile Apk


Kaptan Tsubasa Zero Kimero! Başlıklı oyun ! Miracle Shot , ana karakter Tsubasa ve diğerlerinin büyüyen hikayesini anlatan gerçek zamanlı bir futbol strateji oyunudur. Açıkçası oyun, ana karakter Tsubasa ve takım arkadaşlarının futboldan geçen zamanlardaki yolculuğu, duyguları mutlu, hüzünlü, ateşli rekabet ateşi olacak. Ve en önemlisi, futbol yolunda başarılı olarak birlikte büyüyorlar. Oyuncular kaptan yeteneğini oynayacak, oyuna gerçek zamanlı olarak katılacak. Şu anda oyun, karakterlerin, küçükten büyüğe tüm sahnelerin, birden çok yönden kolayca izlenebilecek keskin 3D formatında tasarlanmasını sağlayacak kadar detaylı bir şekilde duyurulmadı. Oyuncuları rakiplerden daha hızlı manipüle etmek için geniş bir vizyona ve esnek ellere ihtiyacınız var.


Captain Tsubasa ZERO 3.0.0 Para Hile Apk


"Maç modu" otomatik bir mod olduğu gibi keşfedebileceğiniz birçok oyun modu vardır, böylece rakibe karşı kurduğunuz takımı takip edebilirsiniz. Oyuncunun sahip olduğu tüm özel hareketler, ona göre çalışıp pratik yapabilmeniz için en iyi şekilde gösterilecektir. "Ana Senaryo Modu" bir hikaye anlatıcısı gibidir, oyuncunun yetişkin karakterle animedeki olay örgüsünü anlamasına yardımcı olur. Size Tsubasa hakkında olabildiğince çok hikaye anlatmak için ekranın ortasında alt senaryolar olacak. Bu aynı zamanda henüz anime oynamamış kişilerin diziyi izlemesinin bir yoludur.


Kaptan Tsubasa Zero - miracle shot apk


Oyunun en son güncellemeleriyle ilgileniyorsanız, sitemizi düzenli olarak takip ettiğinizden emin olun veya oyunun resmi hesabı LINE hesabını veya resmi takip ederek ön kayıt yaptırın. Captain Tsubasa Zero hem iOS hem de Android platformlarında oluşturulmuş ve piyasaya sürülmüştür, bu nedenle bugün çoğu akıllı cihazda oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu, hem çocukluğa dönmeniz hem de futbol tutkunuzu tatmin etmeniz için bir bilet.


Captain Tsubasa ZERO indir (MOD, Şut Hilesi, MOD Menü)


Bir önceki android oyun Cover Fire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar