Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28] 1 Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28] 2 Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28] 3 Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28] 4 Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28] 5 Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [v1.28] 6

Dont Starve Shipwrecked Mega Hileli MOD APK [1.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Wilson kendini tropikal bir takımadada mahsur bulur.


Dont Starve Shipwrecked 1.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm karakterlerin kilidi açıldı
  2. Hareket hızı ikiye katlandı
  3. Nesnelerin oluşturulmasını hızlandırdı
Wilson'ın hayatta kalma yolculuğu, oyuncuların karakteri kontrol ettiği ve zorlu yeni dünyada mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalıştığı Don't Starve Shipwrecked'de devam ediyor. Çevresel unsurlarla etkileşime girmenin ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan şeyleri elde etmenin birçok yolunu yapacaksınız. Ayrıca bu işlem için gerekli araçlar her zaman olacaktır ve bazen korkutucu bakışlarla düşmanlarla savaşmanız için de silahlardır.


Dont Starve Shipwrecked v1.28 MOD APK


Don't Starve'ı daha önce oynadıysanız, Dont Starve Shipwrecked'da açılan yeni bir yolculuğu denemeniz gerekecek. Wilson bu oyunda garip bir yere götürülüyor ve tropik bir takımadaya benziyor. Bu takımadalar için hayvanlar veya belirli hava ve çevre koşulları gibi birçok ilginç şey olacak. Oyuncular, bu oyunda gerekli hissettikleri şeyleri keşfetmek ve toplamak için zaman harcayacaklar.


Don't starve shipwrecked apk hilesiz


Steam insanları 2.5D ortamında hareket edecek ve kendileri için her şeyi kapsayan bir vizyona sahip olacaklar. Bu bakış açısının rolü, karakteri tamamen rahat bir şekilde kontrol etmenize ve ortaya çıkabilecek farklı isimlerle dokunabileceğiniz unsurları gözlemlemenize yardımcı olmak için faydalıdır. Aynı zamanda, her şey oyuncunun acil tehlikelerin üstesinden gelmeye çalışmasına ve birçok farklı gün hayatta kalmaya çalışmasına yardımcı olur.


Don't Starve apk hilesiz


Bu oyunu deneyimlemeye başladığınızda, ekranın sağ tarafında durumunuzu görebileceksiniz ve farklı günlerde hayatta kalmanız için gerekli yiyeceğe ihtiyacınız olacak. Yani bu oyunda biraz yiyecek bulabilir ve onları ekranın alt kısmında görünen karakterin envanterine koyabilirsiniz. Aynı boyutta bir dizi boş karedir ve bir öğeyi aldığınızda sayısı otomatik olarak artar.


Dont Starve Shipwrecked Karakter Hilesi


Bu oyunda alabileceğiniz çeşitli eşyalar var ve Don't Starve Shipwrecked'de bir saniye bile boşa harcamamalısınız çünkü oyunun hala kendi zamanı ve havası var. Bu nedenle, gün içinde en iyi durumda, bu zamanda vizyonunuz sınırlı olmadığı için gerekli gördüğünüz şeyleri toplamanız gerekecektir. Ayrıca tehlikeli unsurlar size yaklaştığında korkmayacaksınız ve bu oyunun mekaniğini özgürce öğrenebilirsiniz. Serideki diğer oyunlar gibi, oyuncular soldaki listede topladıkları şeylerden üretilebilecek eşyaların bir listesini bulacaklar. Her kategoride, farklı işlevlere sahip araçlar bulacaksınız ve yeni bir şey yaptığınızda, listede siyah gölgeden daha net görünecekler. Her aracın, malzemeleri uygun şekilde kullanmak için göz önünde bulundurmanız gereken bir işlevi olacaktır.


Dont Starve Shipwrecked hile apk


Çıplak elle topladığınız öğelerin, ateş veya ağaç kesmek gibi bazı gerekli öğeleri oluşturmak için gerekli başlangıç ​​noktaları olduğu söylenebilir. Daha küçük öğeler için bunları oldukça kolay bir şekilde toplayabileceğinizi göreceksiniz. Ancak oyundaki ağaçları kesmek için balta gibi benzer bir alete ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda düşmanlarınızı alt edecek bir silah arıyorsanız Don't Starve: Shipwrecked da size sağlıyor. Kullanmak için yaptığınız araçların ortak özelliği, deneyim sırasında göreceğiniz her türün dayanıklılığıdır. Her türün dayanıklılığı farklı olacaktır, tıpkı baltaların sürekli olarak veya kıvılcım için ağaç kesmek için kullanıldıklarında dayanıklılıklarını kaybetmeleri gibi; sadece belirli bir süre dayanırlar. Yani oyundaki madencilik araçları ve ateş, acil sorunları çözmenize yardımcı olabilecek değerli araçlardır.


Dont Starve Shipwrecked apk indir


Bu adaya adım attığınızda etrafınızdaki elementlerle etkileşime girerken hiçbir elementi görmezden gelemeyeceksiniz. Aynı zamanda, silah yaratmanın bir yolu olduğunu ve bu oyunda farklı düşmanlardan bazılarıyla yüzleşmenizi sağlayan şeyin de bu olduğunu anlayacaksınız. Gözünüzün önüne ne zaman geleceklerini asla bilemezsiniz, bu yüzden ne yaptığınıza daima dikkat edin ve onlarla yüzleşirken daha incelikli hareket etmeyi unutmayın.


Dont Starve Shipwrecked nasıl indirilir


Bu canavarların ortak özelliği, kontrol ettiğiniz ana karakterden daha büyük bir gövdeye sahip olmalarıdır. Başka bir deyişle, onlar sizden daha güçlüler ve siz onlara karşı silahlarınızı kullanacaksınız. Dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri de, kolayca tanıyabileceğiniz bu canavarların saldırı kurallarıdır. Yani hindistan cevizi ağaçları veya kasırgalar gibi yok etmeniz gereken birçok canavar türü olacak.


Don't Starve Shipwrecked indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Traffic Racer Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar