Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 1 Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 2 Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 3 Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 4 Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 5 Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 6

Superheroes City Mega Hileli MOD APK [1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper güçlü varlıklar için harika dövüş arenası.


Superheroes City 1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Beceri Puanı Hilesi
  2. Reklamsız
Mobil platformda, oyuncuların deneyimlemesi için Grand Theft Auto tarzında yapılmış birçok oyun bulunmaktadır. Ama çok fazla şey yaşadılar, ancak çoğunun herhangi bir atılımı yok. Oyuncular daha iyi bir deneyim yaşamak ve bu oyunlardan daha yeni olmak istiyorlarsa Superheroes City adlı oyuna gelin. Bu oyun GTA tarzında yapılsa da oyuncu mafya değil, oyuncu bir süper kahraman olacak. Ancak oyuncuların sıklıkla izlediği süper kahraman filmlerinden farklı olarak çok farklı olacak.


Superheroes City v1.7 MOD APK


Superheroes City oyununda oyuncular, şehrinizi yok etmeye kararlı, süper kahramanlarla savaşan kötü adamlar olacaklar. Bunlar, sizinle aynı güce sahip olan ancak güçlerini insanlığı korumak için kullanmaya istekli olmayan düşmanlardır. İnsanları zayıf insanlar olarak görürler ve onlara hizmet etmek zorunda kalırlar ama böyle bir sorumlulukları yoktur. Böylece gerçek süper kahramanlarla savaşmak ve insan şehrini yok etmek için bir güç yarattılar.


Superheroes City APK Dayı


Bir süper kahraman olmasına rağmen şiddet hala bu oyunun özüdür, oyuncuların yaşadığı deneyimler yine benzer olacaktır. Bu oyuna gelirken oyuncular, oyunu doyasıya yaşayabilmek için iki seçeneğe sahip olacaklar. Oyuncular bu şehirde istediklerini yapmakta özgür olacaklar, ancak bunun bazı sınırlamaları olacak. Veya oyuncu, oyunun hikayesi hakkında bilgi edinmek için oyunun verdiği görevleri yapabilir. Her iki yol da iyi bir seçimdir veya isterseniz oyuncu ikisini de seçebilir.


Superheroes City apk hile


İlk seçeneği seçerseniz, oyuncu kimsenin sizi durduramayacağı birçok şeyi yapmakta özgür olacaktır. Oyuncu muazzam bir güce sahip bir süper kahraman olduğu için kimse sizinle savaşamaz. Oyuncular, örneğin şehirde uçmak veya süper güçlerini tesisleri yok etmek için kullanmak gibi her şeyi yapabilirler. Oyuncu şehrin çok fazla kuralını ihlal ederse, sizi yok etmek için gönderilen bir robot ordusu olacaktır. Ancak bu mümkün olmayacak çünkü oyuncu, gücüyle onları kolayca yok edebilir.


Superheroes City Para Hilesi


Oyunun adını okurken, oyuncu buranın süper kahramanlar şehri olduğunu da biliyor, bu yüzden başka birçok süper kahraman olacak. Oyuncu, kaldırımda yürüyen doğaüstü güçleri olan bir kişiyle karşılaşabilir. Ama merak etmeyin bunlar sadece NPC'ler yani oyuncuyu yok etmek imkansız, oyuncu istenirse diğer süper kahramanları da öldürebilir. Ama eğer oyuncu onlara saldırırsa onlar da oyuncuya saldıracaklar, o yüzden çabuk yap.


Superheroes City Apk indir


İkinci yol, birinciden eşit derecede ilginçtir, oyuncuya oyun tarafından verilen birçok görev sağlanacaktır. Ancak GTA'nın aksine, oyuncular görevleri almak için işaretli yerlere gidecekler, ancak görev panelini açmaları yeterli. Oyuncuların gerçekleştirmesi için birçok farklı görev olacak.


Superheroes City indir (MOD, Beceri Puanı Hilesi)


Bir önceki android oyun PAKO 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar