BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15]

Puan: 3.00 (Oylar: 5)
BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15] 1 BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15] 2 BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15] 3 BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15] 4 BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15] 5 BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [v1.3.15] 6

BIG BANG Evolution Para Hileli MOD APK [1.3.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Atom bombasının var olan en ölümcül silah olduğunu mu düşünüyorsunuz?


BIG BANG Evolution 1.3.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Upgrade Hilesi
  3. Reklamsız
Bilim ve yaratıcılık konusunda tutkulu musunuz? Sahip olduğunuz tek patlayıcı ve mühimmat tariflerini oluşturmak ister misiniz? Tüm insan ırkının çağında ustalaşmak ister misiniz? Hem eğlendirecek hem de yaratıcılığınızı serbest bırakacak bir oyun arıyorsanız BIG BANG Evolution oynayın ve yüksek teknolojik silahlar yapmaya başlamak için en basit patlayıcıları bulacaksınız. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı tatmin edin. Bu Android, iOS, PC için eğlenceli, patlayıcı bir oyundur. Bu oyunda yaratıcılığınızı kullanın ve eğlenceli oyunda çeşitli silahlar oluşturmak için her tür patlayıcıyı birleştirmek için arama yapın.


BIG BANG Evolution v1.3.15 MOD APK


Oyun, 50 yeni forma dönüşebilen basit patlayıcılarla ilk bomba döneminde başlayacak. Bu macerada göreviniz silahları kaynaştırmak ve servet biriktirmek için onları kullanmaktır. Ve bombaların kitle imha silahlarına dönüştürülüp dönüştürülemeyeceğini görmek için yaratıcılığınızı kullanın. Medeniyetleri tek bir patlamayla ortadan kaldıran bir atom bombası yaratmalısın. Bazen bir çağın bombası bir son değil, yeni dünyalar açmaya ve yeni evrimsel dalları denemeye hazır olduğunuzun bir işaretidir.


BIG BANG Evolution Para Hilesi


Oyun, yeni bir silah oluşturmak için iki silahı bir araya getiren süper basit bir oynanışa sahip. Ve ürünün en hızlı şekilde sigortalandığından emin olmalısınız. Aksi takdirde, kolayca birikebilir ve toplamaya çalışmanız gereken dağınık bir eşya yığını oluşturabilirler. Yıllık kozmik evrimin büyük bir resmini görmek için çağlar boyunca oynayın! 


BIG Bang hile apk


BIG BANG Evolution, 12 farklı medeniyete karşılık gelen 12 dünyayı yeniden yaratıyor: İlk bomba, Modern zamanlar, Atomları evcilleştirme, Üstel Gelişim Kimyası, Gelecek Bomba, Eski Kalıntılar, Force Elemental, Ezoterik, Galaktik Savaş, Sonsuz Enerji, İlkel Enerji ve Zalim Entropi . Çağlar boyunca seyahat edin ve uzayda ve zamanda gizlenmiş gizli silahları öğrenin. Tekamülün gücünde ve ustalığında olan sizsiniz; Akıllıca seçim. Bir devrin bombası, bir devrin sonu anlamına gelmez, ama yeni bir devrin başlangıcı, onu evcilleştirmek için yeni bir devir başlatmaya hazır olduğunuzu gösterir.


BIG BANG Evolution Upgrade Hilesi


Oyuna geldiğinizde, uçsuz bucaksız evrene dalmış, kendi çağınızda ustalaşabilecek, bilim ve yaratıcılığa olan tutkunuzu tatmin etmek için en yeni modern bombaları ve silahları üretebilecek gibi görünüyorsunuz. Oyunda 12 dünyayı deneyimleyin, size yeni bir heyecan hissi veriyor ve giderek bu oyunu fethetmek, bu muazzam evreni fethetmek istiyor.


BIG BANG Evolution hile apk


Çekici grafiklerle, çekici, eğlenceli, canlı görüntüler çocukları cezbeder ve oyundaki sevimli karakterler yetişkinleri bile cezbetmelidir. Bombaların sevimli, güzel bir yüzü var. Oyun gerçekçi bir bomba patlaması resmi ve ses uygulaması oluşturuyor. Oyunculara en dürüstlüğü getirin. 


BIG Bang Evolution Android Oyun CLUB


Oyuncunun tamamlamaya çalışması için görevler içeren ek bir oyundur. Kontrol tuşları, oyuncuların manipüle etmesini kolaylaştıracak şekilde uygun şekilde kurulur. Oyun, oyuncular için eğlence ve rahatlık getiriyor. Yaratıcılık ve merak tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olun.


BIG BANG Evolution apk indir


BIG BANG Evolution, Play Store veya App Store'u kullanmadan ve Google hesabınıza giriş yapmanıza gerek kalmadan doğrudan cihazınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Oyunun cihazla güvenli olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? O zaman cevap: "Evet." Oyunu oynarken emin olabilirsiniz. Oyun, doğrudan Google Play'den yerel bağlantı bağlantıları sağlamak için "Google Play API'sini" benimsedi. Yayıncı, hızın yanı sıra yüksek güvenlik özellikleriyle bazı sürüm oyunları kendi sunucusunda barındırmıştır. Dosyanın Play Store veya App Store'dakiyle aynı olacağından emin olmanız size yardımcı olacaktır.


Big Bang Evolution Apk Oyun İndir Club


Bu güzel oyun, göz alıcı grafikler, gerçekten de BIG BANG Evolution, titiz oyuncuları memnun etti, eğlendirmek ve meraklı yaratıcılığı tatmin etmek için bir oyuna ihtiyaç duydu ve gerçekten oyun yaptı. Oyuncuları farklı insan medeniyetlerine getiriyorlar. Böyle büyüleyici bir oyunla kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Silah dünyalarında yolculuğunuza şimdi başlayın. Sizi memnun edecektir.


BIG BANG Evolution İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MaskGun Multiplayer FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar