Ormanda Geyik Avı Para Hileli MOD APK [v2.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ormanda Geyik Avı Para Hileli MOD APK [v2.5.3] 1 Ormanda Geyik Avı Para Hileli MOD APK [v2.5.3] 2 Ormanda Geyik Avı Para Hileli MOD APK [v2.5.3] 3 Ormanda Geyik Avı Para Hileli MOD APK [v2.5.3] 4

Ormanda Geyik Avı Para Hileli MOD APK [2.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Jungle Deer Hunting Simulator olan bu av oyununu mutlaka deneyin.


Ormanda Geyik Avı 2.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yüksek Altın Ödülü. Ödülü görmek için eve dönün.

Eşsiz ve büyüleyici bir av uygulaması, Ormanda Geyik Avı oyununu sunuyoruz. Afrika safari geyik avı tatilinizi geçiren bir yaban hayatı geyiği avı 2022'siniz. Çalılıklarda avlanmak ve hayvan avlama yeteneklerinizi geliştirmek için Afrika'dasınız. 


Ormanda Geyik Avı v2.5.3 MOD APK


Çocuklar ücretsiz avlanma etkinlikleriyle yeni hayvan türleri hakkında bilgi edinebilir. Ormanda Geyik Avı oyununda, zaman içinde bir izci görünümlü avlanma seviyesini bitirirseniz para kazanacaksınız. Vahşi hayvan avı uygulamaları oyunlarında, jetonlarınızı üstün görüş ve hassasiyetle geyik haftası keskin nişancı silahlarına harcayabilirsiniz.


Ormanda Geyik Avı Para Hilesi


Geyik avı mevsiminizin tadını çıkarın, ancak dikkatli olun ve çatışan yaratıkları avlamak isteyen tek kişinin siz olmadığınızı unutmayın. Sizi takip edip avlayabilirler. Sizi öldürmek kolay olduklarından, çevredeki ormanda avlanan hayvanları uyarmamaya dikkat edin.


Ormanda Geyik Avı Hile Apk


Öldürmek ve avlamak için mevcut vahşi yaratıkları avlamak için çeşitli keşifler Vahşi hayvanlar için inanılmaz bir aramanın Grafikleri. Avlanan ve sorunsuz çalışan kontroller. Gerçekçi ve çarpıcı orman jakt ortamı Koşan, gezinen ve etrafta hiçbir şey yapmadan durup duran hayvanların güzel animasyonları. 


Ormanda Geyik Avı Apk indir


Yaratıkları alt etmek için çeşitli keskin nişancı silahlarını kullanmak. Oyun, gerçekçi orman sesleri ve hayvan sesi yankısı sayesinde bir sonraki seviyede bir atmosfere sahiptir. Hareket eden kameranın, mermi hayvana çarpana kadar silahın namlusundan aşağı inerken onu takip ettiğini gösterin.


Ormanda Geyik Avı indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cartoon Craft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar