Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6 Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 7

Idle Titanic Tycoon Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu eski gemiye kaptanlık edin ve gemi otel işletmenizi bir iş adamı gibi yöneterek misafirlerinizden kazanın.


Idle Titanic Tycoon 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz yıldız hilesi
  2. Para Hilesi. Harcandığında para artar;
  3. Reklamsız
  4. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

Bu eski geminin kaptanı olarak bir otel zinciri işletme şansınız var. Sadece bir şeyler yapabileceğiniz, para kazanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz çılgın bir macera. Tembel bir insan olmayın! Idle Titanic Tycoon oyununda kazandığınız para ve altın ile binalarınızı geliştirebilir ve yeni alanlar açabilirsiniz. Kapitalist bir iş adamı gibi ilerleyin ve mümkün olduğunca çok para biriktirin.


Idle Titanic Tycoon v2.0.0 MOD APK


Idle Titanic Tycoon olarak zengin olabilirsiniz. Bekleyen oyunlardan daha fazla para kazanmak için para harcayın. Yine de çok rahat değil! İnternete bağlı olmasanız bile, tıpkı gerçek bir iş adamı gibi bu oyunda para kazanabilir ve ilerleyebilirsiniz.


Idle Titanic Tycoon Para Hilesi


Misafirlerinizin unutulmaz bir zaman geçirmesi için boşta duran Titanic'inizle ilgilenmesi için birkaç kişi tutmalısınız. Bu oyunu oynamak için dokunup tıklamanıza gerek yok ve ayrıca hızlı parmaklara veya sabit bir ele sahip olmanıza da gerek yok. 


Idle Titanic Tycoon Yıldız Hilesi


Büyümesine yardımcı olmak için işletmenize daha fazla ve daha iyi oda ekleyin. Tıpkı bir simülatörde olduğu gibi, boşta kalan bir tycoon oyununda doğru stratejiyi kullanarak daha fazla para kazanabilirsiniz.


Idle Titanic Tycoon Elmas Hilesi


Tembel bir Titanik kralı, kapitalist, milyoner veya milyarder olmak için doğru planı kullanmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu oyunda, tıklamayacak veya dokunmayacaksınız. Bunun yerine, Titanic'inizin mürettebatını oluşturmak ve daha fazla altın, nakit ve kâr elde etmek için bir iş adamı gibi yatırım yapacaksınız. 


Idle Titanic Tycoon Hile Apk


Umarım seyahatlerinizden keyif alırsınız. İster çevrimiçi ister çevrimdışı olun, gelirinizi, nakit akışınızı, altın rezervlerinizi ve kârlılığınızı artırabilirsiniz. Bu boşta yönetici oyunu, çevrimiçi bir tıklama simülatörü gibidir, ancak imparatorluğunuzu inşa etmek için tıklamanız veya dokunmanız gerekmez. 


Idle Titanic Tycoon Apk indir


Bunun yerine, imparatorluğunuzu inşa etmek için doğru odaları ve insanları satın alırsınız. Bu Titanik temalı simülasyon oyununda para, altın ve zenginlik elde etmek önemlidir. Idle Titanic Tycoon, oyuncunun efsanevi bir yolcu gemisinin sahibi olduğu bir arcade ekonomik simülatörüdür. 


Idle Titanic Tycoon Apk Son Sürüm


Kullanıcı gemiyi uzun bir yolculuğa çıkaracak ve gemide hizmet verilmesi ve ağırlanması gereken birçok yolcu olacaktır. İnsanlara gerekli hizmeti sağlamak, gemide restoranlardan spor salonlarına ve kumarhanelere kadar çeşitli tesislere olanak sağlayacaktır. Tüm kuruluşlar, oyuncunun astarın geliştirilmesine yatırım yapacağı bir kar elde edebilecektir.


Idle Titanic Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dino Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar