Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 1 Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 2 Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 3 Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 4 Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 5 Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 6

Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [13.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nihai kontrole sahip olduğunuz geniş manzaralardan oluşan bir dünya inşa edin.


Block Story Premium 13.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 8.39 TL değerinde olan bu oyun bedava
  2. Elmas Hilesi
Her türlü ilginç macerayı keşfetme ve bunlara katılma şansına sahip olacağınız gizemli bloklar ve canavarlar diyarında destansı bir maceraya kendinizi kaptırın. Block Story Premium oyununda pis canavarlarla, ilginç karakterlerle karşılaşın ve sizi kahraman olarak döndüren ilginç hikayelerin tadını çıkarın. Düzenleme güçlerinizi kullanarak dünyada birden fazla değişiklik yapmaktan çekinmeyin, destansı düşmanlarınızla kötü canavarlara karşı savaşın, güçlü ve inanılmaz silahlar alın ve daha fazlasını yapın. Devasa toprakları dolaşın ve birden fazla oyun içi kaynağın kilidini açın, her şeyi yalnızca zihninizle yaratmak için ilginç işçilik özelliğinden yararlanın.


Block Story Premium v13.1.0 MOD APK


Block Story Premium oyununda oyuncular, bloklu nesnelerin garip dünyalarında tamamen canlandırıcı ve ilginç bir macerada stajyer kahramanlarına katılma şansına sahip olacaklar. Burada, farklı oyun içi nesnelerle etkileşim kurmakta ve çeşitli oyunlarda oynarken eğlenmekte özgürsünüz. Bu tamamen etkileşimli RPG oyun dünyasında ne istersen yap. İlginç ve egzotik yaratıklarla dolu geniş ortamları ve manzaraları keşfedin. Kahramanlarınızı eğitmek ve ölü düşmanlarınızdan harika ganimetler toplamak için onları yenin. Toplanabilir kaynaklar için çevreleyen alanları keşfedin ve bunları envanterinizde saklayın.


Block Story Premium Para Hilesi


Block Story Premium'da her türlü ilginç nesneyi yaratmak için üretim ve inşa seçeneklerinden yararlanın. Düşmanlarla savaşmak için güçlü silahlarınızı yaratırken, kötü canavarlardan korunmak için kalelerinizi oluştururken ve harika büyülü güçlere sahip harika eserler yaratırken yüzlerce farklı seçenek arasından seçim yapın. Başlangıç ​​olarak, Block Story Premium'daki Android oyuncuları, keşfedilecek birçok ilginç yönü olan tamamen etkileşimli dünyaya erişebileceklerini görecekler. Burada kendinizi toprakların en derinlerine kadar kazarken bulacaksınız, alanlarda her türlü farklı blokları parçalayacak veya yol boyunca her türlü canavarı ve düşmanı alt edeceksiniz.


Block Story Premium Elmas Hilesi


Oyundaki etkileşimli Ateş öğesinin ayrıca birçok ilginç oyun içi efekti etkinleştireceğinden bahsetmiyorum bile. Ağaçları yakmak, buzu eritmek, yemek pişirmek vb. için kullanabilirsiniz. Derinlemesine oynanışla, Block Story Premium'un eğlenceli ve tatmin edici dünyasını tamamen keşfetmeniz saatler alacaktır. Üstelik, geniş ve etkileşimli dünyaların yanı sıra, toprakları keşfederken kendinizi inanılmaz ve çeşitli biyomların arasında bulacaksınız. 


Block Story Premium Hile Apk


Eşsiz çöl arazilerini keşfedin, kendinizi kutup dağlarında bulun, tropik sahillerde güzel gün batımlarının tadını çıkarın vb. Her alanda, kesinlikle şaşırtacak çok sayıda ilginç yaratık ve canavar olacak. Bu nedenle, bir şeyleri keşfetmeyi seviyorsanız, bu sizin için mükemmel bir şans olacaktır.


Block Story Premium Apk indir


Block Story'deki nihai RPG maceralarınıza başlamanıza yardımcı olmak için oyun, oyun içi maceralarınız boyunca sizi destekleyecek çeşitli ilginç karakterler de içeriyor. Burada, her biri benzersiz rolleri ve ilginç arka plan hikayeleri olan farklı karakterlerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle, onlara kendi görevlerinde katılırken her zaman eğlenebilirsiniz. Veya alternatif olarak, kendi maceralarınızda size eşlik etmelerini sağlayın.


Block Story Premium Apk Son Sürüm


Birçok ilginç oyun içi mücadele ve görevle Block Story'deki oyuncular, eğlenceli ve tatmin edici hikayeleri benzersiz modalarla keşfetme şansına sahip olacaklar. Kahramanınız için yeni özel ödüllerin kilidini açarken farklı görevlerde eğlenin ve farklı oyun deneyimi yaşayın. Tamamlanan her görevle, nihai hedefinize daha da yaklaşacaksınız.


Block Story Premium apk 13.0 8


Block Story'deki dünya, aynı eski RPG öğeleriyle birlikte keşfetmeniz için birçok ilginç harikayı da barındırıyor. Bununla birlikte, oyuncular kendilerini her zaman birçok yeni macera ile yeni zorlukların tadını çıkarırken bulabilirler. Bu ilginç destekleyici karakteri tanıdıkça, bilge Sihirbazdan oyundaki birçok yeni harikayı öğrenin.


Block Story Premium indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Birds POP Bubble Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar