Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478] 1 Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478] 2 Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478] 3 Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478] 4 Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478] 5 Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [v0.3.478] 6

Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro Mega Hileli MOD APK [0.3.478] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Virüs salgınından herkes zombiye dönüştü ve kurtulmaları gerek.


Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro 0.3.478 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Maksimum seviye
  2. Sınırsız enerji hilesi
  3. Sınırsız yetenek puanı
  4. Ücretsiz zanaat
  5. Herşey açık

PUBG Mobile ve Fortnite, mobil cihazlardaki en heyecan verici hayatta kalma oyunlarından ikisidir. Atıcı rol yapma ve diğer birçok eğlenceli özellik ile bu iki oyun, genel olarak mobil oyunun ve özellikle de hayatta kalma türünün her zaman en üstünde yer alır. Ya çekim türünden sıkıldıysanız? Pride Studio kısa süre önce insanlık dolu bir oyun yayınladı: Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, yaşamak ya da ölmek seçiminize bağlıdır. Bu, benzersiz bir hikayesi, derinliği ve birçok gizemi olan hafif bir mobil oyundur.


Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro v0.3.478 MOD APK


Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro, Garip bir virüsün patlaması, etrafınızdaki herkesi korkunç zombiler haline getirdi. Tehlikeli biyolojik silahlarla çoğu öldü. Hayatta kalanlar ve siz de dahil olmak üzere birkaç zombiye dönüşmeyenler. Kendinizi korumak için onlara karşı savaşmalısınız. Oyuncular korkunç şeylerle dolu ıssız bir adaya götürülecek. Endişelenme; Bu ölü topraklarda hayatta kalmanız için size önemli bilgiler verilecek. Hayatınız için verilen savaş şiddet ve kanla dolu olacak. Salgının nedenini bulmak ve bu korkunç hikayenin üstesinden gelmek için hayatta kalmalısınız.


Live or Die survival apk son sürüm


Bir zombi katili bulana kadar hayatta kalmalısınız. Yapmanız gereken şey, kendinizi korumak için bir üs inşa etmek ve gücünüzü artırmak için ekipmanınızı, silahlarınızı yükseltmektir. İlki bir üs oluşturmakla ilgili; bir bina seçeceksiniz, sonra size hangi malzemelere ihtiyacınız olduğunu söyleyecektir. Ardından gitmek ve geri getirmek için ekranın sol köşesinde bulunan menüde gezinin. Bu, kıyamet sırasında, zırhınızın dinlenmeye ihtiyaç duyduğu ve etrafınızdaki zombilerin olduğu yere sığınmanıza yardımcı olacaktır. Hızlı bir şekilde bir üs inşa etmeye çalışın, güvenliği artırmak için duvarları veya kuleleri yükseltin


Yaşa yada öl: hayatta kalma pro apk son sürüm


Zombiler mutasyona uğrayacak ve güçlenecek, bu da onları yok etmenizi zorlaştıracak. Ancak yine de bir çözümünüz var, oyun size silahlar inşa etmek ve yükseltmek için bir sistem sağlayacak. Yeni silahlar ve ekipman yaratmanız gerekiyor. Daha yüksek istatistiklere sahip olmaları için onları yükseltin. Zombilerin yok edilmesi artık zor olmayacak. Kıyamet yaklaşıyor, dışarıdaki çıkmazlar keşfedilecek birçok yer var ve orada yeni şeyler bulabileceksiniz. Oraya çıkın ve daha fazla takım arkadaşı, terk edilmiş laboratuvarlar veya eski askeri üsler arayın. Bu salgın için bir sığınak olacak.


Yaşa yada öl hayatta kalma pro Hile Apk


Sadece 2D seviyesi olmasına rağmen, Yaşa veya Öl: Hayatta Kalma MOD'un hala kendi çekiciliği var. Yukarıdan üçüncü görünümle, oyuncular çevredeki alanın daha kapsamlı bir görüntüsüne sahip olacaklar. Koyu tonlarda, oyuncular karanlıkta en korkutucu şeyi hissedecekler. Böcek seslerinden veya zombilerin kükremesinden. Life or Die: Survival'ın Last Day on Earth: Survival ve Outlived'in bir kopyası olduğu söylenebilir. Ancak oyunun bilmeniz gereken birçok farklılığı var. Oyun aynı zamanda oyuncuların kendilerini ölülere daldırmaları ve keşfetmeleri için devasa bir görev sistemi sunuyor. Eşsiz ödüller alacaksınız ve korkunç zombilerle savaşmanız için size çok yardımcı olacaksınız.


Yaşa ya da öl hayatta kalma Pro İndir (MOD Seviye / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Crab War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar