Pipe Head Story Mega Hileli MOD APK [v0.782]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pipe Head Story Mega Hileli MOD APK [v0.782] 1 Pipe Head Story Mega Hileli MOD APK [v0.782] 2 Pipe Head Story Mega Hileli MOD APK [v0.782] 3 Pipe Head Story Mega Hileli MOD APK [v0.782] 4

Pipe Head Story Mega Hileli MOD APK [0.782] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda bataklık canavarlarıyla yüzleşin ve düşmanlarınızı isabetli bir şekilde nişan alıp vurmak için güçlerinizi ve silahlarınızı birleştirmek için kendinize sorun.


Pipe Head Story 0.782 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Tanrı modu
  3. Radyasyon Hasarı Yok
  4. Reklamsız
Pipe Head Story, yalnızca garip bir türün korunduğu ve yönetildiği eşsiz bir dünyayı keşfediyor. Kapıdan adım atan oyuncu, müşterilerini kurtarma görevi ile bu dünyaya gelir. Tüm yolculuk boyunca onu aramanız gerekecek çünkü yer bulucu tamamen işe yaramaz. Korkunç bir görünüme sahip bir iblis veya kaçınılmaz bir çamur olan sizi hala zorluklar bekliyor. Meydan okuma geldi ve yolculuk başlayabilir.


Pipe Head Story v0.782 MOD APK


Pipe Head Story oyuncularının bu heyecanlı hikayeyi en iyi şekilde deneyimleyebilmeleri için sistem bazı reklamları kaldırmıştır. Zorluk ve korku seviyelerini tercihlerinize göre ayarlamanız için daha fazla deneyim modu da eklendi. Birkaç özel konsol değişikliği de uzaktan silah kullanımını çocuk oyuncağı haline getiriyor.


Pipe Head Story Para Hilesi


Bir oyuncunun kendisi için doğru olan reytingi ayarlamasını engelleyebilecek herhangi bir ayar yoktur. Zamanında yapılan değişiklikler oyunu harika ve etkileyici hale getirdi.  Zor durumdaki kişi, PIPE HEAD STORY'deki müşterilerinizden biridir. Oyuncu, nihai güç kaynağına sahiptir ve savaşma, arama ve donatma konusunda çok fazla deneyime sahiptir.


Pipe Head Story Mermi Hilesi


Bu nedenle, bu garip yeni karanlık dünyaya ayak bastığınızda endişelenmenize veya korkmanıza gerek yok. Bataklığın koruyucusu olan düşmanla yüzleşmeden önce, tehlikede olan kişiyi bulma işini tamamlamanız gerekecek. Arama konumunda ne kadar derine inerseniz, yaklaşan tehlikeyi o kadar çok algıladığınız için bunun birçok dezavantajı vardır.


Pipe Head Story Apk Hile


Bataklığa ilk adım atılır atılmaz tehlike ortaya çıktı. PIPE HEAD STORY efsanevi canavarın ürkütücü görüntüleriyle sizi şaşırtmak için bu durumu bekliyordu. Bu yalnız yolculuk, canavarlar kasıtlı olarak sizi birçok kez durdurduğunda engellerle karşılaşacaktır. Karanlık ve korkuyla çevrili bir alanda oyuncular onlarla savaşmak zorunda kalacak. Yolunuza çıkan herkes cezalandırılmayı hak eder çünkü zor durumdaki birini kurtarmak için gereken süre sınırlıdır.


Pipe Head Story Apk indir


Pipe Head Story, kurbanın durumunu sürekli olarak güncelleyecek ve aramanız için yararlı talimatlar gönderecektir. Müşterilerinizi güvenli bir şekilde geri alabilmek için uzun aramalar ve bataklık canavarlarıyla mücadele etmeniz gerekiyor. Hikaye yeni başlamış gibi görünüyor ve talihsizlikler yavaş yavaş geliyor. Önceden hesaplanmış tehlikelerle karşı karşıya kalan oyuncuların, bunların üstesinden gelmek için mükemmel bir plan oluşturması gerekir. Ustasın; karanlık dünyaya girmeyi ve kudretli bir savaşçı olmayı seç, onları tamamla!


Pipe Head Story Silah Hilesi


Yaşananların içeriği, bir konuğun karanlık dünyadaki tehlikesiyle ilgilidir; birçok hikaye, oyuncuların bu karanlık yerin dehşetini bilmesine yardımcı oldu. Sistem bazı performans ayarlamaları yapar, birçok yeni içerik ekler ve deneyiminizi muazzam hikayelerle geliştirir. Karanlık kara seferine hazır olmak için gerekli silahlarla donanmış olarak, kurban aramak için bataklık alanında dolaşmalısınız. Olayları birinci şahıs olarak görme zorluğunu üstlenin, zayıfları kurtarma hikayesini deneyimleyin ve olağanüstü skor tablonuzu yükseltin.


Pipe Head Story indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun School Party Craft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar