Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 1 Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 2 Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 3 Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 4 Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 5 Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 6

Basketball Club Story Para Hileli MOD APK [1.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi birinci sınıf basketbol takımınızı oluşturun!


Basketball Club Story 1.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Eşya Hilesi (eşya listesine bakın) Harcadığınızda artar.

Basketbol her zaman tutkulu sporlardan biridir ve birçok genç tarafından takip edilmektedir. O kadar çekici ve o kadar popüler ki, bu spor temel alınarak birçok video oyunu oluşturulmuş. Elbette, her oyunun kendine özgü oyun ve içerik özellikleri vardır ve belirli sayıda oyuncuyu çeker. Sizlere tanıtmak istediğim oyun aynı zamanda diğer oyunlardan tamamen farklı içeriği, oynanışı ve grafikleri ile yeni çıkmış bir oyun. Ve eminim ki bu oyunda edindiğiniz deneyim, oynanış şekli kadar taze olacak, Basketball Club Story. Kairosoft tarafından geliştirilen oyun, ilgi çekici içeriğe ve benzersiz piksel grafiklere sahip bir oyundur. Oyun, size başka hiçbir oyunda bulamayacağınız birinci sınıf basketbol maçları getirmeyi vaat ediyor.


Basketball Club Story v1.3.5 MOD APK


Bana göre, birçok uzun süredir oyuncu için Basketball Club Story'nin oynanışı, onlar için pek fazla zorluk yaratmayacaktır. Doğru, kazanmak için bir takımdaki her karakteri kontrol etmeniz gereken diğer oyunların aksine, bu oyun sizi bir lider konumuna getirecektir. Bir lider olarak, ekibinizi istediğiniz şekilde yönetebileceksiniz ve elbette, işleri daha da kötüleştirmek değil, ekibinizi daha iyi hale getirmelisiniz. Bir basketbol takımını yönetmekten bahsettiğimde, bu oyunda takımın üyeleriyle ilgili tüm konularla resmi olarak ilgilenmenizi öneririm. Başlangıçta, bir basketbol takımı kurmanız için size belirli sayıda üye verilecek ve göreviniz onları birçok maçta galibiyet bulmaya yönlendirmek olacaktır.


Basketball Club Story 1.3.5 Para Hile Apk


Her maç size farklı ödüller getirecek ve sonuçta daha yüksek istatistiklere sahip yeni üyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca, bu oyundaki herhangi bir karakter yükseltilebilir. Takım üyeleri sadece maçlar yoluyla deneyim kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda antrenman yaparak seviye atlayabilecekler. Onları yönettiğinizde, onları egzersiz yapabilecekleri spor salonuna götürebilirsiniz. Ek olarak, oyunda keşfedebileceğiniz birkaç başka aktivite de var. Genel olarak, Basketball Club Story'nin oyunu çok zor ve aynı zamanda oldukça bağımlılık yapıcı değildir.


Basketball Club Story Eşya Hilesi


Emrinizde mükemmel bir basketbol takımı oluşturmak için, bu oyunun geliştiricisi bize birçok özel karakter getirdi. Bahsettiğim gibi ilk etapta elit üye elde edemeyeceksiniz, ancak deneyim kazandığınızda ve birçok farklı maçta ödül aldığınızda yeni tabletlere üye olabilirsiniz.


Basketball Club Story Hile Apk


Belki de birçok oyuncu, karakterleri oynarken etkileşime girip sipariş verebileceğiniz “Basketbol Kulübü Hikayesi” ni beğenecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda mükemmel bir strateji oluşturmak için üyeleri sahada konumlandırabilirsiniz. Ayrıca basit piksel grafikleri gördükten sonra oyun deneyiminiz kesinlikle artacaktır. Günümüzde teknoloji geliştikçe piksel grafiklerde geliştirilmiş oyunları gerçekten bulamıyoruz. Dolayısıyla, bu grafik arka plan, iyi bir izlenimi olan her oyuncuya hitap edecek. Peki “Basketball Club Story” oyununu seviyor musun? Deneyimlemek için şimdi telefonunuza indirin.


Basketball Club Story İndirin (MOD, Para / Eşya Hilesi)


Bir önceki android oyun Warplane Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar