Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4] 1 Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4] 2 Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4] 3 Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4] 4 Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4] 5 Rocket Star Hileli MOD APK [v1.49.4] 6

Rocket Star Hileli MOD APK [1.49.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç gece yıldızlı gökyüzüne bakıp uzaktaki evrende ne olduğunu merak ettiniz mi?


Rocket Star 1.49.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Evreni keşfetmek her zaman birçok insanın ilgisini çeken bir konudur. NASA her yıl uzay keşiflerine trilyonlarca dolar harcamak zorunda. Hiç gece yıldızlı gökyüzüne bakıp uzaktaki evrende ne olduğunu merak ettiniz mi? Evrenin keşfine katılmak ister misiniz? Dışarıda başka bir uygarlık olup olmadığını bilmek ister misin? Bu soruların cevaplarını öğrenmek için Rocket Star'ı hemen indirin. 


Rocket Star v1.49.4 MOD APK


Bu, her zaman evreni keşfetmek isteyenler için bir oyun olacak. Pixodust Games tarafından üretilen bu nispeten yeni bir üretici, bu oyun onların ilk oyunudur. Ancak bu, oyunun iyi olmadığı anlamına gelmiyor, oynamaya değer bir umut vaat ediyor. Evreni deneyimlemek için hemen Rocket Star'ı indirin. Oyunla birlikte, bir uzay kodamanına dalacaksınız. Onları uzaya fırlatmak için uzay gemileri inşa etmekle görevlendirileceksiniz. Bir havacılık teknolojisi adamı olmak için şirketinizi geliştirecek ve büyüteceksiniz. Başlangıçta, Chris adında bir astronot size rehberlik edecek, sizin için talimatlar verecek.


Rocket Star 1.49.4 Para Hile Apk


Oyunun oynanışı basittir ve oyunun nasıl çalıştığına kolayca alışır. Chris'in coşkulu rehberliğiyle oynamak kolaydı, her şey çok daha kolay hale geldi. Oyuncuların sadece yetenekli personeli işe alması ve onları yükseltmek için oyunda elde edilen altını kullanması gerekir. Her yükseltmeden sonra, üretkenliği işi hızlandırmak için çok daha verimli hale gelecektir. Roketlerini yaptıktan sonra uzaya fırlatılacaklar. Başlatıldığında, sarı düğmeler görünecek ve şimdi göreviniz hızlı bir şekilde basmak. Bunu iki defadan fazla hızlı yapmazsanız, uzay geminiz uzaya fırlatamayacaktır.


Rocket Star apk hile


Oyuncuların evreni keşfetme yolunda gerçekleştirmeleri için onlarca farklı görev olacak. Uzaya fırlatılan her gemi, sonraki fırlatmalar için bir atlama taşı olacak. Örneğin, dört fırlatmadan sonra, Ay'a fırlatacak ve orada bir üs inşa edecek kadar güçlü bir gemi inşa edecek kadar para kazandınız. Öyleyse, evrenin güzelliği hakkında daha fazla şey keşfedebilmek için inşa etmeye ve yükseltmeye çok dahil olun.


Rocket Star Tycoon MOD APK


Bu, Game Play'e ait özelliklerden biri, oyunun önemli bir özelliği haline geldi. Oyuncuların hiçbir şey yapması gerekmeyecek, sadece personelinizi yükseltmek ve işlerini yapmalarına izin vermek için para harcamanız yeterli. Çalışanların iş ilerlemesini hiç etkilemeden çevrimdışı olun.


Rocket Star APK Android oyun CLUB


Oyun formatı 3D grafikler renkli ve canlı. Oyuncular yıldızların ve dünya dışı gezegenlerin güzelliğini hissedecekler. Oyunun etkisi çok düzgün, basit olmasına rağmen oyunculara ilgi uyandırıyor. Oyundaki ses yatıştırıcı müzik içerir, ancak motorun sesi gibi diğer sesler de otantiktir. Evreni keşfetmek istiyor musun istemiyor musun? Rocket Star'ı hemen indirin.


Rocket Star İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero Park APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar