Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1] 1 Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1] 2 Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1] 3 Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1] 4 Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1] 5 Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [v2.10.1] 6

Mario Kart Tour Para Hileli MOD APK [2.10.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pistte, dünyanın dört bir yanından birçok güzel sahneyi geçmenin yanı sıra birçok arazi türünü de aşmamız gerekecek.


Mario Kart Tour 2.10.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. X2 Puanları Derece kupalarında 1. olmak için haksız avantaj elde etmek için kullanmayın
  2. X2 Coins (yarıştan sonra) Aşırıya kaçmayın çünkü nintendo hesabınızı o hesapta oyun oynayamayacağınız yere devre dışı bırakır
  3. Yarı Öğe Hack Tek oyuncuda güvenli Çok oyunculu modda kullanmayın
  4. 300cc Tek oyuncuda güvenli Çoklu oyuncuda kullanmayın
NOT: Apk dosyasını indirin ve kurun. daha sonra kurulum Lua dosyasını indirin ve ardından oyuna her zamanki gibi girin.

Muhtemelen Mario'nun yolculuğuyla ilgili oyun, dünyadaki oyun topluluğu için artık çok garip değil. Çok erken piyasaya sürülen Nintendo tarafından piyasaya sürülen karakter oyunları, getirdiği eğlence ve yüksek cazibe nedeniyle birçok insanın çocukluğu oldu. Size iyi haber şu ki, bu oyunun yayıncısı Super Mario Run ve Dr. Mario World'ün ardından Mario oyun serisinin telefonlarda lansmanı için son adımları atıyor. Oyuncular artık bu sevimli karakterle ve onun yolculuklarıyla tanışmak için çok fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. Peki bu Mario Kart Tour'un önceki sürümlere yeni bir şeyler getirmesinin getirisi nedir?


Mario Kart Tour v2.10.1 MOD APK


Tasarım açısından, bu ünlü oyunun önceki sürümleri, güzel grafikler, parlak renkler ve pürüzsüz karakter hareketi nedeniyle birçok oyuncuyu fethetti. Bu yeniden sürümle, Nintendo bize en küçük ayrıntıları ortaya çıkarma konusunda grafiksel bir yatırım gösterdi. Oyunda karakterimiz dünya çapında ilginç bir yolculuğa çıkacak. Mario ve rakipleri, zorlukların üstesinden gelmek ve yol boyunca kıyasıya rekabet etmek zorunda kalacaklar. 


Mario Kart Tour Kupa Hilesi


Oyunun bu versiyonu da önceki serinin avantajlarını devralacak ve daha çekici özellikler katacak. Pistte, dünyanın dört bir yanından birçok güzel sahneyi geçmenin yanı sıra birçok arazi türünü de aşmamız gerekecek. Yolculukta özel hedefler gösterilecek ve 2 hafta içinde döndürülebilecek. Bu oyun, deneyimlemeniz gereken maskotların yarışı hakkında bir oyun olmayı hak ediyor. Mario Kart Tour, oyuncular için çeşitli karakter yaratma seçenekleri sunar. Genel olarak, verilen tüm karakterler güzelliklerinden dolayı oyuncuyu memnun ediyor. Oyun parlak, genç olmayı amaçladığından, sevimli, renkli maskotların görüntülerinden de tamamen yararlanılmıştır. Karakter seçmeden neyi bekliyorsun, arabaya bin ve hemen yarışına başla.


Mario Kart Tour Para Hilesi


Başlangıç ​​çizgisinden itibaren, oyuncular pistin hızı deneyimiyle tamamen fethedilir. Sorunsuz deneyim, araba çarpışmaları bile oyun için büyük bir artı. Senin görevin rakiplerin üstesinden gelmek, tecrübe kazanmak ve pistte kazanan olmak için güç kazanmak. Ayrıca hızlarını engellemek için rakiplerle çarpışmalar oluşturabilirsiniz. Ancak çarpışma açısını dikkatlice düşünmeyi ve hesaplamayı unutmayın çünkü bu, rakibin daha hızlı gitmesi ve daha ileri gitmesi için itme yaratabilir. Bu nedenle çarpışmadan sonra sadece kendinize fayda sağlamayı düşünmek gerekir. “Mario Kart Turu”, kaotik bir yarış pistini yeni ve heyecan verici bir duyguya dönüştürmekte çok akıllıcaydı. Birçok oyuncu bu tür çarpışmalardan sonra heyecanlı hissettiklerini itiraf etti. Bu oyun, eski fikirleri akıllıca ortaya koyma ve bunları yeni bir şeyde birleştirme konusunda çok başarılı olmuştur. Üstelik görüntünün yapısı parlak, şiddet yok bu yüzden bu oyun eğlencesi nedeniyle çocuklar için de uygun.


Mario Kart Tour Hile Apk


Ayrıca oyunun başarısına küçük bir katkı olan ses sisteminin de bundan bahsetmemek mümkün değil. Açıkçası, bu parçalar oyuncu için duygu ve heyecan yaratmada büyük rol oynamıştır. Oyuncular, ses sisteminin desteği sayesinde pistteki gerilimi ve kazanmanın gururunu net bir şekilde hissedecekler. Bu oyunu mobil platformlarda geliştirmek için oyuncular, hareket halindeyken karakteri kontrol etmek için bir el kullanabilirler. Buna ek olarak, oyuncular iğrenç barikatlarla uğraşmanın yanı sıra kolayca eşya kazanabilirler. "Mario Kart Tour" oyuncuları, karakteri güçlendirmek ve tüm düşmanları yok etmek için cephaneliğe erişim gibi son derece öne çıkan yeni özellikleri kullanmalıdır. Oyun, oyuncuların rekabeti artırmak ve karakterleri korumak için destek özelliklerini kullanmalarına olanak tanır. 


Mario Kart Tour Apk indir


Daha spesifik olarak, oyuncular sizi rakipsiz yapmak için Frenzy modunu etkinleştirebilir. Ancak bu modun bir zaman sınırı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, rakibi geçmek için güçten en iyi şekilde yararlanmak için hesaplayın. Mario'nun yolculuğunun başarılı olup olmaması oyuncunun çabukluğundan kaynaklanıyor. Ek olarak, oyuncunun yolculuğun hedefine ulaşmasını destekleyecek kadar çok dart ve planör kazanmak için çok sayıda Grand Star kazanın. Ayrıca, bu değerli rozetler, oyuncular bir dizi ek mücadeleye katıldığında da kazanılabilir. Bu nedenle, kazandığınız rozetleri, gösterdiğiniz çabanın karşılığında bir hediye olarak yanınızda sergilemekten gurur duyun.


Mario Kart Tour Apk Son Sürüm


En popüler oyunlar gibi, bu oyun da dünya çapında oynayan arkadaşlarınızla sıralamanızı karşılaştırabildiğinizde oyuncular arasındaki rekabeti ve etkileşimi artırır. Turnuvalar açmak, arkadaşlarla doğrudan rekabet etmek, bu oyunun daha fazla başarıya ulaşmasına ve popülaritesinin artmasına yardımcı olmanın anahtarı olabilir. Ancak, üyeler birlikte oynadığında, etkileşimde bulunmaları ve bilgi alışverişinde bulunmaları zordur.


Mario Kart Tour indir (MOD, Mega Menu)


Bir önceki android oyun Sky Dancer Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar