Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151] 1 Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151] 2 Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151] 3 Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151] 4 Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151] 5 Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [v2.2.151] 6

Drone 2 Free Fire Para Hileli MOD APK [2.2.151] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üstlenmeniz gereken 120 aksiyon dolu görev ve kampanya ile size özel hava savaş savaş gemilerinin komutasını veriyor.


Drone 2 2.2.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Drone 2 – Free Fire, düşmanları hareket ettirmek ve gözlemlemek için savaş uçaklarını kullanarak yukarıdan bir atış deneyimi sunuyor. Oyuncu, barış örgütünün bir üyesi olarak katılır. Bu, dünyadaki savaş tehdidini püskürtmek için hava gücünüzü göstermenin zamanı olacak. Belirli komutlarla yüzlerce pusuyu kontrol edecek ve aşağıda savaşan tüm askerleri bombalayacaksınız. Zamanında savunma önlemleri sizi ölümden kurtaracaktır.


Drone 2 v2.2.15 MOD APK


Oyuncuların Drone 2 – Free Fire'da en iyi deneyimi yaşamaları için sistem oyunun rotalarını yükseltti ve deneyiminizi harika hale getirdi. Birinci şahıs bakış açısıyla, aşağıdaki savaşın tamamını gözlemleyebilir ve düşmanın konumunu kolayca belirleyebilirsiniz. Silahın geri tepme etkisi sayesinde sürekli atışlar daha gerçekçi olacaktır. Ekran ayrıca oyunda kullanılacak tüm fonksiyonları da gösterir. Performans geliştirildi ve en üst düzey içerik deneyimini yaşayacaksınız.


Drone 2 Para Hilesi


Her uçak farklı tipte silahlarla donatılacak. Drone 2 – Free Fire, büyük hasar ve kapsamlara sahip silahlar sunuyor. Savaş menüsünden seçimlerle savaş başlamadan önce onları donatabilirsiniz. Takımınızın birçok uçağı düşürüldüğünde ve yalnız kaldığınızda çatışma daha da yoğunlaşır. Ordu silahları ve hava manzaralarının birleşimi sizi en tehlikeli rakip yapar.


Drone 2 Mermi Hilesi


Drone 2 – Free Fire'a katılırken oyuncular için belirlenen görev, savaşların çıkmasını önlemektir. Ancak görünen o ki tüm çabalarınız karşılanmıyor. Savaşın patlak vermesinin nedeni buydu; gerçekleşen çatışmalar hala sonuçsuz idi. 


Drone 2 Hile Apk


Çeşitli zorluklar sizi yorar; sistem, umudunuzu kısa sürede bulmanıza yardımcı olmak için her zaman orada olacaktır. Bombalar bittikten ve her şey karmakarışık hale geldikten sonra, kazananın ödülü özel bir silah deposudur.


Drone 2 Apk indir


Drone 2 – Free Fire, oyuncuların büyük liderler olarak atış becerilerini sergilemeleri için iyi bir fırsat olacak. Bu aynı zamanda oyundaki ilk görevlerinize başlama şansınız. Kendi hikayenizi yukarıdan deneyimleyin, aşağıdaki hareketli nesneleri gözlemleyin ve birkaç üssü yok etmeyi seçin. Oyuncular, sıkı antrenman yaptıklarında belirli dövüş becerileri kazanacaklar. Sistem, becerilerinizi geliştirmeniz için birçok koşul yaratır.


Drone 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Gangster Bank Robber Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar