Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03] 1 Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03] 2 Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03] 3 Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03] 4 Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03] 5 Infinite Flight Pro Full MOD APK [v22.03] 6

Infinite Flight Pro Full MOD APK [22.03] - Çok çeşitli uçaklardan hava koşullarına, detaylı görseller ile süslenmiş bu uçak simülatör oyununu tavsiye ederiz. Android için en son sürümü ücretsiz indirin.


Infinite Flight Pro 22.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bu oyundaki her şeyin kilidi açıldı

Infinite Flight - Bazen çalışma saatlerinde, sık sık gökyüzünde uçan kuşları ve uçakları gördüğümde pencereden dışarı bakarım. Özgürlük! Kendime dönüp baktığımda, işle meşgul ve bazen gizlice diliyorum, keşke uçabilseydim ve böyle geniş bir gökyüzü hissedebilseydim. Ardından Sonsuz Uçuş oyunu çıktı, sınırları aştı ve özlediğim uçsuz bucaksız cennette uçmamı sağladı. Bu, Infinite Flight LLC tarafından yayınlanan, yüksek kaliteli grafikler ve heyecan verici oynanış ile bir simülasyon oyunudur, bu oyun size unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat ediyor.


Infinite Flight Pro v22.03 MOD APK


Infinite Flight'a katılarak, büyük uçakları kontrol eden gerçek bir pilot olacaksınız. Bu oyundaki göreviniz, yolcuları kargo miktarıyla birlikte belirlenen bir yere taşımaktır. Oyun, Airbus, Boeing, Embraer, Cessna, Cirrus gibi 30'dan fazla uçak türü ve hatta kullanımınız için özel askeri kullanım uçağı sunuyor. Her sınıfın, farklı türde malları veya yolcuları ayrı ayrı taşımak için kullanılan farklı özellikleri vardır ve keşfetmeniz için çeşitli kontroller vardır.


Infinite Flight APK Son Sürüm


Ancak, yalnızca birkaçı mevcuttur; geri kalanı görevi yerine getirirken kazandığınız parayla kendiniz açmalısınız. Mekanik olarak, ilk uçuşunuza başladığınızda, sistem uçağa nasıl başlayıp ineceğiniz konusunda size kısaca rehberlik edecektir. Ardından, kokpitteki kontrollerle, yolculuğu tamamlamak için uçağın yönünü ve hızını manuel olarak ayarlamanız gerekiyor. Kokpitte oturabilir ve dış mekan modunda uçuş koordinatlarıyla birlikte uçağın tamamına bakabilirsiniz. Açık hava tarzı oldukça eğlencelidir; manzaraya yukarıdan, yere, karlı dağlara, kalabalık şehirlere veya uçsuz bucaksız yeşil çimenlere bakabilirsiniz.


Infinite Flight APK 2022


Infinite Flight gibi gerçekçi grafiklere sahip bir oyun görmedim. Hava görüntüleri, gökyüzü, çevredeki manzaraya göre yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle keskin. Aynı zamanda bir film gibi doğru tonları ve pürüzsüz hareket efektlerini eşleştirmek sizi geniş, havadar bir alana getirecek ve sizi uçakta oturuyormuş gibi yapacaktır.


Infinite Flight Global apk


Pilot olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şu anda, Sonsuz Uçuş simülasyon oyunu ile, doğrudan telefonunuzda simüle edilmiş uçuşlar ile unutulmaz deneyimler yakalayabilirsiniz. Ayrıca, oyunun gerçekçiliğin artmasına katkıda bulunan gündüz ve gece efektleri vardır. Eğlence listenizde olmayan Infinite Flight gibi eğlenceli, ücretsiz bir oyun üzücü.


Infinite Flight - Uçuş Simülatörü indirin (MOD, Tümünün Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Lords Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar