Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1] 1 Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1] 2 Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1] 3 Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1] 4 Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1] 5 Ancient Battle Para Hileli MOD APK [v4.1.1] 6

Ancient Battle Para Hileli MOD APK [4.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalmak için bu savaşta bir kralsın.


Ancient Battle 4.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcadıkça artar
Zaten çoğumuz ilk kez heyecan ve tutku duyacağımız bir oyun. Çünkü her gün tekrarlanan eylemlere ve görüntülere alıştığımızda can sıkıntısı hissi yaratacaktır. Ama Ancient Battle ile ne kadar çok oynarsanız o kadar heyecanlanıyorsunuz? Hatta bağımlılık yapabileceği konusunda uyarıyoruz. 


Ancient Battle Apk indir


Rüya krallıkları ile masalların birleştiği büyülü dünyada kayboluyorsunuz. Yüce kral olduğunuzda, bölgenizi ve halkınızı korumak için üstün güç ve sorumluluğa sahipsiniz. Krallığınız verimli toprakları olan müreffeh bir ülkedir. Senin görevin onu komşu krallıkların dikkatli gözlerinden korumak.


Ancient Battle v4.1.1 MOD APK


Sihir, peri masallarında sıklıkla gördüğümüz sihirdir. Ve burada, Ancient Battle oyununda, yönettiğiniz masallar diyarını yok etmeyi planlayanlara karşı mükemmel bir güç kaynağı ve gücünüz var ama aşırıya kaçmayın. Bunu önemli durumlar için saklayın. Sadece bir tane varken, rakipleriniz çoktur. 


Ancient Battle Para Hilesi


Ordunuzu toplamak için her yere gidin ve bir orduyu yendiğinizde eşdeğer ordu size ait olacaktır. Kendine mümkün olduğunca çok asker almak için çok savaşmaya çalış. Bu, ülkenizi düşman tehdidine karşı daha da güçlü hale getirecektir. Her savaş, hayatınız için bir bahistir, bu yüzden hayatta kalmak için elinizden geleni yapın. Ancak hayatta kaldığınızda durum düzelebilir ve tabloları değiştirebilir. Ordu dağılırsa endişelenmeyin çünkü baştan başlayabilirsiniz.


Ancient Battle Altın Hilesi


Paralel kapsama alanı nedeniyle dünya çapında oyuna giriş yapan çok sayıda oyuncu olacak. Yani ne kadar rekabetçi olursa, gerçek cesarete sahip olan kazanır. Sıralamaya girmek ve yüksek sıralamalar elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve komutanızı ve kararınızı kullanın - milyonlarca oyuncu, ancak yalnızca bir kazanan. 


Ancient Battle Elmas Hilesi


Kazanan kral ve sizin için ödül sayısız mücevher ve güçlü askerler. Bu müreffeh krallığın kralı olabilirsiniz ya da olamazsınız. Yeteneklerinize güvenirseniz bu yardımcı olacaktır.


Ancient Battle Hile Apk


Oyun web sitesinde altın Panoları düzenli olarak güncelleyeceğiz. Her gün takip etmeyi ve haberdar olmayı unutmayın. Adınızı en üstte bulmanızı bekliyoruz. Kadim Savaş, bu hayata olan bağlılığınız için hepinize verdiğimiz bir ödül. Umarım bu oyunla rahatlama anları yaşarsınız.


Ancient Battle indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Uzaylı İstilacılar APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar