My Broken Car Para Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Broken Car Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 My Broken Car Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 My Broken Car Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 My Broken Car Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 My Broken Car Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 5

My Broken Car Para Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun ana özelliği, arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden diğer oyuncularla vakit geçirme, yeni insanlarla tanışma, arabaları birlikte ayarlama ve çalışmalarınızı sergileme yeteneğidir


My Broken Car 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz para hilesi;
  2. Reklamsız. Edinilen devre dışı bırakma reklamı ve arabayı yeniden boyama yeteneği.
Hayalinizdeki arabayı kendi başınıza inşa etmeye gelince, arabaları kim sevmez ki, bu birçokları için hala bir rüyadır. My Broken Car, bir tamirci gibi davranarak arabanızı mühendislik ve modifiye etme ve oyun boyunca hayatta kalma özgürlüğüne sahip olduğunuz gerçek hayattaki bir simülatör oyunudur.


My Broken Car v1.1.2 MOD APK


My Broken Car konusu 1995 yılında Finlandiya'da bir köyde geçiyor. Aileniz sizi yazın evde yalnız bırakıyor ve size bira içmeden babanızın arabasını ayarlayarak yazın tadını çıkarın diyen bir not bırakıyorlar. Bu, yaz boyunca tek başınıza hayatta kalmanız gereken gerçek hayattan bir simülatör oyunudur. Oyun başladığında arabanızla nasıl başa çıkacağınıza dair hiçbir rehberiniz veya talimatınız olmadığı için oynaması zordur.


My Broken Car Para Hilesi


Oyunda yaşam tarzları, işleri ve davranışları olan farklı karakterler var. Oyunu ne kadar çok oynarsanız, karakterleri ve onlarla nasıl başa çıkacağınızı o kadar çok bilirsiniz. Gerçek hayattaki bir simülatör, hayatta kalmak için bazı işler yapmanız ve para kazanmanız gerektiği anlamına gelir. Yaptığınız her eylem, oyuncunuzun oyundaki hayatını doğrudan etkileyecektir, bu nedenle buna göre hareket edin.


My Broken Car Araba Hilesi


Tek başına simülasyondan çok teknik bir oyun. Oyunda asıl amacınız, anne babanızın sizi evde tek başına bir malt, biraz sosis ve 3000 oyun parası ile birlikte babanızın arabasıyla terk ettiği zamanlarda köyünüzde yaz tatilinizi atlatmaktır. Amcanızın minibüsü yardımıyla hasarlı arabaları toplayabilir ve bayiye götürebilirsiniz. Ayrıca köyde kereste kesip nakletmek gibi para kazanmak için günlük işler yapabilir veya arabanızı modifiye edip yarışlara katılabilirsiniz. Her şey oyunu nasıl oynadığınıza bağlı.


My Broken Car Altın Hilesi


En üstte açlığı, sağlığı, enerji seviyelerini vb. gösteren bir oyuncu öznitelik çubuğu vardır. Daha fazla bira içerseniz hastalanırsınız. Yemek yemek için para kazanmanız gerekir, aksi takdirde ölürsünüz. Aynı şekilde, ödemezseniz elektriğiniz kesilecek olan elektrik faturaları alırsınız.


My Broken Car Apk Hile


Oyunun ana özelliği, arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden diğer oyuncularla vakit geçirme, yeni insanlarla tanışma, arabaları birlikte ayarlama ve çalışmalarınızı sergileme yeteneğidir. My Broken Car : Online for Android'de emrinize amade açık bir oyun dünyasına sahip olacaksınız ve herhangi bir arabayı monte ettikten sonra direksiyona geçebilir ve çok çeşitli yerleri keşfedebilirsiniz.


My Broken Car Apk indir


Başlangıçta garajdan aldığınız babanızın arabasını da değiştirebilirsiniz. Oldukça kolay görünüyor ama göründüğü gibi değil. Arabanızı ayarlamak için çok fazla beyin harcamanız gerekecek.


My Broken Car indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Scary Horror 2 Escape Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar