Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7] 1 Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7] 2 Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7] 3 Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7] 4 Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7] 5 Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [v1.0.7] 6

Poppy Playtime Chapter 1 Full MOD APK [1.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi gizemlerle dolu keşiflere götürür ve yeni korku dokunuşları içerir. Oyuncuların bu büyük malikanelerde gerçeği canlandırmak için çelik bir ruh hazırlaması gerekiyor.


Poppy Playtime Chapter 1 1.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 2.99 Dolar değerinde olan bu oyun bedava

Eşsiz unsurlara sahip yeni korku oyunları konusunda tutkulu musunuz? Eğer öyleyse, Poppy Playtime Chapter 1 bir izlenim yaratmak için yeni kişilikler komik hikayeler getirmeyi vaat edecek. Bu korku macerasına tek başınıza katılacak olan siz olacaksınız ve karanlık köşede birçok gizemi keşfedeceksiniz. 


Poppy Playtime Chapter 1 v1.0.7 MOD APK


Poppy Playtime Chapter 1, bu korkunç gerçekleri ortaya çıkarabilmeniz için size bir dizi pratik özellik sunar. Tüm zorluklarla yüzleşmeye ve oyunun gereksinimlerini karşılamaya cesaret eden cesur bir savaşçı olun.  İlk olarak, Poppy Playtime size sanal açılışı ve oyunun getirdiği eğlenceyi gösterir. 


Poppy Playtime Chapter 1 Para Hilesi


Oyuncular da bu oyunda görsellere şaşıracak ve benzersiz özellikler yaratacak. Oyuncak şirketinde etkili bir kişi olacaksınız ve oyunda çalınan oyuncakları bulmaya çalışacaksınız. Kötü adamlar, o eşyaları terk edilmiş eve sakladığınızda sizinle dalga geçmek ister gibi dururlar ve gelip onları bulmanız gerekir.


Huggy Wuggy Hile APK


Bu oyuncaklar, faaliyetinizin meyvesidir ve yeni bir fiyat kazanmanız gerekir. Ancak bu meydan okuma, gizemiyle tanınan o terk edilmiş ev tarafından gündeme getirildi. Kimse gelip içini keşfetmeye cesaret edemedi çünkü karanlık odalar ortaya çıkacak ve kimse içlerinde ne olduğunu bilmiyor. Ancak, yetenek ve cesaretle, oraya adım atmaya ve yarattığınız değerli eşyaları bulmaya cesaret edersiniz.


Poppy Playtime Chapter 1 apk indir FULL SÜRÜM


Sizin için zorluk, karanlık odaları keşfetmek ve şirketin ihtiyaç duyduğu kadar çok oyuncak toplamaktır. Bu görev zordur, ancak Poppy Playtime'ın coşkulu desteği ve arkadaşlığı nedeniyle içiniz rahat olabilir. Oyuncuların ayrıca o odaya girmeye cesaret edebilmek için gerekli eşyaları hazırlaması gerekiyor. 


Poppy Playtime Chapter 1 ücretsiz oyna


O çetin sınavlardan geri dönüp dönmeyeceğinizi önceden kimse bilemez ve hayatınızın sizi nereye götüreceğini de bilemezsiniz.  O odanın kapısını açtığınızda bir anda etrafınızda siyah gölgelerin belirdiğini göreceksiniz. Size zarar vermiyorlarsa onlardan uzak durmalı ve uzaklaşmalısınız. 


Poppy Playtime Chapter 1 oyna


Ama sana saldırmayı planlıyorlarsa, yok etmek zorunda olduğun silahları kullanmalısın. Ayrıca süper güçlü bir el feneri kullanabilir ve onları korkutmak için üzerlerine ışık tutabilirsiniz. El fenerini kullanarak görevi tamamlamak için en sevdiğiniz oyuncakları da bulmanız gerekiyor.


Poppy Playtime Chapter 1 MOD menu APK


Oyuncuların ayrıca Poppy Playtime'da en çok ihtiyaç duyduğunuz hazine oldukları için lambayı yükseltmeleri ve yeniden doldurmaları gerekir. Ayrıca, odanın yaşam alanlarını da hızlı bir şekilde bulur ve daha önemli bilgi alanlarını bulursunuz. Bu oyundaki amacınız bilgileri kazmak ve önemli gerçekleri ortaya çıkarmaktır.


Poppy Playtime ücretsiz oyna oyun Skor


Oyuncuların ayrıca hayatlarını kazanmak için oyundaki hayaletlerle savaşması gerekiyor. Saldırıya uğrarsanız, insanları kurtarmaya göndermek için oyunu hemen oyuna uyarmalısınız. Ancak oyun, en gerekli durumların önüne geçmek için size destek özellikleri de verecektir. Ayrıca yeni bir odaya girecek ve bir sonraki keşif serisine başlayacaksınız. Oyun, tüm aksiyonda sizi her zaman takip edecek ve oyuncular için en güvenli bağlantıları oluşturmanız için şevkle size yardımcı olacaktır.


Poppy Playtime Chapter 1 Apk Hile


Poppy Playtime'da heyecan ve dram, objektif görüntüler oluşturmanıza yardımcı olmak için her zaman sunulur. Oyuncular, ilgili hikayelerin yanı sıra oyunun ortaya koyduğu zorluklar karşısında her zaman şaşırırlar. Üstelik sesin güçlü bir izlenim bırakması nedeniyle oyunda beliren hayaleti de görebilirsiniz. 


Poppy Playtime Chapter 1 Apk indir


Daha spesifik olarak, bu odadaki gizemi keşfettikten sonra, çok daha ilginç bir oda daha açmanıza da izin verilecek. Oyunun belirlediği ve tamamen çözmenizi gerektiren büyük görevleri almak için ana binadaki gizemli odalara adım atın. Evin her yerinde karanlık gölgelerle karşılaşacaksınız ve sizi tehdit etmenin yollarını arıyorlar, onları yok etmek için sıradan bir el feneri kullanın.


Poppy Playtime Chapter 1 Full Apk indir


Araştırmanıza engel oluyor gibi görünen canavarları ve iblisleri yok etmek için beraberindeki silahları kullanın. Ara odaya girin ve aradığınız oyuncakları almanın yanı sıra gizli bilgileri de alın. Bu büyüleyici arayış oyununun imza izlenimini yaratmak için hareket kabiliyetinizi ve şekil değiştirmeyi yükseltin.


Poppy Playtime Chapter 1 indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Ninja Odyssey Assassin Saga II APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar