Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5] 1 Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5] 2 Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5] 3 Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5] 4 Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5] 5 Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [v1.8.5] 6

Zombie Age 3 Dead City Mega Hileli MOD APK [1.8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Müthiş Zombie Age serisi çok daha fazla vahşi zombi, ölümcül silahlar ve benzersiz kahramanlarla geri dönüyor.


Zombie Age 3 1.8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
Zombie Age serisindeki kötü zombiler geri döndü ve bu sefer yanlarında koca bir orduyu getiriyorlar. Size yaklaşan sonsuz zombi sürüleriyle destansı aksiyonlara dalmanın keyfini tamamen çıkarın.Kafalarını uçururken bu iğrenç yaratıklarla etkili bir şekilde başa çıkmak için cephaneliğinizdeki her son mermiyi kullanın. Ancak gün geçtikçe zombi sayısı artmaya devam ediyor, durumlardan kaçmak için ne yapabilirsiniz? Zombie Age 3, ölümcül virüsün insanlığı vurduğu ve nüfusunun çoğunluğunu akılsız beyin yiyen canavarlara dönüştürdüğü önceki Zombie Age oyunlarında meydana gelen olayları takip ediyor. Durumlarla başa çıkmak için öncelikle zombilerden kaçmaya çalışmanız ve sokaklarda bulabileceğiniz tüm silahlarla onlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışmanız gerekecek.


Zombie Age 3 v1.8.5 MOD APK


Ancak zombilerden kaçarken, kavgaların artık sadece hayatta kalmak için olmadığını çabucak anlıyorsunuz. Bu sefer, zombiler tarafından sayıca çok fazla olduğunuz için, durumdan kendi başınıza hayatta kalmak çok kolay değil. Bu nedenle, diğer kurtulanları aramak için toprakları gezmeniz gerekecek. Birlikte, ortaya çıkan zombilere karşı durabilecek direniş güçleri oluşturmak için güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Her karakterin benzersiz güçlerinden ve yeteneklerinden yararlanarak ilerledikçe onları hızla alt edin.


Zombie Age 3 Premium APK


Başlangıç ​​olarak, Zombie Age 3'teki oyuncular, kendilerini tüm zombileri yok ederek gezegene barışı geri getirmek için nihai görevle görevlendirilmiş bulacaklar. Ve bunu yapmak için, artan zorluklarla bir dizi farklı görevi tamamlamanız gerekecek. En zorlu zombi mücadelelerini üstlenirken ve kahraman olurken kendinizi tamamen zorluklara bağlı bulun.


Zombie Age 3 Para Hilesi


Buna ek olarak, oyun aynı zamanda oyuncuların zombilerle savaşmanın birden fazla yolunu seçmelerine izin verilen basit ama bağımlılık yapan zombi öldürme oyununa da sahiptir. Silahlarınızı alın ve onları vurun ya da kılıçlarınızla parçalara ayırın, seçimler tamamen size kalmış. Yolda birden fazla zombiyi alt etmekten çekinirken bu bağımlılık yaratan yan kaydırma aksiyon oyununun keyfini çıkarın.


Zombie Age 3 Mermi Hilesi


Zombileri yenmek ve yok etmek için doğru yolculuğunuzda size yardımcı olmak için oyun, cephanelerinde kolayca alabileceğiniz birden fazla silah da içeriyor. Bununla birlikte, her zaman emrinizde olan 30'dan fazla ölümcül silahla Zombies Age 3'teki oyuncular, belirli zombilerle uğraşırken farklı yaklaşımlar arasında kolayca geçiş yapabilir. Ayrıca oyunda ne kadar ilerlerseniz silahlar o kadar güçlü hale gelecektir. Bu nedenle, sonraki maceralarınızda bekleyeceğiniz çok şey olacak.


Zombie Age 3 Hile Apk


Ve en önemlisi, oyun aynı zamanda nihai yolculuğunuzda size yardımcı olacak 20'den fazla ikonik karakter içeriyor. Her biri, oyunu çok daha ilginç hale getirecek benzersiz güçleri ve gelişim yollarıyla birlikte gelir. Burada, bazukasını tutarken Joker ile haritalarda dolaşabilir, bir ninja olabilir ve size yaklaşan zombileri dilimleyebilir, Terminator, Deadpool, Wolverines'e dönüşebilir ve kötü zombilerle kafa kafaya çarpışabilirsiniz. Bununla birlikte, bu karakterler olarak oynamayı son derece eğlenceli ve keyifli bulacaksınız.


Zombie Age 3 APK Dayı


Ve tüm bu avantajlarla oyunda nispeten rahatlatıcı bir deneyim yaşayacağınızı düşünmeyin. Aslında, her aşamada çeşitli farklı zombilerle, hepsiyle aynı anda başa çıkmak oldukça zor olacak. Her seviyenin sonundaki korkunç patronların size bazı ciddi zorluklar vereceğinden bahsetmiyorum bile. Ve düşmanları sizin için çok zor buluyorsanız, destansı katliam mücadelelerine katılacağınız arkadaşlarınızla ortaklaşa oynanışı da seçebilirsiniz. Birlikte, yıkıcı patronları yenmek ve siz ve arkadaşlarınız için harika ödüllerin kilidini açmak için güçlerinizi birleştirebilirsiniz.


Zombie Age 3 Apk oyun indir Club


Başarıları tamamlayın ve harika ödüller için küresel lider tablolarında rekabet edin Düşmanları alt ederek elde ettiğiniz toplanabilir ganimetlerin yanı sıra, bazı benzersiz ödüllerin kilidini açmak için oyundaki birden fazla başarıyı da üstlenmenize izin verilir. Müthiş küresel lider tablolarının kesinlikle dünyanın her yerinden en iyi oyuncularla rekabet etmeniz için harika bir yer olacağından bahsetmiyorum bile.


Zombie Age 3 Apk indir


Tüm heyecan verici özelliklere rağmen, oyun şu anda tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında keyfini çıkarması için ücretsizdir. Bununla birlikte, Google Play Store'a gidebilir ve oyunu hiçbir ücret ödemeden hemen alabilirsiniz. Gezegeni ele geçiren kötü zombileri yenme yolculuğunuzda size yardımcı olmak için oyunun değiştirilmiş versiyonuna birkaç ilginç tüyo ekledik. Bununla birlikte, yapmanız gereken tek şey Zombie Age 3 Mod APK'mızı mobil cihazlarınıza indirmek ve talimatlarımızı izleyerek yüklemek. Bunu yaptıktan sonra sınırsız para ile oyunu oynamaya ve cephaneniz bitmeden düşmanlara sonsuz mermiler atmaya başlayabilirsiniz.


Zombie Age 3 Altın Hilesi


Gerçek HD grafiklerle oyun, oyunculara önceki başlığa kıyasla çok daha sürükleyici bir zombi katliamı oyunu sunuyor. Ayrıca tablet cihazlar için iyi optimizasyonlar ile Zombie Age 3, oyunseverlerin mükemmel uyumluluk ile çok daha büyük bir ekranda oyunun keyfini çıkarmasına da olanak tanıyor. Bu harika nişancı oyununa dalarken destansı kan efektlerinin, silahlı çatışmaların ve ilişkilendirilebilir kahramanların tadını çıkarın.


Zombie Age 3 indir (MOD, Sınırsız Mermi / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Summer Games 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar