Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2] 1 Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2] 2 Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2] 3 Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2] 4 Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2] 5 Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [v2.51.2] 6

Mob Control Reklamsız Hileli MOD APK [2.51.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kalabalığınızı artırmak ve tüm üsleri ele geçirmek için insanları çarpan kapılarına fırlatın!


Mob Control 2.51.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam gösterme devre dışı;
  2. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Bir Stickmen ekibinin kontrolünü elinize almanız, sayılarını artırmak için hücumlarını gerekli kapılara yönlendirmeniz ve düşmanları ezmek için alışılmadık mermiler ateşlemeniz gereken inanılmaz derecede bağımlılık yapan ve bağımlılık yapan sıradan bir arcade oyunu. Kazanmak için düşman üssünü yok etmeniz gerekecek ve bunun için ordunuzun boyutunu artırmak ve rakiplerinizi yok etmek önemlidir.


Mob Control v2.51.2 MOD APK


Mob Control oyununda rakiplerini yıldırım hızıyla yok etmeye başlayacak olan küçük Çöp Adamlarla saldırılar yapan oldukça güçlü ve sıra dışı bir top emrinizde olacak. Ayrıca oyun alanında, ordunuzun boyutunu artırabileceğiniz bir Çöp Adam ekibine liderlik eden özel bir kapı bulacaksınız. Seviyenin başarıyla tamamlanması için, önemli özellikleri pompalamanıza ve testlerin giderek artan zorluğuna uyum sağlamanıza yardımcı olacak oyun içi para birimi kazanabilirsiniz.


Mob Control Para Hilesi


Oyuncuların çoğu, bu oyunu boş zamanlarınızda oynamanız gereken en heyecan verici ve zorlayıcı oyunlardan biri olarak tanımlıyor. Diğer atari oyunları gibi, bu uygulama da maksimum dikkat gerektiren oynanışa sahip bir oyuncudan en iyi sonucu alır. Oyuncu, düşmanla karşılaşmak için 'çarpan makinelerinden' geçerken mavi renkli karakterlerinin anında çoğaltılmasını sağlamalıdır. Düşmanlar, temas halinde mavi renkli adamları tüketme veya azaltma eğiliminde olan kırmızı renkli adamlardır. Bu notta, kırmızı adamlar mavileri yenebilir ve mavi adamları üreten makineye ulaşabilir.


Mob Control Apk Hile


Oyunu şimdi indirin ve sunduğu çok çeşitli oyun seviyelerinin tadını çıkarın. Oynanışı anlamak basittir. Bir parça ekipman, oyun sırasında mavi renkli adamlar üretir. Buna ek olarak, bir makine oyun arayüzünün diğer ucunda kırmızı canavar adamlar üretir. Oyuncunun temel amacı, mavi adamları üreten tüp benzeri makineye ulaşmak için kırmızı adamların mavi adamları yenmemesini sağlamaktır. Mavi adamlar etkisiz hale geldiğinde oyun sona erer!


Mob Control Apk indir


Bu ilginç oyunu oynarken, çarpan efektinizi yükseltmek için kullanabileceğiniz sınırsız para biriktirirsiniz. Bunun ücretsiz bir çok oyunculu oyun olduğunu ve sevdiklerinize ve diğer çevrimiçi oyunculara karşı rekabet edebileceğinizi belirtmekte fayda var. Adamlarını yap, onları çoğalt ve düşmanlarını yenmek için kullan. Bu oyunu bugün cihazınıza indirin ve sınırsız elmas, altın kazanın!


Mob Control Elmas Hilesi


Oyun seviyelerinde ilerledikçe, oyunu daha heyecanlı hale getiren yeni kaynaklara erişebileceksiniz. Örneğin, çarpan etkisi daha yüksek olacaktır. Bunun dışında, bu oyunda kontrol etmeniz gereken başka heyecan verici özellikler de var. Bu, oyuncunun düşmanları alt etmek için bir grup renkli adamı kontrol etmesi gereken harika bir arcade oyunudur. Her oyun oturumunun temel amacı, değerli mavi adam üretim makinesine doğru ilerleyen düşman birimlerini yok etmektir. Çarpma makineleri sürekli olarak sağdan sola sallanıyor ve bu da oyuncunun istekli olmasını şart koşuyor. Unutma, mavi adamlar çarpan makinelerinden geçmeli, çok olmalı ve büyük gruplar halinde gelen düşmanları yenmeli! Ne kadar büyük mavi adam grupları çoğaltırsanız, kazanma şansınız o kadar yüksek olur.


Mob Control Son Sürüm apk


Oyun, oyuncunun yalnızca mavi adam üretim makinesini sağ veya sol tarafa hareket ettirmesini gerektirir. Düzenli olarak hareket halindeki çarpan makinelerinin yerini tahmin etmelerini sağlamak için istekli olmak gerekir. Oyun, oyuncu tarafından herhangi bir işlem gerektirmeden mavi adamların ileri hareketini otomatikleştirdi. Onları çarpan mekanizmalarından geçir ve oyunu kazan! VOODOO tarafından yaratılan bu şaheser, pürüzsüz ve renkli üç boyutlu grafiklerle birlikte gelir. Çarpan makinelerin yavaş hareketli hareketi muazzamken karakterler iyi fark edilir! Oyunu şimdi indirin ve kendinizi rengarenk mavi ve kırmızı adamların sanal dünyasına bırakın!


Mob Control indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Them Bombs APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar