Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2] 1 Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2] 2 Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2] 3 Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2] 4 Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2] 5 Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [v0.5.2] 6

Dark Steel Enerji Hileli MOD APK [0.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dark Steel için sadece cesur bir savaşçıya dönüşmeniz gerekiyor, size kötü güçlerle savaşma gücü vereceğiz.


Dark Steel 0.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Enerji Hilesi (Enerji tüketimi mevcut üst sınıra ulaştığında artık azalmayacaktır)
  2. Çevrimiçi mod geçici olarak eşleştirilemez, önce kampanya modunu deneyimlemeniz önerilir!
Dark Steel oyununda sınırlarınızı aşın, daha fazla ve daha yoğun zorlukları tamamlamak için büyük bir güçle atılım yapın. Zulme dayanamayan, hemen ayağa kalkmalı ve kötü güçlere karşı savaşmalısınız. Lütfen kendinize en yüksek gücü getirmek için uygun bir unvan seçin. Savaşçı mı? Suikastçı mı? Yapabileceğinden emin olduğun sürece sana kalmış. Kölelerin yıllarca acımasızca istismar edilmesinden sonra, kendiniz için doğruluğu bulmak için harekete geçme zamanı.


Dark Steel v0.5.2 MOD APK


Hadi başlayalım! Binlerce düşmanla savaşan kahraman sensin. Sorun değil, yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmekte usta olun çünkü Dark Steel size güç verecektir. Ekranın köşesindeki minyatür 3 boyutlu harita sayesinde binlerce parça ekipman tam size göre. Zorlukları kolayca aşacağınıza inanıyorum. Senin işin cesur ve ısrarcı olmak.


Dark Steel Para Hilesi


Dark Steel, 3D grafiklere sahip en yeni aksiyon oyunu sürümüne sahiptir. Büyüleyici oyun dünyasında kaybolmuş gibi hissediyorsunuz, gerçekçilik hissi yaratıyor, büyülü ortaçağ dünyasına heyecan verici bir macera. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı karakterle akıcı rol yapma. Elbette her farklı karakterle farklı güçlere sahip olacaksınız. Senin işin, hangi karakterin güçlü yanlarını ve avantajlarını maksimize edeceğine karar vermek. 


Dark Steel Silah Hilesi


Tabii ki bu kadar büyük ve kötü bir güç varken destekçilerinizin olması gerekiyor. En bol ve modern ekipmanla kendinize tamamen güvenebilirsiniz: zırhlar, hançerler, uçaklar, eldivenler… Kendiniz için bol miktarda ekipmana sahip olmak için birçok düşmanı yenin ve mümkün olduğunca çabuk Seviye atlayın. Mümkünse, desteklenebilirliklerini en üst düzeye çıkarmak için ekipmanın seviyesini yükseltin.


Dark Steel Enerji Hilesi


Hangi seviyede konsantre olun çünkü sürekli hareket etmek zorunda kalacaksınız, düşman size dinlenme şansı vermeyecektir. Oyunun her aşamasında farklı modlara sahip Dark Steel. Hızlı bir şekilde seviye atlamak ve optimum güce sahip değerli eşyalar elde etmek için güçlü rakiplerle cesurca savaşın. Bu sizi daha da büyütecektir. Enerji ve zamandan tasarruf etmek için mücadeleyi en kısa sürede tamamlayın!


Dark Steel Hile Apk


Oyunda önceden yüklenmiş karakterlere ek olarak, size katılacak başka oyuncular da var. Onları yenmeye çalışın, ödülü alacaksınız. Ayrıca düşmana karşı savaş gücünüzü artırabilecek kişilerle işbirliği yapmanız da mümkün, büyük müttefikler olacaksınız. Gücünüzü ve ekipmanınızı etkileyen beklenmedik zorluklara dikkat edin. Dikkat etmezseniz çok tehlikeli olur! Bu süre zarfında, iyileşme şansınız çok az olacaktır.


Dark Steel Apk indir


Çabalar ve atılımlar için ödüller doğaldır. Güzel ve modern grafiklerle donatılmış binlerce silah ve zırh, oyuncular için heyecan yaratmak için her gün yükseltiliyor. Uzun süre oynasanız bile sıkılmayacaksınız. Karakterler, hayal gücünüzdeki karaktere yakın, güzel, yeni grafiklere sahip. 


Dark Steel Elmas Hilesi


Eylemler ve ekran değiştirme, telefonunuzdaki basit kontrollerle sorunsuz bir şekilde seviye atlayın. Oyuncular, oyun çok bilimsel ve makul bir şekilde tasarlanıp öğretildiği için nasıl oynanacağını kolayca anlarlar. Gerektiğinde arkadaşlarınızla veya tek başınıza oyun deneyimine katılmak için çok oyunculu modu açabilirsiniz.


Dark Steel indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Warface GO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar