Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 1 Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 2 Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 3 Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 4 Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 5 Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 6 Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [v0.3.3] 7

Angry Birds Kingdom Mega Hileli MOD APK [0.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Domuzlarla savaşın, nihai Kuş Krallığını kurun ve yumurtaları kurtarın!


Angry Birds Kingdom 0.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Hasar Çarpanı
  3. Savunma Çarpanı
  4. Hareket Hızı Çarpanı
  5. Tanrı Modu
  6. Daima Kritik

Angry Birds Kingdom oyununda yumurta çalan Domuzcuk Şerif kendini tutamaz; onlardan uzak duramayacak kadar açgözlü! Bu yeşil haydutlarla savaşmak, yumurtaları kurtarmak ve kuş türünün hayatta kalmasını sağlamak Red ve onun Angry Birds grubuna kalmış.


Angry Birds Kingdom v0.3.3 MOD APK


Angry Birds Kingdom oyununda ödüller toplamak ve mümkün olan en iyi Kuş Krallığını kurmak için yoğun çatışmalarda dalga dalga gelen düşmanlarla savaşın. Kazanan yumurtaları elinde tutar! Her biri yalnızca on ila on beş saniye süren çatışmalarda aşamalardan geçerken yumurtalarınızı çalan domuzlara karşı savaşın.


Angry Birds Kingdom Para Hilesi


Çatışma sırasında kuşlarınızı fırlatmak için güçlü sapanı kullanın ve ardından geri çekilip her şeyin patlamasını izleyin. Savaş ganimetlerini kullanarak kuş krallığınızı kurun ve büyütün, yapılarınızı geliştirin, ülkenizi kişiselleştirin ve çok daha fazlasını yapın.


Angry Birds Kingdom Hasar Hilesi


Red, Chuck veya Bomb gibi tercih ettiğiniz Angry Birds karakterlerinden oluşan müthiş bir sürü edinin ve ardından çok sayıda değerli hediye toplamak için tehlikeli yolculuklara çıkın. Domuzcuk bölgesinin derinliklerindeki seviyelerde ilerlerken, kuşlarınızın seviyesini yükseltme ve güçlü takviye kombinasyonları kullanma fırsatlarına sahip olacaksınız.


Angry Birds Kingdom Apk Hile


Red sizi, Birdwood Ormanı'ndaki domuzcuk şerif ve onun korkunç yumurta vergisiyle yüzleştiği yepyeni ve heyecan verici bir macerada kendisine katılmaya davet ediyor. Gerçek zamanlı savaş, domuzların saldırılarından kaçınmak veya iyi zamanlanmış bir özel saldırı için kuşunuzu en uygun konuma ayarlamak için sürünüzü stratejik olarak yeniden konumlandırmanızı gerektirir.


Angry Birds Kingdom Apk indir


Red, Chuck, Bomb ve diğerleri gibi farklı türde kızgın kuşları kullanarak kendi krallığınız için savaşın. Kendi bölgelerinizi korumak ve rakipleri yenmek için kademeli olarak güçlü bir kale inşa edin, birlikler kiralayın ve mevcut silahları geliştirin.


Angry Birds Kingdom Elmas Hilesi


Her biri stratejik düşünmenizi ve kaynakları tahsis etmenizi gerektiren birçok seviyeden geçin. Ayrıca, güçlü patronlara karşı birlikte savaşmak ve yeni topraklar fethetmek için diğer oyuncularla ittifaklara katılabileceksiniz.


Angry Birds Kingdom indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Layton Curious Village in HD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar