Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449] 1 Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449] 2 Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449] 3 Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449] 4 Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449] 5 Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [v1.36.3449] 6

Muscle Hustle Sapan Güreşi Mega Hileli MOD APK [1.36.3449] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güreşçiler, özelliklerine göre farklı sınıflara ayrılır ve hepsinin, oyuncu ile karakter arasındaki etkileşimi daha ilginç kılan benzersiz bir kişiliği vardır.


Muscle Hustle Sapan Güreşi 1.36.3449 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşman saldırmaz
  2. 1 vuruşla öldürme hilesi

Muscle Hustle, oyuncuların epik ve ilgi çekici güreş maçlarının benzersiz bir şekilde keyfini çıkarmasını sağlayan bir oyundur. Oyuncular etiket takımlarını kuracak ve şiddetli ve çetin savaşlara katılacaklar. Oyunun oynanışı basit bir dikey ekran stiliyle tasarlandı, böylece oyuncular sadece bir parmakla oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirler. Oyun havuza benzer, bu nedenle kontrol mekanizması basittir ve kazanmak için mükemmel taktik becerilere sahip oyuncular gerektirir. Arena, oyuncuların aynı anda birden fazla karakter kullanmalarına izin verir ve bu, oyuncuların takım taktiklerinde daha fazla seçeneğe sahip olmalarını sağlar. Oyuncunun görevi rakibi yenmek ve bunu yapmaktır. Oyuncu, rakibin tüm güreşini yenmelidir. Oyun, oyuncuların eğlenmesi için birçok çekici özellikle birlikte gelecek ve hatta oyuncuların her zaman keşfetmesini sağlayan harika bir hikayeye sahip olacak.


Muscle Hustle Sapan Güreşi v1.36.3449 MOD APK


Muscle Hustle Sapan Güreşi, bilardo benzeri oynanış nedeniyle kontrol basittir ve oyuncuların rakibe güçlü saldırılar başlatmak için yalnızca sürüklemesi, nişan alması ve bırakması gerekir. Ancak oyuncular keyfi olarak rakibe saldıramaz; güreşçiye bağlı olarak belirli bir strateji izlemelidirler. Strateji başarılı olursa, oyuncu düşmana büyük miktarda hasar verebilir ve oyunu daha hızlı bitirebilir. Maç sırasında oyuncu kadrodaki güreşçinin bazı özel becerilerini kullanabilir. Oyuncuların toplayabileceği güreşçi sayısı sayısız olduğunda özel beceriler çok çeşitli ve zengin olacaktır.


Muscle Hustle Sapan Güreşi Hile Apk


Güreşçiler, özelliklerine göre farklı sınıflara ayrılır ve hepsinin, oyuncu ile karakter arasındaki etkileşimi daha ilginç kılan benzersiz bir kişiliği vardır. Güreşçilerin niteliğine bağlı olarak, oyuncular kendilerine uygun birçok farklı mücadele yöntemi geliştirecekler. Bu, oyuncunun taktik seçimlerini daha çeşitli hale getirecektir. Oyuncular güreşçiyi yükseltebilir veya terfi ettirebilir, bu da onları daha güçlü hale getirir ve şiddetli savaşlarda oyunculara eşlik edebilir.


Muscle Hustle Sapan Güreşi Karakter Hilesi


Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için sayısız zorluk içeren dramatik bir hikayeye sahip olacak. Her mücadelede, oyuncuların kadronun gücüne katkıda bulunmaları için her zaman cömert bir ödülü olacaktır. Bu oyun bile tüm oyuncuların bağlantı kurup bir takım oluşturmasına ve rekabete başlamasına izin veriyor. Boş zamanlarınızda eğlendirecek bir oyun arıyorsanız bu oyun sizin için harika bir seçim olacaktır.


Muscle Hustle İndir (MOD, Dumb Bot / Tek Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun Warplanes WW1 Sky Aces APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar