BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [v3.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [v3.5.1] 1 BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [v3.5.1] 2 BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [v3.5.1] 3 BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [v3.5.1] 4 BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [v3.5.1] 5

BitLife Bitizenship Hileli MOD APK [3.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. BitLife'ınızı nasıl yaşayacaksınız?


BitLife 3.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bitizenship satın alındı
  2. Tanrı modu aktif edildi
Hayatının değişebileceğini hiç düşündün mü? Geçmişte başınıza gelen tüm kötü hikayeleri silmek ister misiniz? Onları pencereden atalım. O yığın artık senin olmayacak ve tamamen yeniden doğacak ve bugün yeni bir hayata başlayacaksın. Kurgusal geliyor, değil mi? Ama bu BitLife - Life Simulator oyununda tamamen doğru olacak . Yeni hayatınızı nasıl yaşayacaksınız? Yönü nedir? Bu yine de size bağlı olacaktır. 


BitLife v3.5.1 MOD APK


BitLife, kendinize ait yeni bir hayata başlayacağınız ve sağlıklı bir yaşam tarzı inşa edeceğiniz, hatta bir suçlu olacağınız ve kötü bir yaşam tarzı yaşayacağınız bir yaşam simülasyon oyunudur. Nasıl seçtiğinize bağlı olarak, bir sona, farklı bir yaşam tarzına götürebilirsiniz. Ölene kadar bu yola kendiniz karar verecek olan sizsiniz. Bu oyunda, farklı çizgiler veya eylemler seçerek kendinize doğru yolu seçmeyi düşünmeniz gerekecek. Seçimlerinizin her biri önceden tahmin edilmeyen bir sona gelecek ve bu seçimin kendisinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Kendi yolunuzu oluşturun ve hemen şimdi yepyeni bir hayata başlayın.


BitLife 3.5.1 Para Hilesi


Yeni bir hayata başlamak bir çocuk olacaksınız ve oyun size o çocuk hakkında isim, yaş, milliyet, cinsiyet gibi bazı bilgiler verecek ... Ayrıca bir yenidoğan olarak Mutluluk, Sağlık, Akıllılar, Bakışlar gibi bazı temel göstergeler olacak. . Bu göstergeler, mevcut yaşamınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Bundan sonra çocuk büyütülecek, öğretilmeye başlayacak ve herkes gibi okula gidecek. BitLife Türkçe yapma bu noktada, oyundaki farklı tavırları seçme yöntemine dayalı olarak kendinize bir hayat kurmaya başlayacaksınız. Yetişkinliğe ulaştıktan sonra, kendinize gelir elde etmek için istikrarlı bir iş arayabilir veya belki de ömür boyu yanınızda olan birini bulabilirsiniz.


BitLife Hile Apk


Sadece bu da değil, bu oyunda şansınıza da güvenebilirsiniz. Başarılı olup olmayacağını kişiye kozmetik cerrahi veya itiraf yoluyla şansınız gösterilecek mi? Yeterince şanslıysanız, aynı zamanda piyango bileti kazanabilir ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz büyük miktarda parayla ünlü bir milyarder olabilirsiniz. Ayrıca araba soymak, yankesicilik veya birine suikast yapmak gibi kötü şöhretli bir suçlu haline gelebilirsiniz, yaptıklarınızın sonuçları tamamen kanun önünde sorumlu olacaktır. Kural bu. Kötülüklerden birini işlerseniz para cezası veya hapis cezasına çarptırılacaksınız ve hapishanede kaldığınız süre boyunca yapabileceğiniz hiçbir şey olmayacak.


BitLife bitizen Apk indir


BitLife, mevcut yaşamı simüle etme eğiliminde olan bir oyundur, günlük yaşamdaki gerçekler bu oyunun hikayesinde özetlenecektir. Basit bir tasarım ve anlaşılması kolay davranış, oyunculara daha erişilebilir ve dünyanın dört bir yanından çok sayıda oyuncuyu çekmelerine yardımcı olmak için güçlü bir nokta olacaktır.


BitLife hileleri


Oyun, mülk yönetimi, ilişki yönetimi gibi birçok özelliğin yanı sıra oyunda yapabileceğiniz etkinlikler içerir: doktora gitmek, kumarhaneye gitmek, ehliyet öğrenmek ... Bu harika işlevlerle, oyuncuların bir etkileşime girmesi gerekecek. Kendilerine ayrı bir hayat inşa etmek için ana karakter olarak çok oyun var, hayatı istediğiniz şekilde yönlendiriyor. Hayallerinizdeki bir erkek ya da kadın, birlikte bir bebek sahibi olmak ve kendi yönünüzde kendinize iyi bir iş seçmek.


BitLife Para hilesi


Oyunu indirmek tamamen ücretsizdir, böylece herkes kolayca deneyimleyebilir. Yapımcıyı desteklemek için 4,99 $ 'a oyun içi paket satın alarak VIP üye olabilirsiniz. Ayrıca VIP olduktan sonra oyun sırasında herhangi bir reklamla karşılaşmayacaksınız ve oyundaki herhangi bir özel fonksiyon da herhangi bir reklam görmenize gerek kalmadan açılacaktır. BitLife, sayısız ironi ama tamamen gerçek durumların olduğu ve günlük hayatta gerçekleşen bir oyun alanı yaratan ve son derece eğitici bir yaşam simülasyon oyunudur. Oyunda çocuğun görünüşüne siz karar verecek kişi siz olacaksınız çünkü hayatı size kalmış.


BitLife Yaşam Simülatörü indir (MOD, Bitizenship Açıldı)


Bir önceki android oyun Nuclear Sunset APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar