Enemy Waters Para Hileli MOD APK [v1.139]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Enemy Waters Para Hileli MOD APK [v1.139] 1 Enemy Waters Para Hileli MOD APK [v1.139] 2 Enemy Waters Para Hileli MOD APK [v1.139] 3 Enemy Waters Para Hileli MOD APK [v1.139] 4 Enemy Waters Para Hileli MOD APK [v1.139] 5

Enemy Waters Para Hileli MOD APK [1.139] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korsan Küçük John ile savaşta tüm üyeleri modern denizaltılarla denizin dibine göndererek korumak için bir kampanya geliştirecektir.


Enemy Waters 1.139 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Daha fazla altın almak için gemi satın alın!

Enemy Waters, siz, korsanlar ve Korsan Küçük John'un çetesi arasındaki bitmek bilmeyen savaşlarla başlıyor. Her takım, fetih hedefine ulaşmak için en modern savaş gemilerine sahiptir. 


Enemy Waters v1.139 MOD APK


Oyuncular şiddetli saldırılarla saldırıya uğrama tehlikesi altındadır ve engellerden kaçınmak için mükemmel bir dövüş stratejisine ihtiyaç duyarlar ve benzersiz şekilde tasarlanmış denizaltılar bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Oyuncuları birbirine bağlamak, daha yumuşak olacak şekilde iyileştirildi.


Enemy Waters Para Hilesi


Oyuncunun Enemy Waters'taki denizdeki hayatı, yoğun mücadele günleriyle doludur. Korsanlar güçlendikçe oyuncu önemli engellerle karşılaşacaktır. Sistem tarafından verilen öneriler doğrudan ekranda görüntülenecektir. Savaş gemisinin deniz yüzeyindeki kırmızı işaretli alana girmemesini sağlamanız yardımcı olacaktır.


Enemy Waters Altın Hilesi


Ayrıca saldırı stratejisi dağıtımlarınız da organize edilecektir. Yaklaşımınız ve saldırınız arazi, rakipler ve hava durumu gibi birçok engelle karşılaşacak. Rakipleri yenmek ve üyelerin güvenliğini sağlamak da dahil olmak üzere size iki ana görev verilmiştir.


Enemy Waters Gemi Hilesi


Oyuncuların Enemy Waters'taki görevleri, en iyi savaş gemilerine ve denizaltılara sahip olduklarında çabucak çözülecek. Bu iki ulaşım aracının kombinasyonu, kısa sürede üstünlük kazanmanıza yardımcı olacaktır. 


Enemy Waters Hile Apk


Sağlanan denizaltı koleksiyonları, oyuncuların yolculuğa başlamak için uygun bir gemi seçmelerine yardımcı olacaktır. Sistemde hala çok sayıda keşfedilmemiş denizaltı var ve oyuncular bunları yalnızca madeni paralarla kilit açmayı tamamladıklarında kullanabilirler. Birleşik güç kaynağı, oyuncuların yakında en güçlü korsanları ele geçirmesine yardımcı olacak.


Enemy Waters Apk indir


Enemy Waters, oyuncuların dövüş ve savunma da dahil olmak üzere iki ana görevini tamamlamaları gereken bir füzyon savaşı geliştiriyor. Ekip üyeleri deniz tabanında güvende kalmak için denizaltıları kullanabilecekler. 


Enemy Waters Apk Son Sürüm


Cesur savaşçılar, Korsan Küçük John korsan grubunun rakipleriyle büyük savaş gemileriyle karşı karşıya gelecek. Savaş, yatırılan büyük miktarda bomba ile çok fazla enerji tüketecek. Sistem, en iyi gemilere hızla sahip olabilmeniz için kazancınızı destekleyecektir.


Enemy Waters indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drivers Jobs Online Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar